L'Oreal Paris, Hydrafresh (krem pod oczy z witamina C)

L'Oreal Paris, Hydrafresh (krem pod oczy z witamina C)

Krem pod oczy z serii L'Oreal Krem ten pomaga w przypadku sińców i "worków" pod oczami. Zawiera pochodną estrową witaminy C- glukozyd askorbinylu oraz pobudzającą krążenie kofeinę oraz escynę pochodzącą z wyciągu z kasztanowca, o działaniu przeciwobrzękowym i uszczelniającym ściany naczynek włosowatych. Dodatkowo zawiera wapń, magnez, prowitaminę B5 oraz składniki nawilżające: glicerynę, ekstrakt z alg i hialuronian sodu, jedną z najsilniej nawilżających substancji stosowanych w kosmetyce.

Cena: 15ml/30zł

pan bubel No.1

Co to jest i co ma robic? Obietnice producenta wkladamy miedzy bajki i zostaje nam jakies neutralne mazidło, które kija daje... Czy bym uzywala, czy nie, bez róźnicy, zerowa pielęgnacja.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Tragedia

Nie podraznia, krzywdy mi nie zrobil, ale co z tego, skoro W OGOLE nie dziala? Nie spodziewalam sie radykalnej odmiany, ale przynajmniej minimalnej odmiany. Zdecydowanie nie polecam.
Dodam, ze posiadam krem w wersji hiszpanskiej, ktora pewnie jest lepsza od polskiej - wole nie myslec, jak musi byc ona beznadziejna.

średnio na jeża

Ja mam ten krem w wersji na rynek niemiecki - ośmielę się zasugerować, że ten dostępny na rynku polskim może być gorszy, wiecie, z proszkami do prania też się różne rzeczy dzieją - i muszę powiedzieć, że nie jest taki zły. Z cieniami i sińcami rzeczywiście sobie radzi. Ba! To są sińce powstałe na basenie z odciśniętych gogli. Potrzeba mu czasu, ale i z tymi drastycznościami sobie radzi. Zauważyłam też, że kiedy rano wstaję, nie mam takich sinych pól pod oczami. I tu uważam się sprawdza. Wchłania się łatwo, nie roluje się, pod makijaż jak najbardziej. Zapach mi nie przeszkadza. Właściwie tego zapachu prawie nie ma. Natomiast jest jeden poważny minus - krem W OGÓLE nie nawilża. Skóra jest sucha jak wiór, tak sucha, że aż piecze. "Myli państwo", jak mawiał Kryszak, jeśli to ma być krem pod oczy, to nawilżanie jest dla niego priorytetem priorytetowym. I koniec. No, a w tym wymiarze klapa.

wrastające włoski

Bardzo, bardzo, bardzo się zawiodłam. Podoba mi się pomysł instrukcji na tubce jak nakładać krem. Opakowanie piękne. :) jednak działanie kremu pozostawia wiele do życzenia. Nie nawilża, nie zmniejsza obwódek. Zapach brzydki. Długo się z nim męczyłam. Patrzyłam na to radosne opakowanie z nienawiścią, ale jego cena nie pozwoliła mi go wyrzucić.. smarowałam się i smarowałam aż w końcu nadszedł ten dzień, kiedy mogłam go już z czystym sumieniem wyrzucić. :) Nie polecam! Trzymać się z daleka, bo naprawdę szkoda pieniędzy.

może być

Taki sobie średni na jeża. Nie to żeby tam był rewelacyjny.Jeszcze nie znalazłam lepszego, tego jednego jedynego ukochanego specyfiku pod oczy, dlatego wciąż go używam. Coś tam pewnie daje bo w końcu Loreal jest niezłą firma, ale jakoś nie jestem zachwycona. Troszkę za mało wydajny i ciężko go wydobyć do końca z tubki. Wersja hydrafersh żel krem do twarzy jest jednak stanowczo lepsza.

nie wart swojej ceny

fakt-odświeza i nawilża skórę wogół oczu.jednak wogole nie radzi sobie z opuchnięciami i sińcami;(skóra nie nabiera po nim blasku:(po prostu bubel!!!

mnie natomiast posłużył

Pamiętam go jeszcze sprzed kilku lat, kiedy to nie potrzebowałam silniejszych specyfików pod oczy i zadziwijąco dobrze się sprawdzał: :)- porzadnie i długotrwało nawilżał- nie ściągał skóry- rzeczywiście rozjaśniał cienie- wygładzał skórę pod oczamiByłam zadowolona, nie wiem, może teraz pogorszył się jego skład, dlatego nie daję czterech gwiazdek, zgodnie z zasadą, ze jeśli trzecia osoba mówi Ci, że jesteś koniem, to idź i kup sobie siodło :)Używałam tego produktu przez ok. 2 lata / Ilość zużytych opakowań: ok. 4, nie pamiętam

kicha!

L'Oreal znow sie nie popisal... Co sie dzieje z ta firma? Ten krem zupelnie nie zadzialal... A poczekalam cierpliwie az sie zawartosc skonczy zeby moc obiektywnie ocenic. Nic - zero.

nie dziala

ten krem nic nie robi!!! ani nie likwiduje sincow ani nie nawilza!! skora jest po nium wrecz sciagnieta. jest wodnisty i wylewa sie go za duzo z tubki!! nie zuzylam nawet go do konca.

efektów nie ma

Przygnieciona lawiną krytyki jeszcze poczekam z pełnym komentarzem...Stosuje od tygodnia i póki co jestem zadowolona - szybko sie wchłania i nie podrażnia oczu(trzeba tylko uważać żeby krem nie dostał sie do wnętrza oka bo wtedy lekko piecze) - ale efektów jeszcze nie widać mam nadzieje że to się zmieni... póki co czekam i stosuje regularnie :)UZUPEŁNIENIE :No i efektów nie ma...a stosowałam regularnie - jedyny plus to nawilżanie,krem sprawdził się jako baza pod korektor.Sińce jak były tak są - za brak działania odejmuje 2punkty :(Pozatym czasem po zastosowaniu miałam zaczerwienione oczy...

nie działa

Za dużo obietnic, za mało konkretów ... Poza tym, że dobrze się wchłania, ja nie mogę uczciwie wymienić jakichś zalet tego kremiku; nawilża, owszem - ale to samo robią inne kremy pod oczy tej firmy. Nie obiecujące cudów - bez pokrycia. Dałabym dwie gwiazdki, może nawet trzy (dla młodych dziewczyn, powiedzmy do 25-7-go roku życia) - ale nie dam, za obietnice bez pokrycia.

Efektów nie widać

Chciałam poczekać z napisaniem czegokolwiek o tym kremie dlatego, że jak dotąd jedyne, co zauważyłam to szczypanie w oczy. Ale widząc recenzje u dołu to się chyba nie doczekam rezultatów. Co do tej pory zaobserwowałam:<BR>Ma bardzo ładne opakowanie, uroczo wyglądające na półeczce w łazience, poręczny dozownik.<BR>Sam krem - jeśli sie go NIE nałoży zbyt blisko spojówek daje uczucie chłodu szybko sie wchłania i nie klei. Jeśli sie go nałoży obficie i za blisko spojówek - szczypie (mnie).<BR>"Works instantly" jak obiecuje producent... nic nie zauważyłam. Działanie ma podobne do Żelu ze świetlika, jakiego używałam parę lat temu (żadne).<BR>Nie mam i nie miałam na własność tej tubki, miała (ma) ją moja Mama, więc nakładałam go sobie od wielkiego dzwonu.Nie wzbudził mojego zaufania i nie mam ochoty go sobie kupić.