Color Care, Odżywcza maseczka do włosów - Włosy farbowane (przyciemniane)

Color Care, Odżywcza maseczka do włosów - Włosy farbowane (przyciemniane)

Odżywcza maseczka do włosów zawiera składniki intensywnie nawilżające, które odżywiają i dogłębnie odbudowują strukturę włosów farbowanych. Włosy są pełne życia i miękkie w dotyku, a ich kolor odzyskuje blask.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Przeciętna.

Maski używałam, gdy jeszcze farbowałam włosy.
Nie wiem, czy przez te 3 lata coś się w niej zmieniło, ale wtedy mnie nie zachwyciła.
Podobał mi się jej zapach, ale nie odżywiała jakoś spektakularnie.
Może komuś służy bardziej, ja mam mieszane odczucia.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: bodajże dwa

na tak.

co mogę więcej dodać?
najlepsza z maseczek dove, które wcześniej używałam.
efekt jest taki, jak obiecuje producent: włosy są mięciutkie, lśniące, nie puszczą się i łatwo rozczesują; wydaje mi się, że nie ma konieczności stosowania maseczki po każdym myciu włosów, ale co np. 3 mycia.
ogólnie jest bardzo wydajna i ładnie pachnie.
polecam każdemu, kto ma problem ze zniszczonymi włosami, nie tylko po farbowaniu.

Używam tego produktu od: 2. miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Rewelacyjna

Najlepsza maseczka ze wszystkich jakie stosowałam (w tym z "najwyższych półek "). Wprawdzie mam włosy farbowane na blond, ale tylko ta maska ( do włosów przyciemnianych) daje rewelacyjne efekty. Włosy są po niej miękkie, lśniące, nawilżone ( a farbuję od kilkunastu lat ). Zapach bardzo ładny. Dla mnie KWC.
Stosuję po co drugim lub trzecim myciu włosów.

Używam tego produktu od: prawie 3 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo ponad 10

Cellulit składniki

Rewelacyjne efekty

Maseczka jest prawdziwą rewelacją. Po ostatnich zabiegach fryzjerskich moje włosy stały się suche, łamliwe, matowe, trudne do rozczesania a ta maseczka po pierwszym użyciu zdziałała cuda. Włosy są po niej miękkie, lśniące i łatwo je rozczesać.
Sposób mojego użycia: nakładam maseczkę, okrywam głowę folią aluminiową i ręcznikiem, pozostawiam na włosach do ok. 1 godz.

Używam tego produktu od: ponad roki
Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobra

Maseczka nie jest zła:
+dobra gęsta konsystencja
+szybko działa
+dobrze nawilża
+włosy po jej zastosowaniu są bardzo błszczące i miłę w dotyku

Mimo wszystko nie wiem czy ją kupie bo bardzo nie odpowiada mi jej zapach, jest strasznie męczacy. No i stosunek ceny do wydajności jest nieco za duzy. Zapłaciłam za nią 22zł za 250ml. Wole kupic Garniera 300ml za 15zł i czuć miły owocowy zapach:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Na nie.

<--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE><--DELETE>

nawilża, nabłyszcza

Maseczka skutecznie nawilża. Zaczęłam ją stosować po długotrwałej przerwie w stosowaniu wszelkich odżywek do włosów i przyznaję, że efekt był rewelacyjny. Włosy z lekko sianowatych stały się gładkie i byszczące.
Produkt jest wydajny - stosuję co drugi lub czwarty dzień przez prawie 2 miesiące, a ubyło dopiero ok. 10%.
Jednak nie wiem, czy kupię ponownie - chciałabym przetestować jeszcze inne maseczki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

rewelacja

kupilam ten produkt w srodku lata. mimo wielkich staran moje dlugie wlosy zaczely sie bardzo wysuszac, robic sztywne, sianowate... szukajac ratunku za przystepna cene /pani w salonie fryzjerskim polecala mi odzywki za min 100zl... / trafilam na promocje nowosci-serii Dove. zdesperowana zakupilam szmpon i te maske do wlosow. efekt byl cudowny! maska stanowi swietne uzupelnienie szmponu. wlosy sa dobrze nawilzone, latwo je rozczesac, sa miekkie i ladnie pachna. przedluza trwalosc koloru.
z racji zmiany fryzury na krotka /nie z racji zniszczenia wlosow ;) a za namowa stylisty w salonie/ korzystam z niej teraz rzadziej, ale lubie efekt jaki pozostawia na wlosach :D

Używam tego produktu od: ponad pol roku

No fajna, ale to za mało.

Maseczka fajna, ale nie bardzo pojmuję ideę wprowadzenia dwóch maseczek do włosów farbowanych, skoro nie różnią się składem poza jednym składnikiem (do włosów rozjaśnianych ma o 1 więcej)? Więc w obu opakowaniach jest praktycznie to samo. Nie powiem, na początku byłam z tej bardzo zadowolona i uważałam, że jest lepsza niż ta do włosów rozjaśnianych, jednak im dłużej jej używam tym bardziej mieszane mam odczucia. Fakt, że mam coraz dłuższe włosy, może stąd biorą się moje problemy z rozczesywaniem i fakt, że od pewnego czasu muszę stosować 2 odżywki do wlosow naraz. W początkowej fazie stosowania (miałam twedy zdrowsze włosy), poza zastosowaniu odżywki moje włosy były mięciutkie i lśniące. Ogólnie zawsze było tak z maseczkami Dove, że byłam zachwycona efektami, jakie dawały. Jednak odkąd mam długie włosy przestają mi wystarczac. Najwiekszy zal do tej maseczki mam o to, że nie uchroniła moich włosów przed zniszczeniem. Pewnie gdybym teraz oceniała wersję do włosów rozjaśnianych (a zrobiłam to dość dawno), moje odczucia byłyby podobne. Do krótkich włosów - świetna, do długich - niewystarczająca. Na plus zapach, konsystencja, wydajność.

Używam tego produktu od: dwóch m-cy

Świetna

Po maseczce moje włosy już po pierwszym zastosowaniu (w ciepłym ręczniku) stały się mięciutkie, gładkie i lśniące. Przede wszystkim nie obciąża włosów, a włosy są aksamitne w dotyku. Maseczka ma konsystencję budyniu, pięknie pachnie, włoski po niej też cudnie pachną :). I nie puszą się (dla mnie to ważne).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Swietna!

Bardzo dobra maska. Ma konsystencje budyniu, dobrze naklada sie na wlosy, ktore po jej uzyciu sa miekkie, blyszczace i nie pusza sie, ale jednak nie traca puszystosci i nie wisza smetnie przy twarzy. Maska ma jednak 2 minusy: jest ciut za droga i zbyt intensywnie pachnie na wlosach. Prawdopodbnie ja jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: