Soleil Lumiere (Puder brązujący prasowany)

Soleil Lumiere (Puder brązujący prasowany)

Letni makijaż CHANEL, stworzony przez znanych na całym świecie wizażystów Chanel - Dominique Moncourtois i Heidi Morawetz, zachęca do spontanicznej zabawy kolorami. Lśniące, migotliwe powierzchnie oraz satynowe i lekkie konsystencje pozwalające skórze swobodnie oddychać, to cechy nowych kosmetyków,wśród których znalazł sie także puder brązujący SOLEIL LUMIÉRE. Puder oferowany jest w dwu odcieniach: Mirage i Oasis. Delikatny kosmetyk zawiera w swoim składzie złote drobinki, dzięki którym cera jest rozświetlona ciepłym blaskiem.
Kształt pędzla umożliwia precyzyjną aplikację.
Rady kreatorów:
* Aby otrzymać efekt opalenizny należy nałożyć puder równomiernie na powierzchni twarzy i szyi.
* Zdrowy i naturalny wygląd nada cerze muśnięcie apetycznym brązem policzków, czoła, brody i dekoltu.

Cena: ok. 160 zł / 15 g

idealny dla damy

Bardzo dobry puder wykończeniowy. Przepiękne złote drobinki wspaniale otaczają twarz ciepłym owalem, nawet w chłodne dni twarz wygląda na zadbaną, zdrową i pięknie podkreśloną. Puder nadaje się na co dzień, jak i na szczególe okazje kiedy wyglądem prezentować się z jak najlepszej strony. Polecam z czystym sumieniem produkt, ponieważ każda kobieta zasługuje na szczyptę luksusu w swoim życiu.

Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie )

rozczarowanie

Nie powiem, do tej pory kosmetyki chanel'a były dla mnie numerem jeden, dlatego puder ten kupiłam praktycznie w ciemno, święcie wierząc że moja ukochana marka bubli nie robi. No i się zawiodłam, i to porządnie:( Może nie jest to bubel,przesadziłam, ale od chanela, i w dodatku przy takiej cenie, wymagam znacznie lepszych efektów. Kilka konkretów: Puder posiada śliczne drobinki, prawda? Tak, tylko szkoda że ma je tylko wierzchnia warstwa pudru, po kilkunastu użyciach nie zostaje po nich nawet ślad-takie numery to mogą robić tańsze firmy, ale chanel??ZGROZA:(
Poza tym, kwestia kolorku-on się nie nadaje do ożywienia bladej buzi bez opalenizny, wygląda naturalnie wyłącznie na opaleniźnie:( Plusem jest jego wydajność, ale co z tego skoro mogę go stosować wyłącznie w lato, na opaloną buźkę... Ładne jest opakowanie, bardzo wygodny ma pędzelek, ale to i tak go nie ratuje...W sumie luksusowy gadżet, który będzie siedział u mnie na półce i przez 3/4 roku jego jedyną zaletą jest robienie dobrego wrażenia:(

Zmienny

Początkowo, gdy zaczynałam go uż ywać- zachwycił mnie.Było to latem- puder pięknie podkreśla ł wakacyjną opaleniznę, dodając skórze aksamitnego połysku i gładkości.Minimalna ilość pozwalała uzyskać efekt świetlistej, gładkiej skóry,makijaż doskonale prezentował się w dziennym świetle.
W momencie, gdy naturalna opalenizna zaczęła znikać, coraz więcej wad pudru zaczęło się ujawniać, a makijaż tracić swoje walory.
Owszem, nadaje się do poprawienia kolorytu skóry, ale trzeba uważać, by nakładać go bardzo małą ilość, bo łatwo o nienaturalny wygląd. W cią gu dnia zaś, nie jest szczególnie trwały, po kilku godzinach, efekt słabnie.

Chanel - Mademoiselle Privé

dobry ale...

ale nie rewelacyjny. Przynajmniej za taką cenę.
Puderek rzeczywiście ożywia buzię i przyciemnia ją. jednak ten efekt brązujący jest bardzo subtelny, prawie niewidoczny. Tak jakbym użyła pudru tylko ciut ciemniejszego od mojej karnacji. Gdy próbuję troszkę bardziej przyciemnić np. policzki, uzyskuję efekt marchewkowych rumieńców :( Gdzie ten wspaniały brąz ?? :(
Kosmetyk bardzo wydajny, nie zatyka porów ani nie wysusza.
Puderek faktycznie ożywia i rozświetla buzię, jednak zauważyłam, że szybko z niej znika :(
Pudełeczko jest bardzo eleganckie, prawdziwie luksusowe :) Do tego jest dołączony praktyczny pędzelek, którym spokojnie da się umalować :) Puderniczka z załączonym lusterkiem ułatwia makijaż. Lusterko jest duże, widać w nim całą buzię :)
Powracając do samego pudru spodziewałam się czegoś więcej po Chanel-u. Znam lepsze i o wiele tańsze pudry brązujące (np. ukochaną Viperę :D) Dałabym ****, gdyby był to puder za 30 czy 50zł a nie ok.200zł :(

CUDEŃKO!

Zdecydowanie mój faworyt w kategorii pudrów brązujących. Daje bardzo naturalny efekt opalenizny i po prostu PRZEPIĘKNIE rozświetla buzię (juz patrząc na sam puder widać ten niezwykły blask - nie są to zwyczajne złote drobinki jak w innych pudrach, ale jakby cała powłoka, mnóstwo stopionych różnokolorowyh drobinek, które dają w sumie niepowtarzalny efekt). Rewelacyjna rzeźbiona faktura pudru (w piaski pustyni) przywołuje na myśl egzotyczne gorące miejsca. Puder jest niesamowicie wydajny i trwały, do tego ta elegancka klasyczna puderniczka z dużym lusterkiem, w ktorym widać nie tylko czubek nosa oraz najwyższej jakości pędzel do nakładania. PEŁEN LUKSUS! Szkoda tylko, że występuje w dwóch odcieniach, ale absolutnie nie odejmę mu za to gwiazdki!!!

bardzo dobry

Uwielbiam kosmetyki CHANEL dlatego jak pojwił się puder bronzujący-SOLEIL LUMIERE nie mogłam mu się oprzeć.Mam dosyć jasną karnację i wybrałam 10 MIRAGE. Puder ma piękny odcień delikatnej opalenizny ponadto zawiera złote drobinki,które wspaniale rozświetlają i ożywiają zmęczoną,szarą cerę.Jest bardzo wydajny.Używam go codziennie a prawie wcale nie widać żeby ubywał.Kupiłam go w czerwcu 2002r.Miałam wcześniej puder Estee Lauder ale był dla mnie zbyt ciemny.