Dove, Color Care, Ochronna odżywka do włosów przyciemnianych

Dove, Color Care, Ochronna odżywka do włosów przyciemnianych

Odżywka z intensywnymi składnikami nawilżającymi dogłębnie odżywia włosy bez ich obciążania. Włosy są zauważalnie bardziej sprężyste i pełne blasku.
Produkt przebadany dermatologicznie. Łagodna formuła, PH neutralne dla skóry.

baardzo suuper;)

bardzo dobra. piekny zapach dosc wydajna nie obciaza wlosow wlosy sie po niej mi skrecaja dziwnie w ogole jest super

Baardzo goraco polecam!!

Używam tego produktu od:kilka tyg.

dobry

stosuje ją razem z szamponem z ten seri,nie jest wcale taki zły,ułatwia rozczesywanie włosów,jest wydajny,nie drogi,ładnie pachnie,dostałam od brata na święta i jestem z tej odżywki zadowolona,mogła by byś troszke lepsza ale nie jest najgorsza ;)

Używam tego produktu od:tygodnia

może być

Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów i bardzo dobrze je nawilża. Podobnie jak w przypadku szamponu ma jedną wadę - przy dłuższym stosowaniu bardzo obciąża (ale to już chyba urok linii dove...).
Na pewno poleciłabym tym, którzy maja zniszczone, przesuszone włosy.
Czy chroni włosy przed płowieniem - jasne;)!

Używam tego produktu od: już zużyłam

beznadziejna

recenzja podobna jak dla szamponu, bo stosowałam je razem.

Nie za bardzo ułatwia rozczesywanie włosów. Nie kręcą sie po nim, są matowe i napuszone. Chyba nie ma zalet:(.

Dodatkowo jest mało wydajna, bardzo szybko sie skończyła

moze byc

Lubię szampony i odzywki dove ponieważ włosy są piekne gładkie jednak używałam wiele razy lepszych produktów które dają lepsze efekty..:) Mam włosy nie do ujarzmienia;/ co jest bardzo męczące... i musze wiele energi wlożyć w to aby były chociaż troche proste a te szampony i odzywki spelniaja swoją rolę.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Na co dzień

Rzadko używam odżywek do spłukiwania, ponieważ mam puszące się włosy. Używałam w komplecie z szamponem, który jest bardzo dobry oraz w kombinacjach z innymi kosmetykami. Wizażanka dodająca produkt pomyliła zdjęcia - przedstawia ono szampon, a nie odżywkę.

+ Przystępna cena, częste promocje; ładne opakowanie; gęsta konsystencja.
++ Intensywny, długo utrzymujący się, niejadalny, kosmetyczny, odpowiadający mi zapach.
+++ Wzmacnia i wygładza włosy bez obciążania, podkreśla skręt (zgodna z obietnicami producenta zwiększona sprężystość), ułatwia rozczesywanie, zwiększa puszystość, nie zwiększa przetłuszczania. Odpowiednia do codziennej pielęgnacji.
- Niektórym może przeszkadzać intensywny zapach.
-- Efekt jest doraźny, niespektakularny, bardzo zniszczonych włosów nie zregeneruje. Ja potrzebuję mocniejszego wygładzacza.
?? Nie oceniam wpływu na kolor, mam naturalnie bardzo ciemne włosy.

mierna

Fajnie wygląda, przyjemnie się używa, milutka konsystencja, cena niewygórowana. Koniec plusów. Nie robi nic pozytywnego, włosy szorstkie i obciążone jednocześnie, plączą się, źle rozczesują i łamią się niestety. Nie lubimy się i raczej więcej się nie spotkamy. Odżywka używana była w komplecie z szamponem, który takąż ocenę dostał. Dobranoc się z tym panem i panią.

świetna

Moim zdaniem najlepsza odżywka do włosów farbowanych. Doskonale je nawilża nie obciążając. Łatwo się ją spłukuje, po użyciu włosy są gładkie, lśniące i odżywione. Żadna inna odżywka do tej pory nie wpłynęła tak dobrze na moje włoski. Nie daję pięciu gwiazdek z powodu zbyt intensywnego, bardzo długo utrzymującego się i nieprzyjemnego zapachu, który trudno znieść. Ale co tam - efekty i tak są świetne.

może być

Jestem zaskoczona, ponieważ nigdy nie byłam fanką kosmetyków do włosów Dove. Ale ta odżywka jest naprawdę dobra.
Ma gęstą śmietankową konsystencję, która dobrze osiada na mokrych włosach. Zapach, chociaż intensywny mnie odpowiada (długo się utrzymuje). Po użyciu włosy są bardzo dobrze nawilżone, miękkie i gładkie, dobrze się układają. Nie tworzy siana, nawet cieniutkie włosy (takie mam) nie puszą się. Nie zauważyłam jakichs specjalnych właściwości ochronnych tudzież podkreślających kolor, np. większego blasku (dlatego tylko 3 gwiazdki), ale i tak uważam ten kosmetyk za całkiem przyzwoity.
Polecać nie polecam, bo są lepsze, ale nie szkodzi spróbować.Używam tego produktu od: 2 tygodni

dobra,ale..

Lubię ją za piękny zapach długo utrzymujący się na włosach, za miękkość moich włosów, za łatwośc rozczesywania.Mam jednak wrażenie ,że włsoy tracą po niej objętość no i elektryzują się,wolę odżywki, które temu zjawisku zapobiegają szczególnie zimą i jesienią.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

skladniki nawilzajace?

skuszona kilkoma pochelbnymi recenzjami kupilam. i zaluje. zaluje tych osmiu zlotych wydanych na to cos.

moje wlosy sa farbowane. ale mimot ego sa w swietnej kondycji. nie sa suche. nie sa sianowate. nie sa matowe. a po tej odzywce takie wlasnie byly. suche. sianowate. matowe. i totalnie sie nie ukladaly. dawalam jej szanse. bo mzoe to moje wlosy mialy zly dzien i tak same z siebie sianowate sie zrobily. nie.

a ja, naiwna, myslalam, ze ta odzywak je odzywi. o ja glupia.

zdecydowanie nie polecam. bubel.

Używam tego produktu od: nie wiem, kilka myc wlosow
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale. i juz wyladowalo w koszu.

Jest niezły

Jak dla mnie odzywka całkiem całkiem. Bardzo ładnie pachnie, ma dobra konsystencje. Włoski sa miekkie. Specjalnie nie podkreśla koloru,ale jest naprawde godny polecenia.Mimo wszytsko dalej szukam czegos naprawde suuper dlatego tylko ***

Ilość zużytych opakowań:jedno ( uzywalam tylko sama odżywkę)