Paleta 36 cieni

Paleta 36 cieni

Paleta 36 cieni w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. (16,5x11,2x2 cm)
Każdy cień ma 0,8g, w opakowaniu znajdują się 2 aplikatory.

Cena: ok. 34,90zł / 36 x 0,8g

zbedna

Paletka ta mnie nie przekonala, lezy sobie w szufladzie prawie nie uzywana, a dlaczego? Dlatego, ze:
- dostalam ja w prezencie i niestety nie wcelowano w moje kolory
- dla mnie te cienie sa za malo intensywne, moze dla osob, ktore preferuja bardzo dyskretny dzienny makijaz beda idealne

rozczarowanie

paletka ma bardzo ładne estetyczne opakowanie :) cienie ładnie się prezentują, są zróżnicowane kolorystycznie

bardzo rzadko używam tej paletki ponieważ jej nie lubię
aplikatory byłyby dobre gdyby te gąbeczki nie spadały z plastikowych patyczków (no ale zawsze można używać innych aplikatorów)
cienie są mało napigmentowane, mało widoczne na powiece, nie w sposób je ładnie połączyć
przy aplikowaniu osypują się Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:

nie jest szczytem marzen

skusil mnie duzy wybor kolorow ( w ciekawych barwach), zwlaszcza zze z innej palety z oriflame bylam abrdzo zadowolona.. rozczarowalam sie, kolory sa tak delikatne, ze ich prawie nie widac.. a te ciemniejsze sie krotko trzymaja.. dobre do wykonania delikatnego makijazu na niedzielny spacer..

Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsze i konca nie widac

Manicure - pastelowe paski

Nic specjanego

Paletkę otrzymałam za 1 zł, kiedy wpisałam się do Oriflame. Za taką cenę tor ewelacja;p, ale zważywszy na markę to nic secjlanego. Cienie krótko utrzymują się na powiece, kolory są przejrzyste, bardzo delikatne, krótko utrzymują się na powiece, bardzo się kruszą podczas nabierania na pędzelek. Myślałam, że to będzie coś specjalnego, ale niestety zawiodłam się bardzo.
Poza tym paleta nie jest już w sprzedaży, więc nie muszę się zastanawiać czy bym ją kupiła.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego opakowania

:):)

Paleta jest jak najbardziej w porzadku.Duzo ciekawych odcieni,kolory mozna bardzo latwo ze soba polaczyc.Ma tylko jedna wade-cienie nie sa zbyt trwale i mimo iz nalozylam wczesniej na powieke troszke podkladu i kremu matujacego wcale nie trzymaly sie dlugo.Bylam zaskoczony,gdy po 3 godzinach po makijazu nie bylo ani sladu..ale coz...Nie jest zle,choc za ta cene mogloby byc lepiej:) Pozdrawiam:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:ani jedno nie zuzyte :)

Nawet ok :)

Ta paleta nie pojawia się w sprzedaży zbyt czesto. Kupiłam, bo uważam, że to fajna okazja. Bardzo podobają mi sie kolory i ich zróżnicowanie, dużo brązów to dla mnie duży plus. Nie wszytskie kolorki są jednak trwałe. Zauważyłam, że te intensywne potrafią trzymać się cały dzień, a te jaśniejsze po kilku minutach się ścierają, więc są bardzo zróżnicowane. Sa dośc wydajne, mimo, że każdy kolor jest w małej ilości. Świetne opakowanie z lusterkiem to dodatkowy atut. Paletka super nadaje sie na prezent. Aha, aplikatory są bardzo wygodne- długie, dzieki czemu bardzo wygodnie się nimi maluje :)

Używam tego produktu od: jakichś 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie używania