Hugo Boss, Hugo Energise

Hugo Boss, Hugo Energise

Energetyczny i pobudzający, będący odskocznią od codzienności. Nowoczesny i męski, pikantny aromat. Połączenie drzewa cytrusowego, mandarynki, kardamonu i kolendry. Ciepły i orzeźwiający dzięki dodatkom różowego pieprzu, jałowca i białej frezji. Zapach dla mężczyzn zdecydowanych, pewnych siebie i lubiących żyć według własnych reguł.

50 - 100ml, >100ml
Nuty
drzewne
Rekomendacja
na wieczór, jesień / zima

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Magnetyzujący

Chyba jedyny zapach, który jestem w stanie rozpoznać nawet, kiedy jego "nosiciel" siedzi po drugiej stronie tramwaju. Urzekający i magnetyczny, bardzo wyrazisty i nieco zuchwały. Bardzo długo się utrzymuje - kilka dni. Myślę, że to zapach, który doda mężczyźnie energii i pewności siebie. Nie można wobec niego przejść obojętnie.

Yes, Boss.

Ten zapach mnie totalnie rozbraja i rozkłada na łopatki. Nie mogłabym go pomylić z żadnym innym. Być może dlatego, że przywołuje kilka wspomnień.

Zapach kojarzy mi się z facetem bezczelnym i aroganckim, lekkoduchem, którego nie sposób zatrzymać. Takim, który najpierw skradnie ci serce, a potem przerobi je na strogonow. Zapach jego zuchwałości, twoich łez i nieprzespanych nocy.

Tak, ten zapach zawsze będzie mi się kojarzył z chwilami, o których nie będę mogła opowiadać wnukom.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku

Zapach przyzwoity,ale bez rewelacji.

Skladniki zapachowe dobrze skomponowane,jest w nim harmonia co powoduje,ze wiele osob uzywa tego perfumu. Jednak dla mnie za malo w nim wyrazu,nie ma pazura,zbyt cytrusowy przez to staje sie pospolity.

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zero

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Naprawdę jest energetyczny.

Oceniam te perfumy na podstawie próbek używanych przez mojego mężczyznę. :)

Zapach jest nowoczesny, pobudzający, seksowny, pikantny, orzeźwiający. Idealnie pasuje do pewnych siebie, ambitnych, aktywnych mężczyzn. Bardzo trwały. Jest w stanie wytrwać nawet cały dzień. Świetny!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

męski, delikatny i pikantny

Na początku przyznam, że lubię perfumy z kumkwatem w składzie...
Energise pachnie bardzo intrygująco. Na początku jest świeży i bardzo pieprzny. Mieszanka jest taka "z tchnieniem" powietrza. Jest jednocześnie delikatna jak Aqua Di Gio, ale z drugiej strony podkręcona, bardziej pikantna. Nie jest mimozowata, a jest subtelna. Jest dynamiczna, a zarazem delikatna. Bardzo optymistyczne i pociągajace. Pasują do aktywnych mężczyzn. Mnie się spodobał w trakcie rozwoju, gdy ukazał swój charakter, bo na początku nie byłam zachwycona.

Używam tego produktu od: n.u.
Ilość zużytych opakowań: ?ml

bardzo męski

kocham ten zapach,tak jak mojego TŻcika;)jeden z najpiękniejszych męskich perfum,męski,zmysłowy,dla osób preferujących "luzacki" styl życia jak również ceniących elegancję,bardzo długotrwały,trzyma się kilka dni na ciele oraz ubraniu,cena adekwatna do produktu,polecam

Używam tego produktu od: ponad rok

Energia w szkle

Uwielbiam go. Sportowy, silny, męski, kwaśny z nutka powagi. Utrzymuje sie bardzo sługo na skórze. Uzależniłem sie od niego. Polecam aktywnym facetom, którzy chcą sie wyróżniać.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Uwielbiam go:)

Na moim mążczyźnie pachnie cudownie ....... już sie rozmarzyłam...... jest trwały i wystarczy jedno psiknięcie a pozostaje na skórze do wieczora.... Dla mnie to po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:roku

Zapach młodszego brata

Bardzo damsko-męski zapach.Z powodzeniem mogłaby go używać kobieta, choć ja nie zdecydowałam się na test globalny.
Niesamowicie lekki, mocno cytrusowy, myślę, że to jeden z tych zapachów w których można wręcz uprawiać sporty co normalnie jest niebardzo na miejscu.
Jest niesamowicie rześki, ale nie ozonowo czy wodniście tylko cytrusowo. Mocno manadrynkowy i troszkę cytrynowy, piękne białe kwiaty i nutka pieprzowa czy też kardamonowa wieńcząca wszystko. Bardzo prosty, ale uroczy. Troszkę bez niespodzianek.
Kupiłam go bratu trochę w ciemno, ale jako,że jest bardzo młody jeszcze(23 lata) pasuje do niego jak znalazł. Bo to zapach dla młodego mężczyzny właśnie. Jak nazwa wskazuje pełnego energii, który gdy działa zbyt szybko równie szybko się wyczerpuje. Troszkę jak ten zapach, który do trwałych raczej nie należy.
Opakowania nie powala, utrzymane w sportowej estetyce, dziwnie się spryskuje.
Używam tego produktu od: testy i węchy brata
Ilość zużytych opakowań: testy z 40 ml butelki brata

Na codzień

Zapach całkiem ładny, choć nie wyróżnia się niczym specjalnym. Z trwałością jest średnio, po południu, po 8 godzinach pracy w biurze juz raczej go nie czuć. Opakowanie takie zwykłe, pospolite. W sumie perfumy dobre na codzień do pracy, ładne ale delikatne. Do Chanel Allure Homme się jednak nie umywają :)

Ilość zużytych opakowań: 1 x 125ml

Przejadł się

Zapach dla młodych mężczyzn, a w zasadzie może nawet jeszcze młodszych ;)
Młodzieńczy, seksowny, świeży, ulotny.

Słodka frezja, zaostrzona pieprzem i doprawiona kardamonem.

Jak jak przyjemny, ale krótki romans - bez ochoty na ciąg dalszy.

Używa ON tego produktu od: miesiąca

uwielbiam ;d

zakochałam się od pierwszego wejrzenia kiedy tylko poznałam ten zapach :) na początku wydaje się prosty, tradycyjny, pachnący podobnie do innych, jednak po jakimś czasie rozwijają się charakterystyczne nuty, które od razu potrafię rozpoznać i które kojarzą mi się z hmm prawdziwym facetem ;d zdecydowanie moje ulubione perfumy męskie ;d mogłabym wąchać bez końca !

Ilość zużytych opakowań /