Frutina, Szampon do włosów suchych

Frutina, Szampon do włosów suchych

Linia pielęgnacyjna do włosów FRUTINA jest specjalną serią produktów zawierającą naturalne ekstrakty owocowe. W jej skład wchodzi m. in. szampon do włosów suchych, farbowanych i po trwałej, który chroni włosy i nadaje im naturalny, zdrowy połysk.
Woski, uzyskane ze skórek pomarańczy, oraz wyciąg z olejku jojoby, zapobiegają wysuszeniu włosów, zachowują ich naturalną wilgotność oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych.
Szampony z serii FRUTINA są niezwykle wydajne.
Duże opakowanie (o pojemności 450 ml) w bardzo atrakcyjnej cenie wystarczy na długo dla całej rodziny!!!

Cena: ok. 9 zł

Owocowe mycie wlosow

Swietny produkt za niewielkie pieniadze.Piekny owocowy zapach najbardziej utkwil mi w pamieci.I ta wydajnosc.Szampon swietnie myl wlosy,nie podraznial skory glowy.Czego chciec wiecej.Szkoda,ze wycofany...

Używam tego produktu od: ponad 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Historia

Juz dawno nie ma go na rynku. Pare lat temu bedac nastolatka wybralam sie do fryzjera, mialam wtedy wlosy za plecy, niefarbowane i bardzo o nie dbalam. Chcialam tylko troche podciac koncowki i grzywke. Fryzjerka zaproponowala mi umycie wlosow super szamponem i odzywka. Po umyciu moje wlosy byly tragiczne-doslownie kopa siana, nawet fryzjerka miala problem to \cos\ okielznac ;D Nic nie powiedziala potem hehe. Nastepnie ku mojej rozpaczy szampon dostalam od jakies ciotki razem z odzywka. Uzylam pare razy, ale wlosy byly tragiczne-na poczatku kpa siana a po paru godzinach mega przetluszczenie. Mysle, ze byl to nastepny familijny\ badziew od ktorego kupna nie zbiedniejemy, bo cena jest smieszna, ale wole dolozyc i miec szampon z prawdziwego zdarzenia... Dobrze, ze zostal wycofany

Używam tego produktu od:hoho 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

dobry

Dobry, ale chyba go juz dawno wycofali:((((((

Dobrze sie pienił, wydajny i ten obłedny zapach, włosy były błyszczace, nie powodował łupiezu, wydajny i coz pozostała tesknota:(

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka butli

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

kiepski

Przeznaczenie tego szamponu (włosy suche i zniszczone) to jakieś nieporozumienie, na ich wilgotność wpływa tyle co by jej im raczej odebrać, więc po umyciu są bardziej suche i splątane! Bez balsamu ani rusz. Poprostu normalnie umyje włosy, dobrze się pieni i pachnie.

Zużyłam 3/4 opakowania, trochę na mycie włosów, trochę do kąpieli, trochę do prania, resztę oddałam tacie, ale widzę, że nawet jemu nie pasuje bo od dawna stoi nieskończona

żadna rewelacja

W sklepie wydawało mi się,że óładnie pachnie.RPo kilku uzyciach zapach wydaje mi się chemiczny, a poza tym ciężko mi go ocenić.Nie daje jakis efektów, o któłrych warto sie rozpisywać- ani specjalnego połysku, ani łatwego rozczesywania.Nie wyobrażam sobie zastosowania go bez odżywki.Ot taki zwykły szampon.Raczej nie polecam.

poręczny

Miało być o tym do suchych, ale zajrzałam, a tu i w zgłoszeniu i w ocenie jest też do normalnych... Ja mam przetłuszczjące się włosy, ale na wakacje kupiłam sobie ten do wszystkich rodzjów włosów z odżywką. Bardzo poręczny, rzeczywiście nie trzeba odżywki, moje długie włosy bez problemu się rozczesywały. Ślicznie pachnie, słodko, owocowo. Nie obciąża włosów. Trochę mało wydajny jak na tak dużą butlę, ale nie był drogi.

Bardzo dobry

Ja mam szampon do wlosow normalnych i jestem z niego zadowolona. Ladnie pachnie (owoce+guma), nie placze wlosow, dobrze sie pieni i splukuje. Nie mam po nim problemow ze skora glowy. Jest bardzo wydajny.

nie

Po umyciu wlosy sa jeszcze bardziej suche (zwlaszcza koncowki), zapach na dluzsza mete drazni. Zdecydowanie nie polecam.