Excipial Protect (ochronny krem do rąk)

Excipial Protect (ochronny krem do rąk)

"Rękawiczki w kremie". Zabezpiecza skórę rąk przed niszczącym działaniem powszechnie stosowanych w gospodarstwie domowym środków, np.: proszków do prania, płynów do mycia naczyń, mydeł, szamponów, a także chloru zawartego w wodzie, środków dezynfekujących itp. Szczególnie polecany dla osób, których dłonie narażone są na częsty kontakt z substancjami drażniącymi.
Krem odznacza się bardzo dobrą tolerancją. Nie zawiera konserwantów ani substancji zapachowych. Łatwo wchłania się i nie pozostawia śladów na dotykanych powierzchniach.
Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi przeprowadzonymi na różnych grupach zawodowych (m.in.: lekarze, pielęgniarki, salowe i fryzjerzy).
Aktywne składniki:
Sole glinu, gliceryna, olej jojoba.

Cena: 27 zł / 50 g

Bardzo bardzo tak!

Natknęłam się na niego przez przypadek, skuszona promocja w aptece.
Kupiłam ten, a także regeracyjny- różowa siostrę.

Jest bezzapachowy, co trochę denerwuje- Lubie czuć długo intensywny zapach rąk.

Ma lejaca konsystencję, co mi bardzo odpowiada, szybko się też wchłania- plus dla niego!

Minusem jedynym oprócz bezzapachowej formy jest cena- około 20 zł.

Idealny po pracach domowych

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Pomocny dla dłoni

Mam jedną dłoń bardzo wrażliwą na kontakt ze wszelakimi chemikaliami, chociażby z prozaicznym płynem do mycia naczyń. Nabawiłam sie tego dawno temu podczas pracy wakacyjnej. Zwykłe kremy do rąk nie dają sobie z moimi rękami rady. Co z tego, że nawilżaja i regenerują dłonie, jak ja nie mogę kubka zmyć bez użycia rękawiczek. Jak to zrobię odnawia mi się egzema na dłoni.

Ten krem, może nie najdoskonalszy, utrzymuje moje dłonie w znośnej formie i znacznie ogranicza dolegliwości.
Ma jedną wadę - koszmarnie śmierdzi.