Vera Wang, Vera Wang EDP

Vera Wang, Vera Wang EDP

Vera Wang Vera Wang to urzekający zapach dla kobiet. Z początku trochę cięższy aromat po chwili przemienia się w nadprzyrodzoną, cudowną grę kwiatów, które powoli przechodzą w woń uwodzicielskiego, czystego piżma. Zapach Vera Wang jest przeznaczony dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą czego chcą i nie boją się za tym podążać. W tym pomaga im elegancki i wyszukany zapach pięknych kwiatów.

Genialna projektantka sukien ślubnych Vera Wang lubi powabne perfumy oraz ich luksusowy wygląd. Zapach Vera Wang Vera Wang posiada flakon z wypolerowanego, krystalicznie czystego szkła, który ozdobiony jest srebrnym aplikatorem. Wewnątrz skrywa się płyn o morelowym kolorze. Flakon wygląda bardzo elegancko i wyrafinowanie, doskonale więc odzwierciedla sam zapach. Opakowanie perfum Vera Wang jest białe, nawiązuje do kobiecej natury i piękna oraz do czystości kwiatów.

We wstępie poczujesz aromat delikatnych kwiatów pomarańczy, który doskonale łączy się z wyraźną kalią. Piękny wstęp powoli ulatnia się i otwiera się kolejna bomba kwiatowa. Tym razem pojawia się zmysłowa róża bułgarska i uwodzicielska gardenia. Prosty, aczkolwiek bardzo efektowny koniec składa się z krystalicznie czystego piżma, które przyciągnie wszystkich mężczyzn z Twojego otoczenia, a także z niecodziennego stefanotisa, który spowoduje poczucie wyjątkowości i piękna.

Elegancja, luksus, wyrafinowanie i powab prawdziwej panny młodej z Twoich snów, a także snów wielu innych dziewczyn i kobiet. To właśnie Vera Wang. Tworzy ona legendarne projekty sukien ślubnych, które są jedyne w swoim rodzaju. W jednej z nich ślub brała na przykład Carrie, główna bohaterka z uwielbianego serialu dla kobiet "Sex w wielkim mieście". Do pięknej sukni koniecznym dodatkiem jest niemniej piękny zapach. Dlatego Vera Wang stworzyła kolekcję perfum, które są przeznaczone dla wszystkich kobiet pragnących przemienić sny w rzeczywistość. Znajdziesz w nich czystość, prestiż, oryginalność i siłę. Wystarczy wybrać.

Jeśli pragniesz aury wyrafinowanej i bardzo eleganckiej damy, wypróbuj perfumy Vera Wang Vera Wang. Jest to przepiękny kwiatowy zapach, który wykorzystasz przy każdej okazji. Podczas pracy w ciągu dnia doda Ci on pewności siebie, na uroczystościach będziesz z nim wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowo niż zwykle, a w wolnych chwilach Twojego życia będziesz cieszyć się jego nieskończonym pięknem, które będzie Ci towarzyszyć przez niewiarygodnie długi czas. Zaopatrz się w ten wyjątkowy zapach dla kobiet, który nigdy Cię nie zawiedzie!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat mandarynki, lilia
nuta serca: bułgarska róża, gardenia
nuta podstawy: piżmo, stefanotis

Cena: ok. 140zł / 100ml

okej ale nie szał

Opisuję edp, produkcja flakonu okolo 2008 / 2009 roku.

Jest to zapach na poczatku intensywny ,połączenie lilli i konwalii bardzo daje po nosie. Aż nie chce go wąchać, dopiero po 15min się ciut zmienia i jakby te kwiatowe nuty sie wyrównują i balansują, najładniej układa sie na skórze kwiecień , maj i czerwiec. W jesnienne i zimowe miesiące mniej mi przypadł go gustu.
trwały .....do 6 godzin.

Używam tego produktu od: 1rok i miesiac
Ilość zużytych opakowań: 10ml

Nieporozumienie

Jak Vera Wang, która zaskakuje nas nietuzinkowymi projektami, proponując jednocześnie na przekór konwenansom kolorowe suknie ślubne mogła pozwolić żeby tak byle jaki i nieoryginalny zapach nosił jej nazwisko? Niecodziennie spotyka się tak marne perfumy.
Pierwsze co w nich wyczułam to znany mi z mojego dzieciństwa zapach szamponu familijnego z dodatkiem pudrowej nuty ( pudrowej w złym tego słowa znaczeniu) , co tu dużo mówić - niezbyt zachęcający. Potem wyłoniła się jakaś gorycz, pozwólcie, że z uwagi na netykietę nie napiszę do czego podobna, myślę, że każdy się domyśli. Na samym końcu na mojej skórze czułam zapach tekturowego pudła, rozmokniętego papieru i mdłego detergentu.
Nie znalazłam kompletnie nic za co mogłabym te perfumy pochwalić, to co zostało zamierzam wyrzucić, bo wstyd je komuś zaproponować.

