Christian Dior, Dior Addict 2 EDT

Christian Dior, Dior Addict 2 EDT

Nowa interpretacja zmysłowej energii perfum Dior Addict. Doświadczenie delikatnej zmysłowości, zarówno swieżej i lekkiej, jak i promieniującej kobiecością... Zapach delikatnie zmysłowy i świetlisty. Zamknięty w klasycznym flakonie w kolorze landrynkowego różu.
Zapach owocowo-kwiatowy dla odważnych dziewczyn, w którego skład wchodzą: grejpfrut, bergamotka, frezja i drzewo sandałowe.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, ananas, wodny melon
nuta serca: kwiat lotosu, gardenia, frezja, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wspomnienie lata...

Dior Addict 2 to jeden z moich ulubionych letnich zapachow.Jest cudownie lekki,swiezy,bardzo dziewczecy.Idealnie sprawdza sie w upalne dni.Z pewnoscia przypadnie do gustu kazdemu kto lubi orzezwiajace,cytrusowo-kwiatowe polaczenia;)

Cudowne

Jest to mój ulubiony letni zapach i jestem w nim zakochana już od 3 lat! Zawsze do niego wracam , mimo zmiany opakowania i wzrostu ceny nie umiem bez niego żyć! Delikatny , świeży jednak jego trwałość pozostawia wiele do życzenia, mimo wszystko i tak kupię ponownie!

Słaby zapach

Dostałam ten zapach w prezencie i całe szczęście. Uwielbiam klasyka w granatowym flakonie, więc ucieszyłam się na widok Addict 2. Niestety zapach jest bardzo przeciętny z gatunku Avon/Oriflame. Dla mnie Dior, dał klapę. Słodkość, która jest płaska i do tego krótkotrwała.

Mexx Look up now

Nie dla mnie, aczkolwiek przyjemny

Delikatne, kwiatowe z nutą owoców i słodkości. Zapach zupełnie inny niż granatowy Addict. W moim mniemaniu gorszy - ale to pewnie zależy od tego, kto w jakim rodzaju perfum się lubuje. Nudzi mi się już po kilku godzinach noszenia, nie wiem, jakbym miała zużyć całą flaszkę, skoro z odlewką mi się schodziło :)
W ogóle mi ten zapach nie pasuje do Diora.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: odlewka

nieznośna przeciętność świeżości.

Trafiłam na ten zapach przypadkiem, czając się na Dior Addict otrzymałam okazję przetestowania Addict 2. Pomyślałam, że to na pewno podobne zapachy...

I źle pomyślałam.

Początkowo było euforycznie. Inaczej niż oczekiwany Addict, ale wciąż ciekawie. Bardzo rześki, taki... ideał na lato! Ale na codzienną jesień również wydawał mi się okey, zatem ubierałam się w niego i liczyłam na wzajemność w uczuciach.

Recenzentka poniżej ma sporo racji pisząc o porównaniu do świeżego prania, do czystości pościeli wietrzonej na dworze w ciepły dzień... i przez to zapach wydaje mi się nudny, nieciekawy, zupełnie bez polotu, bez \'tego czegoś\', bez emocji, bez uczuć.

Przeciętna świeżość, która - owszem! - miła jest człowiekowi, ale na co dzień chciałby czasem pachnieć intrygująco, a nie \'tylko\' świeżo i czysto. Ten zapach to standard. Aż się prosi o jakąś nadbudowę, mam wrażenie, że zastyga w pierwszych nutach i ani drgnie dalej.

Różowa buteleczka jest myląca, zapach nie jest do końca owocowy, ani słodki, ani mdły. \'Mdłość\' zapachu to już by był jakiś konkret...
Gdzieś tam daleko w tle czuć kwiaty, ale bardzo trudno do nich trafić, nie mam cierpliwości do Addict 2.

Może kiedyś?

Używam tego produktu od: 3 miesiący.
Ilość zużytych opakowań: ok. 20 ml.

Proszek do prania - pachnąca chemia

Pierwsze wrażenie - zapach bardzo świeży, miło poczuć taką woń, zwłaszcza w upalne dni.
Zapoznałam się z nim kilka dni temu, podczas baaaardzo gorącego popołudnia; poczułam na korku i bloterze orzeźwiające cytrusy i kwiatki.

