Faberlic, [KR-3] Krem do rąk zapobiegajacy starzeniu się skóry

Faberlic, [KR-3] Krem do rąk zapobiegajacy starzeniu się skóry

Z ekstraktem grzybów shiitake i Aquaftem-protect. Krem zawiera unikalny kompleks, który został stworzony specjalnie w celu zwalczania oznak starzenia się skóry i zachowania jej naturalnej jędrności. W jego formułę włączono nawilżające, wzmacniające i regenerujące składniki. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, przywraca skórze jędrność i elastyczność. Polecany do codziennej pielęgnacji rano i wieczorem.

Cena: 14,90zł / 75ml

taki sobie

Oceniam starą wersję tego kremu, bo widzę że już wstawiono zdjęcie nowej.
Krem jest bardzo lekki. Nawilża, ale na krótko. Nie dba o skórki przy paznokciach. Zapach "taki sobie". Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej, ani tłustej warstwy. Dłonie po wsmarowaniu tego kremu są gładkie i delikatne.
Kremu jest zaledwie 50 ml (mówię o starej wersji), które się zużywa w tempie błyskawicznym.
Nie byłam zadowolona z tego kremu, ale nie wykluczam nabycie nowej wersji, może będzie lepsza :D

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Bardzo lekki krem

Krem ma bardzo leciutką konsystencję - jest rzadki, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Nawilża skórę, ale nie natłuszcza jej. Nie zostawia na dłoniach żadnego filmu, więc nadaje się na lato. Na zimę jest zdecydowanie za lekki. Ma miły zapach kojarzący się z masłem. Nie jest zły - delikatnie nawilża, ale nie jest też rewelacyjny. Opakowanie jest małe - zawiera 50ml kremu, który jest dość wydajny. Krem nadaje się do rąk, które nie są przesuszone. Ja potrzebuję kremu solidnie nawilżającego, więc tego już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:w zeszłe wakacje używałam

kremik na lato

Krem w promocji jest o wiele tańszy, można go kupić za nawet 4,90 zł, więc dlaczego nie spróbować. Krem ma lekką konsystencje, dobrze nawilża, choć na pewno nie poradzi sobie z przesuszoną skórą dłoni.Na początku bardzo drażnił mnie jego zapach, teraz już się przyzwyczaiłam, a w działanie odmładzające dłoni nie wierzą i efektów nie zauważyłam. Dobrze się i szybko się wchłania, choć zostawia delikatną powłoczkę, ale mi to nie przeszkadza. Minusem jest jego pojemność, jak na krem do rąk 50 ml to dla mnie bardzo mało, dlatego jego wydajność nie jest duża.Ogólnie można spróbować za tą cenę w promocji.

Używam tego produktu od:miesiąca, naprzemian z innymi kremami
Ilość zużytych opakowań:jedno