Trwałość: bardzo marna
Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 0, zużyłam około 5ml

Coś nie tak

Nie cierpię zapachów aldehydowych; męczą mnie. Co prawda tutaj nie ma owych składników, ale wyczuwam coś bardzo podobnego, co przyprawia mnie o dziwny nastrój. Nie czuję się dobrze z tym zapachem, choć znajomi mówią, że bardzo ładnie pachnę. Jest trwały, nie "bliskoskórny". Nie potrafię nazwać co czuję, wąchając ten zapach. Czuję się po prostu dziwnie. Dla zwolenników oryginalnych mieszanek kwiatowych.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno, 30 ml

TOP 10 męskich perfum

Szampon?

Jestem pewna,że zapachowa przygodą z wodą perfumowaną Vera Wang jest jednorazowa. Wiosna nadchodzi, mam ochotę na kwiatowe i zwiewne zapachy. Kupiłam Verę , cena zachęciła mnie do tego- jestem w szoku,że inne wizażanki pisały, iż jest wygórowana. Może miałam szczęście ,bo 30 tka kosztowała mnie zaledwie 45 zł . Trafiłam na promocję? Może Vera potaniała, bo nie miała zwolenniczek? Nie wiadomo. Zacznę od flakonika,który wg mnie jest boski, uwielbiam takie małe cuda- perfumy zamknięte w takim prostym a zarazem eleganckim flakoniku nie mogą się nie spodobać... Nie mogą? No tak przynajmniej na początku się może wydawać. Pierwsze testy- jest ładnie, kobieco, tak " tradycyjnie". Nic nie drażni, nic nie zgrzyta. Jednak nie są pospolite. Właściwie to w moim otoczeniu NIKT tak nie pachnie. Czuć Amor Amor i DKNY Be Delicious, ewentualnie wszechobecny i jednostajny Avon. Przeszkadza mi tylko jedno- ktoś porównał je do szamponu i w tym porównaniu coś jest. Niebrzydkie,ale poużywam tylko tej wiosny ( chyba...nigdy nie mówię nigdy;))

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ...

Perfekcyjna pani domu

Pierwszy, klasyczny zapach Very Wang byl dla mnie dlugo tajmnica, az pewnego dnia zawital do naszych Douglasow. Juz juz mialam kupowac w ciemno az okazalo sie, ze mam mozliwosc potestowania. W zasadzie nie wiem dlaczego nie kupilam tych perfum od razu. Przypadly mi do gustu niemalze natychmiast, choc wcale nie sa odkrywcze. Pachna bardzo amerykansko, samymi kwiatami, sa raczej slodko-swieze, nienachalne, nie otaczaja niestety wielkim ogonem, ale je czuc. Kojarza mi sie z zapachem bardzo dobrego mydla albo super proszku do prania. Inni mowia, ze tak pachna szampony. W kazdym z tych porownan cos jest, jednak nie uwazam to za minus zapachu, bo ja po prostu lubie takie perfumy. Nie sa specjalnie oryginalne, ale jednak wyrozniaja sie i nie znam blizniaczego zapachu. Flakonik maja piekny, klasyczny, dosc ciezki. Fansatycznie wyglada na toaletce czy w lazience. Mam jeszcze jedno skojarzenie z tym zapachem -
zapewne kazda z nas ogladala kiedys program z Anthea Turner "Perfekcyjna pani domu". Prowadzaca jest tak sterylna, tak elegancka, a jednoczesnie przeslodzona, ze juz wiem czy moglaby pachniec - Vera Wang!:) To zapach czystosci, ladu, porzadku i kobiecosci:)

Używam tego produktu od: pare dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50-ki

SEXOWNE I OTULAJĄCE

Kupiłam już drugi i trzeci(zrobiłam zapas) :) flakon VERY..Pierwszy o poj 30 ml starczył mi na ok 8 mies codziennego stosowania,więc całkiem długo.Jest to pierwszy zapach Very który używam tak długo i na prawdę podoba się nie tylko mnie ale i otoczeniu.Rozwija się cały dzień .Inny jest na początku a inny po kilku godzinach,jednak nuta głowna pozostaje.Zapach ma tzw.pazur i delikatnie ciągnie się za mną ,właściwie otula cudownymi delikatnymi kwiatami ale nie duszącymi.Jakieś niespotykane są .
Przyprószone delikatną pudrową nutką .Jestem wymagająca jeśli chodzi o perfumy .Muszą mieć to coś .....muszą być kuszące i sexowne.Taka jest ta wersja Very.Używam ich tylko rano przed wyjściem do pracy i więcej nie muszę .......czuję je cały czas ale z każdą godziną są piękniejsze.Zbieram za nie mnóstwo komplementów szczególnie od panów ,choć koleżanki wiercą mi dziurę w brzuchu "CZYM TAK ŚLICZNIE PACHNIESZ CAŁY DZIEŃ?" ale nie zdradzam czym pachnę :) MÓWIĘ ŻE TO JAKAŚ ODLEWKA :)Wiem jestem beeee ale...
Nie chcę czuć ich w swoim otoczeniu ,tylko na sobie:)
Są piękne jak żadna inna Vera ,jak przechadzam się korytarzem zostawiają tkzw.ogon ale jakże delikatny i zmysłowy.Zakochałam się w nich i jest to obecnie mój nr jeden i oby nie zniknął z półek bo to była by zbrodnia :)
Mają jeszcze jeden wielki plus -tą Verą nie pachnie pół ulicy :)Choć na ulicy zaczepiła mnie pewna pani i zapytała czy mogę powiedzieć jakich perfum używam ,bo idzie za mną już kawałek i jest oczarowana zapachem .TEŻ NIE ZDRADZIŁAM :)Są moje i piękne !!!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

