Effect.net, Śliski wosk

Effect.net, Śliski wosk

Jak zapewnia producent wosk nadaje włosom super połysk. Polecany jest do akcentowania kosmyków, loczków i pazurków. Pozwala na stworzenie fryzury o niepowtarzalnym wyglądzie.

Cena: 6zł / 45g

Taki sobie

Wosk który niby " nabłyszcza" tutaj bym sie kłóciła..jedyne co zauważyłam to to że nawet jak lekko musnę nim po włosach od razu wyglądają nie świeżo.. Jakby były przetłuszczone. Czasami akcentuję nim końcówki bo mam zniszczone od prostowania. Zapach i cena są w porządku.

Jednak uważam go za zbędną rzecz która zalega mi w łazience juz z 3 lata.

Używam tego produktu od: używam sporadycznie od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 opakowanie

"superbłysk na włosach","megapołysk"- jak zapewnia producent na opakowaniu to oczywiście bzdura. ja na swoich włosach nie zauważyłam większej różnicy. to jeden z najzwyklejszych wosków.

Używam tego produktu od:miesiąca

zwykły bezproblemowy :)

całkiem zwyczajny wosk o białym kolorze i typowym zapachu, moim włosom na pewno krzywdy nie zrobił, po prostu sprawdza się w tym do czego został stworzony. Cena nie jest przerażająca więc jest dobry dla mało wymagających.

Używam tego produktu od: używałam dawno

fakty i mity depilacja

Dobry :)

Używam czasem do moich kręconych włosów, które niestety po farbowaniach i rozjaśnianiach straciły blask:(
Nabłyszczam nim także wyprostowaną grzywkę.
Nabłyszcza, wygładza, trzyma na wodzy niesforne kosmyki.
Jedynie jak się przedobrzy to włosy wyglądają tłusto i nieświeżo, dlatego radzę stosować z umiarem
Poza tym godny polecenia

Używam tego produktu od:oj ok roku?

DOBRY!

bardzo dobry . nabłyszcza. iwygładza odstajace kosmyki. niestety jak to wosk w nadmiernej iloscy wygla da okropnie. włoski oklapniete i tłuste . nalezy uważać z ilością.

Używam tego produktu od: *----

Idealny!

Próbowałem wszystkich wosków kolejno. Ten był pierwszy, do niego też powróciłem.

Ma same zalety.

Na moich włosach wygląda fantastycznie, wygładza, umiarkowanie nabłyszcza, czyni rozdwojone końcówki niewidoczne i sprawia, że włosy farbowane (czarne) wyglądają świeżo i naturalnie.

Nie jest klejący, lecz rzeczywiście śliski, co pozwala na perfekcyjne nakładanie. Nie stwarza też efektu tłustych włosów. Idealny po prostu. Cena też niezbyt wygórowana...

Polecam wszystkim zwolennikom i zwolenniczkom wosków, nie znajdziecie lepszego...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

wygładza-tak,nabłyszcza-marnie

Bardzo gęsta (prawie stan stały:)) konsystencja pozwala na dobre dozowanie preparatu i pozwala uniknąć "przedobrzenia". A jest to rezultat bardzo niewskazany, bo preparat należy do tłuściochów i łatwo może obciążyć i posklejać włosy w nieestetyczne strąki. Przy używaniu niewielkiej ilości dobrze roztartej i rozgrzanej w dłoniach nic złego nam nie grozi:) Za to możemy się spodziewać bardzo przyzwoitego wygładzenia i delikatnego nabłyszczenia włosów. Preparat nadaje się nawet do utemperowania włosów długich, takie również jest w stanie ładnie wygładzić. Ma fajny zapach, który ładnie perfumuje włosy na dłużej. Moim zdaniem mógłby nieco mocniej nabłyszczać. Poza tym nie można go wyczesać, jest zbyt gęsty i natłuszczający. Przez to trochę matowieje następnego dnia, więc włosy trzeba umyć i ułożyć od nowa.
Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 pierwszego

może być

Ten wosk jest troche gorszy od jedwabistego wosku z tej samej firmy.
Bardzo wydajny, ale niezbyt dobrze sie go naklada. Podkresla pasemka, przygladza fryzure, ale trzeba uwazac, zeby z nim nie przesadzic.
Srednio przypadl mi do gustu i nie wiem czy ponownie skusze sie na jego zakup.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

:)!

swietnie nabłyszcza, slicznie podkreśla i nie daje efektu tłustych włosow tak jak brylantyna w wosku tej samej firmy...
Poza tym jest bardzo wydajny. I ma niską cenę :D Moim zdaniem się opłaca, a jakość bardzo podobna do wosku L'Oreala. Tyle, że mniej kosztuje :)

Jestem na tak :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy