Lancome, Juicy Gelee

Lancome, Juicy Gelee

Pojemność 7,1 g

Smakowity kryształowy błyszczyk do ust w słoiczku. Nie zostawia na ustach lepkiej wartswy, dzięki galaretkowatej konsystencji można uzyskać idealnie błyszczący i gładki efekt. Błyszczyki są transparentne. Pozostawia skórę ust miękką i nawilżoną.
Dostępny w 7 (na każdy dzień tygodnia) słodkich zapachach :
- Pamplemousse
- Lemon cola

Świetny!

Polecam.
Nadaje świetny błysk ustom, które stają się kuszące i miękkie.
Może niezbyt praktyczne nakładanie, ale mam do tego aplikator i jestem w 100 % zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Kubusiowa baryłka :)

Skusiłam się na o7 lemon, aby zupełnie przypominał Kubusiową baryłkę miodu. Błyszczyk jest bardzo fajny, dobrze nawilża usta, pachnie bardzo delikatnie (nie do końca cytrynowo) i nadaje efekt mokrych ust, lecz nie jest lepki. W zupełności nie przypomina Juicy Tubes, ma niestety tę wadę, że aplikacja nie jest zbyt wygodna - produkt raczej do domowego użytku. Ale jako że ów mankamet jest oczywisty już podczas zakupu, nie wpływa on na moją ocene. Szału nie ma, ale wad nie widzę - po prostu uroczy gadżecik, bez którego mogłabym się obejśc, ale nie chcę :)

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajny, ale...

Właściwości tego błyszczyku są porównywalne z Juicy Tubes, które bardzo mi odpowiadają i do tego nie mogę się przyczepić.

Niestety, Juicy Gelee nie porwał mnie z powodu niepraktycznego opakowania. Choć jest efektowne, nie sprawdza się w codziennym użyciu. Nie znoszę babrać się palcami w błyszczykach, to niehigieniczne, a poza tym trzeba mieć zawsze pod ręką jakieś chusteczki do wytarcia palców. Nie wyobrażam sobie używania go poza domem. Dlatego moją przygodę z tym produktem, choć z żalem, skończyłam na 1 opakowaniu.

Używam tego produktu od: zużyłam w kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Well 01

polecam

Równie przyjemny jak juicy tubes tylko aplikacja trochę utrudniona bo trzeba używać pędzelka lub palca. Delikatniejszy i nie tak ciężki jak juicy tubes. Ja używałam wersji cytrynowej. Średni zapach.

Świetny!

Właśnie nabyłam kolejny słoiczek. Poprzedni o kolorze Plum Royality (ciemny opalizujący fioleto róż), a obecny w kolorze Diamond tiara (jasny pastelowy róż ze złotymi drobinkami).
Jestem bardzo zadowolona z tych błyszczyków. Wspaniale nawilżają i z lekka natłuszczają usta nie powodując wysuszenia. Do tego dają efekt mokrych ust, i nie zabarwiają ich kolorem. Może jedynie jak w przypadku ciemniejszego odcienia, z lekka przyciemniają podkreślając kolor. Podoba mi się w nim bardzo to że się nie klei jak seria Juicy Tubes. Szkoda że trzeba je palcem wyjmować, bo przy końcu słoiczka jest to trochę cieżkie ;) Oprócz tego małego mankamentu błyszczyk jest świetny. Wydajność w normie. Mi starczył na 2 miesiące.

Używam tego produktu od: lato 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 i kolejne zakupione

Polubiłam

Mam dwa odcienie: 3-fioletowy oraz 9-bladoróżowy. Bardzo dobrze nawilżają usta, zmiekczają je, nałożone na szminkę bardzo ładnie podkreślają jej kolor a usta stają się pełniejsze. Jedyny minus to aplikacja tego żelu. Ostatnio w ogóle mam uraz do "słoikowych" kosmetyków więc być może dlatego uważam, że ciężkio wybiera się go z opakowania.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch pierwszych

dobry ale bez rewelacji

opakowanie średnio mi się podoba, sam błyszczyk też.
oprócz opakowania nie podoba mi się zapach błyszczyka, wolę bezzapachowe kosmetyki a ten ma silny owocowy zapach. daje ładny efekt na ustach i nie wysusza, za to plus. nie klei się, ma fajną konsystencję galaretki za to też plus. aplikacja trochę kłopotliwa, przydałby się pędzelek. nie wiem czy do niego wrócę..

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

fajny

Mam wariant: Litchi, czyli bezbarwny, bez żadnych mieniących drobinek.
Bardzo gęsty, daje efekt gładkich, polakierowanych ust.
Dużo, dużo gęstszy niż sugeruje to jego "żelowa" nazwa.
Bardzo przyjemny zapach, bez smaku.
Aplikacja akurat mi bardzo pasuje - choć na pewno nie dla miłośniczek długich paznokci.
Dość trwały.
Za granicą kupiłam za mniej niż 40 zł, więc ta cena jest super i warto.
W Polsce pewnie dużo drożej i wtedy bym się nad kupnem zastanawiała.
Miły, efektowny gadżet.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

fajny

Dostałam na imieniny wersję wiśniową, pachnie przepysznie. Podoba mi się konsystencja, nie lepi się, nie spływa, wystarczy odrobina na całe usta - co sprawia, że jest bardzo wydajny Nie barwi ust, ale nadaje im połysk. Powinni dołączyć do niego jakiś aplikator. Nie wiem czy go jeszcze kupię - nrazie mam spory zapas mazideł do ust, cena jest średnio zachęcająca. Ale kto wie...;)

Używam tego produktu odkąd się pojawił w perfumeriach(maj 2006)

Pyszny!!

Mam ten blyszczk o numerze 11 taki jasny roz. Moze zaczne od tego ze kupilam go na Ebayu za 5 euro wiec nie przeszkadza mi to ze nie ma pedzelka. Pieknie pachnie, ale nie ma smaku co dla mnie jest duzym plusem. Ladnie nawilza usta, nie jest lepki, dosc dlugo trzyma sie na ustach. Skusze sie chyba jeszcze na ten blyszczy o numerze 10 taki przejrzysty z drobinkami czegos swiecacego.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

smaczny:)

W kosmetyczce takiej kolekcjonerki błyszczyków jak ja nie mogło zabraknąć tego błyszyka.Kupiłam go "przejedzona" już Juicy Tubes. Błyszczyk spełnia wszytskie moje wymagania: nawilża, ładnie nabłyszcza, pięknie pachnie i wybornie smakuje:) Mam Juicy Gelee nr 04. Ze względu na tą samą nute zapachowo-smakową świetnie uzupełnia w połysk mój ukochany Sweet Balm nr 05:) Polecam spróbować ten duet. Pyszności-słodkości:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajny gadżecik

Przyjemny zapach i konsystencja. Opakowanie wygląda naprawdę świetnie, choć jest trochę mało praktyczne. Sam produkt daje trochę mały połysk w porównaniu z Jucy Tubes, ale mimo wszystko go lubię.

Używam tego produktu od:4 m-ce