dorosly zapach

Piekny zapach, prosty kwiatowy ale ma cos tajemniczego.
Czuje sie jak dorosla, pewna siebie kobieta jak mam go na sobie.
Wystarczy delikatny jeden spray zeby zapach na caly dzien utrzymal sie na skorze lub ubraniu. Piekny, zmyslowy, dlogotrwaly, kobiecy.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

kwieciuch całkiem ładny

Kupiłam w ciemno, bo miałam jakąś perwersyjną ochotę na mocno kwiatową, wyszorowaną czystośc.
I chyba nie do końca tego chciałam...

Naręcza białych, mocno pachnących, ogrodowych kwiatów, jasnych i świeżych, plus czystości tylko odrobina.
Kwiaty w kwieciu wśród klombów i rabat - czyli ogólnie rzecz biorąc - dośc elegancko i przyjemnie acz bez szaleństw.
Trwałośc nienajlepsza.
Zapach BARDZO! podobny do Nina Ricci - Love in Paris, jednak ten drugi szybciej ociepla się i jest trwalszy; więcej ambry i owocowej słodyczy, mniej ostrości.
Vera Wang raczej się nie rozwija, a jak znika to nienajlepiej pachnie taką przechodzoną, wymęczoną gardenią czy chryzantemą...
Ninę już mam, więc Verę Wang oddałam.

żeby nie było tak źle - brzydal to nie jest. Ale zabójcza pięknośc też nie...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: już nie używam

jest ok

Mnie nie przeszkadza, nosze go od czasu do czasu najpierw jest taki " mocny "maksymalnie kwiatowy a potem trochę łagodnieje.Kunszt perfumiarski to to nie jest ale zapach jest ładny przypomina mi momentami Eterninty MOment :) Dość sympatyczny zuzyje swoją wielgachną butle z przyjemnością ale poniewaz nie jest to MÓJ zapach pewnie już do niego nie wrócę ...

Używam tego produktu od:konca wrzesnia
Ilość zużytych opakowań:jedno wielgachne 100 ml

Nic nie wykrzesalam ;-)

Zapach, jakich sa setki - biale kwiaty, nudne, wilgotnawe, wodniste, zupelnie bez charakteru. Zupenie nie wiem, co jeszcze o nim napisac, choc testowalam go kilkakrotnie, za kazdym razem z nadzieja, ze tym razem da sie cos z niego wykrzesac.
Nie dalo ;-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probka

bukiet panny mlodej

Vera Wang- projektantka specjalizujaca sie w kreacjach slubnych podobno inspirowala sie bukietami promiennych, radosnych panien mlodych przy tworzeniu tego zapachu. wprawdzie slub mam juz za soba ale chyba nie chcialabym pachniec Vera w tym szczegolnym dniu...glownie ze wzgledu na brak trwalosci- u mnie to zupelnie dyskwalifikuje perfumy.
A szkoda, bo Vera pieknie uchwycila roze- nie jest to szklarniowa, modyfikowana idealna roza na dlugachnej lodydze i pachnaca sztucznoscia, ale pelna, wielka jak glowka salaty, rozkwitajaca w sloncu krolowa ogrodu.
zapach jest piekny ale coz z tego, skoro po 15 minutach znika...
ciekawostka- wyczytalam ze stephanotis uzyty rowniez w Verze jest zawsze wchodzi w sklad bukietow slubnych brytyjskiej rodziny krolewskiej.
buteleczka ladna, ale ciezka, mialam 100ml + zawartosc=niezla cegla.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 100 ml zaczete

Co to wogole ma byc??

Ten zapach jest tak nudny i bezpołciowy, ze az zal go wogole testowac. Kilka osob pisze o proszku do prania Hm akurat tego nie wyczuwam, ale jest taki delikatny, kwiatowy z lekka owocowa nuta i jeszcze ledwo wyczuwalny, ze ciezko jest o nim cos napisac. Nie ma w nim zadnych charakterystycznych nutek ehh Banal.
Butelka brzydka. Trwalosc beznadziejna.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...