Lycra-flex, Lakier do włosów

Lycra-flex, Lakier do włosów

Linia kosmetyków Taft Lycra-flex to innowacyjne rozwiązanie w kosmetyce, które opiera się na wykorzystaniu elastycznych właściwości lycry. Lakier do włosów Taft Lycra-flex pozwala na ułożenie swobodnych, elastycznych, naturalnie wyglądających i nowoczesnych fryzur bez sklejania włosów.
Specjalna formuła Lycra-flex zawiera mikroskopijne cząsteczki włókien lycry, które po nałożeniu kosmetyku równomiernie rozprzestrzeniają się na powierzchni włosów, tworząc na nich przezroczystą, niewidoczną siateczkę o bardzo wysokim stopniu elastyczności. Dzięki niej wymodelowany kształt fryzury utrzymuje się nawet przez 24 godziny, nie klejąc przy tym włosów. Lakier zawiera formułę PROTECTIN 24+ z innowacyjnym kompleksem utrwalającym, który gwarantuje fryzurze trwałość nawet do 24 godzin. Kompleks PROTECTIN 24+ zawiera pantenol i filtry UV.

Cena: 12 zł / 250 ml

Znośny.

Fajne pomarańczowe opakowanie rzuca się w oczy i jest wygodne w użyciu.
Sam lakier szału nie robi.
Nie pachnie zbyt ładnie, nie utrwala spektakularnie.
Nie wysusza, nie robi kasku, za to spory plus, ale do KWC mu daleko.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

ok

nie mam zbyt duzego doswiadczenia z lakierami..ten wydaje sie dosc ok.. nie jest moze jakis super mocny- ale proste fryzurki utrwala tak, ze przez pare godzin trzymaja sie dosc pewnie;) no i swietnie, ze nie skleja wlosow...tylko zapach dziwny, troche drozdzowy? ale to da sie przeciez przezyc;)

Używam tego produktu od: pol roku

KWC

Nie używałam zbyt wielu lakierów więc nie mam porównania, jednak dla osoby, która od czasu do czasu potrzebuje utrwalenia fryzury jest idealny. Bardzo zaskoczył mnie fakt, że po zdjęciu czapki, fryzura była taka sama jak przed nałożeniem.
Wiatr również nie jest straszny gdy ten lakier jest na włosach.
Dużym plusem jest też cena- kupiłam za 8zł, jak również fakt, że lakier ten jest prawie niewidoczny na włosach.
Tak jak producent zapewnia- nie skleja, fryzura jest naturalna i elastyczna. Ładnie pachnie- delikatnie.

Jest to dla mnie KWC pod każdym względem :-)

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bardzo dobry.

Plusy:
+ najważniejsze: nie skleja wlosów!
+ utrwala fryzure (ja sie nosze na rozpuszczonych i dla mnie jest wazne zeby sie nie rozpierzchaly we wszystkie strony swiata:D )
+ ladny zapach
+ cena
Minusy:
- nie zauwazylam zeby jakos specjalnie dodawal objetosci (chociaz...ja mam dosyc duzo wlosow wiec moze dlatego tego nie widze)
Dla mnie, poki co, najlepszy lakier jaki wpadl mi w rece:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

SUPER !!

Super lakierek... :)
Używam wersji złotej...
Plusy:
-Super zwieksza objętość!
Ja mam takie falowane włosy i po uzyciu tego czegoś mam wrażenie , że robia mi sie loki ! :D
-Super trwały !
-Ładny zapach ! :)
-Ładne opakowanie, dobrze rozpyla...
-Dosyć tani...

Ogólnie bardzo polecam, mi on wystarczy nie bede szukac lepszego ! :):):)

Używam tego produktu od:6-miesięcy
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1-szego

Super!!

Chciałam dobrze wyglądać na weselu i utrwalić moje loki... Ten lakier jest wart wszystkiego!! Przetrwał deszcz(po ślubie zaczęło padać i zyczenia były składane w deszczu), szaleństwa na parkiecie i po nocy loki były jeszcze ładne!! Użyłam go z pianką z tej samej serii i może dlatego utrzymałam taki efekt....
Prawie KWC.... ale mało mu brakuje....
POLEcAM!!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Ok :-)

Lakier jak lakier. CAlkiem dobry - dobrze i na dlugo utrwala, nie wysusza wlosow i nie tworzy efektu "hełmu" na głowie. Duże opakownaie i jest wydajny - wystarczy nuiewielka ilosc by dobrze uttrwalic fryzurke :)

Używam tego produktu od: dlugo :)
Ilość zużytych opakowań: 5 jak nie wiecej :)

Dobry

Gdy go używałam sądziłam że jest jakąś wielką pomyłką dopóki nie kupiłam tego niebieskiego - na każdą pogodę supermocnego i niby nie sklejającego włosów - i stwierdziłam, że ten nie jest taki najgorszy :)
Używam tego pomarańczowego (bardzo mocny). Nie wydaje mi się żeby włosy były elastyczne. Trochę skleja włosy i nie jest na każdą pogodę, bo w wilgotne dni wychodzę z domu i wyglądam tak jakbym nic z włosami nie robiła :(
Ale jak nie pada to może być :)

Używam tego produktu od: 2 mies.

Czerwony

Jestem tancerką i używam tafta czerwonego [nablyszczajacego] od dziecka. JEgo zapach zawsze kojarzył mi się z turniejami :) Od niedawna stosuję go także na codzien. W obu przypadkach sprawdza się doskonale. Nie skleja włosów - a za to świetnie podtrzymuje i modeluje.

Używam tego produktu od kąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: setki :)