Stay & Shine (Wodoodporny cień do powiek + rożświetacz)

Stay & Shine (Wodoodporny cień do powiek + rożświetacz)

Wodoodporna kolorystycznie dopasowana kompozycja: delikatny, doskonale rozprowadzający się cień i perfekcyjny rozświetlacz do aplikacji w kącikach oczu lub pod brwiami. Efekt: oczy pełne piękna, wyrazu i blasku. Z witaminą E. Przetestowany oftamologicznie.

Cena: 24 zł

na +

mam cien zloty +rozswietlacz ,jest on juz bardzo wysluzony amimo to nie opsypuje sie nawet polowie tak jak nowsze i mniej perlowe cienie mam go bardzo dlugo anie uczulil mnie ,dziwia mnie zle opinie mam do nich sentyment bo towarzyszl mi podaczas wielu imprez mimo ze nie lubie zlotych cieni to ten nie wygladal tandetnie , lubie testowac dlatego nie wiem czy kupie ale bede szukac podobnego boskiego rozswietlacza

Używam tego produktu od:4lat?

Mało trwały...

Kolor śliczny, bardzo perłowy, rozświetlacz także świetny, ale - są bardzo krótkotrwałe i osypują się przy nakładaniu. Wodoodpornosci też nie zauważyłam;)

Dlatego NIE POLECAM:(

Używam tego produktu od:misiąc

Na pewno nie kupie ponownie.

Kolorystyka bez zarzutu. Jeśli chodzi o wodoodporność to nie widzę różnicy między cieniem nie wodoodpornym. Nakłada się bardzo dobrze ale krótko utrzymuje się na powiekach.

depilacja jak się przygotować

Na dłuższą metę nie zachwyca

Kolorek aubergine daje bardzo intensywny efekt, roświetlacz wygląda nieco tandetnie, niedobrany do głównego cienia. Po nałożeniu oko wyglada bardzo efektownie, łatwo nakłada się nawet opuszkami palców. Niestety trochę kiepsko z trwałością koloru, dosyć szybko zbiera się w załamaniach powiek i ciężko go rozetrzeć. Faktycznie wodoodporny.

Naprawdę polecam!

Cień jest bardzo wytrzymały. Fajnie się go aplikuje. W połączeniu z rozświetlaczem powstaje piękny, lślniący kolor. Cień utrzymuje się ok. 5 godzin. Cień jest naprawdę super.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze używam

średnio

Cień nie powala na kolana ale nie jest też zły.Faktycznie długo trzyma się na powiece,dobrze się rozprowadza,duża gama kolorów,minusem jest brak aplikatora.Mimo wszystko warty swojej ceny.

taki sredni

cień jakościowo sredni - tzn nie jest zły, ale równiez nie reprezentuje soba nic specjalnego
na oczach wytrzymuje dośc długo, nakłada się niezbyt przyjemnie, ma jakąś taka dziwna konsystencje, rozswietlacz nie powala na kolana - ot taki jasniejszy jaby perłowy cien,
generalnie nie jest zły, ale ja raczej juz po niego nie siegnę

Używam tego produktu od:3 latat temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

dobry

Zakupiłam cień w zeszłym roku.

Numer 03 rose z rozświetlaczem.
Jak dla mnie jest to dobry cień. Konsystencja w sam raz - nie za sucha, nie za tłusta. Po nałożeniu tworzy równomierną warstwę, długo trzyma się na powiece.
Jednak w trakcie upałów powoli znika z powieki ale to dopiero po ok 6 godzinach także wystarcza poprawka.

Rozświetlacz taki sobie, szczerze pisząc myślałam, że będzie bardziej atrakcyjny. Co do wodoodporności to trochę w to wątpię chociażby przez to znikanie w upalne dni.

Jednak mimo wszystko mam zamiar w przyszłości dokupić jeszcze jakiś kolorek :)

Używam tego produktu od:ze 2 latka już bedą

taki sobie

Może i kolorki fajne, dobrze sie rozprowadzał, ale cień dość suchy i krótko mi sie trzymał na powiece. Już po 2-3 godz zbierał się w załamaniu:eek:, jak i inne cienie tej firmy. O niebo lepsze są bazarkowe cienie.

Ilość zużytych opakowań:2 zaczęte

To było coś...

Cień na jaki się skusiłam na wyprzedaży za śmieszne 2 Euro 2 lata temu okazał się być bardzo dobrym produktem. Cień mam w kolorze ciepłego złota., rozświetlacz zaś w kolorze kości słoniowej.

Największą zaletą tego cienia była jego tekstura: bardzo drobno zmielony, idealnie stapiał się ze skórą, dając delikatny efekt "satyny". Cień mienił się poświatą w zależności od kąta padania światła. Zachowywał się jak cień z górnej półki. Nie zbierał się w załamaniu powieki, nie "warstwił" przy większej ilości, możliwość nakładania na mokro. Trwałość też niczego sobie, choć przed wieczorną imprezą zawsze do poprawki.

Rozświetlacz raczej "płaski", taki jednowymiarowy błysk, nie usatysfakcjonował mnie.

Pudełko bez aplikatora, trudno poczytywać tego jednak za minus, większość aplikatorów i tak pozostawia wiele do życzenia. Wyłamał mi się jednak "ząbek" do otwierania w pudełku. Duży rozmiar cienia.

Cień wysokiej jakości, szkoda że już nieprodukowany. Wystarczył mi na solidne 2 lata codziennego używania. Niestety, jego brat-bliźniak z serii kolorów pojedynczych nie jest już tak doskonały. Za to kasetka z potrójnymi cieniami Manhattanu (odcienie złota) daje nadzieje na sukces w poszukiwaniach...