Zażyłam więc psika, skóra zapachniała...świeżym praniem, wypłukanym w owocowym silanie:)
To był naprawdę miły zapach: czystości, świeżości, wiosny. I taki był przez 0,5 godziny.

Później zrobiło się, niestety, gorzej. Zamiast świeżego prania został proszek do prania - to też oczywiście "czysty" zapach, ale wyobraźmy sobie, że zanurzamy nos w pudełku z vizirem, arielem itp. - pierwsze sekundy ok, ale potem głowa aż boli od chemii.

Z całej tej wiosenno-letniej początkowej świeżości na mojej skórze pozostała chemiczna woń proszku.
Zapach na szczęście (dla mnie) jest słaby i niezbyt trwały, ale i tak ten proszek zaszczypał mnie w język (oj, nie lubię:(
Po 2 godzinach zapachu już nie czułam, a szczypanie pozostało! Z niepokojem czekałam na ból głowy, ale na szczęście się nie pojawił.

Dam mu 2 gwiazdki za pierwsze sympatyczne, odświeżające 0,5 godziny.
Dla mnie na więcej Addict 2 nie zasłużył.

Używam tego produktu od: kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: jeden test

Diorowski fresh !

Krótko i na temat.
Zapach niesamowicie świeży, wyczuwalne w dużym stopniu są pomarańczki, cytrynki czy ananaski.
Typowy świeżaczek, który poprawia humor.
Nadaje się na lato, wiosne, dobrze walczy z upałami :)
Trwałość nie na medal, utrzymuje się do paru h na skórze.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka 50 ml

Dobre na lato.

Jak dla mnie, zapach kompletnie banalny. Dobry jedynie na lato, kiedy chcemy pachnieć słodko, kwiatowo, lekko. Bo takie właśnie są te perfumy- bardzo leciutkie i bardzo słodkie. Nie przepadam za takimi zapachami, jednak stwierdziłam, że z całej gamy przesłodzonych, cukierkowych zapachów ten będzie najlepszy na czas upałów, kiedy aż nie chce się mieć na sobie ciężkich, piżmowych perfum. Nie dziwi mnie też w ogóle, że te perfumki wyparowują sobie ze skóry dosyć szybko, ale po takim zapachu nie spodziewam się wiele. Na pewno nie zostanę przy nich na dłużej, można spróbować jako typowo letnich perfum.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

idealny dla poprawy humoru

zapach bradzo kobiecy, delikatny, kwiatowy- idealny dla mnie;) Zapach intryguje, ludzie pytaja czym pachne. Mimo tego, ze zapach wydaje mi sie byc typowo letnim to lubie go uzywac nawet zima. wprawia mnie w cudowny nastroj;)
Jesli chcesz sie poczuc lekko i seksownie - polecam!;)

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1-50ml

Chemiczny

Miałam wobec niego wielkie nadzieje, ale się rozczarowałam. Nie jest on nawet w najmniejszym stopniu odzwierciedleniem przypisanych mu nut zapachowych. Gdzie ta pomarańcza, gdzie grejpfrut i ananas? Gdzie takonwalia? Schowały się.

Jest po prostu do bólu chemiczny.

Używam tego produktu od: testy w czerwcu 2013
Ilość zużytych opakowań: tester 2 ml

średniak

Kreciłam sie koło tego zapachu długo, w koncu na promocji w Sephorze kupiłam flakonik 20 ml.Ładny, świezy, nie płaski zapach.Niestety nie wyróznia sie niczym, nie zachwyca.Trwałość słaba.

Używam tego produktu od: 6m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 -20ml

Uwodzicielski i z "uśmiechem" :)

Wcześniej stosowałam "fioletowy", ale od kiedy różowym "psiknęłam" nadgarstek, by powąchać - zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jeszcze tego samego dnia zamiast próbki kupiłam 50 ml.
Moja Córka od razu zapytała - po raz pierwszy: "Czym tak pięknie pachnę?".
Zapach jest lekki, z nutką słodyczy owoców i kwiatów.
Zdecydowanie wprawia w dobry nastrój i przykuwa uwagę innych, mimo iż stosuję minimalną ilość :). Jest bardzo trwały.