Avon, Color Trend, Perfect Pout Lip Gloss (Błyszczyk do ust Kameleon)

Avon, Color Trend, Perfect Pout Lip Gloss (Błyszczyk do ust Kameleon)

Dojrzewający błyszczyk do ust. Prawdziwy kameleon - nałóż błyszczyk na usta i zobacz jak zmienia kolor z bezbarwnego na delikatny róż.

Cena 17,90 zł / 7 ml

sympatyczny

Uzywałam go kilka lat temu, zużyłam kilka opakowań. Miał sympatyczny, słodki zapach. Jednak ciężko było go nałożyć w odpowiedniej ilości, mocno sklejał usta. Zachwyt nad zmianą jego koloru pamiętam do dziś.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

Slabizna

Konsystencja zbyt gesta, skleja usta. Kolor po nalozeniu jest ok ale kolor po "czary mary" (zmianie) jest jak dla mnie nieladny. Mala tubka ale raczej wydajna (albo mi sie wydawalo bo chcialam sie go pozbyc jak najszybciej)

Używam tego produktu od: dwa miesiace

miło go wspominam

Miałam go jako dzieciak i robił na mnie wrażenie tym mienieniem się kolorami. Bardzo fajny, milo go wspominam. Nie mam pojęcia czy teraz też byłabym zachwycona. Plus za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dziwny..

Miałam kika błyszczyków które miały zmieniać kolor ust i ten wypada zdecydowanie najsłabiej wsród nich:/ Ma przeokropny chemiczny zapach,bardzo lejącą,rzadką konsystencje,zawsze wyciska się go za dużo.Nie podoba mi sie jego sztuczny smak:( Co do tego jak wyglądał na ustach-rzeczywiscie zmieniał kolor ust na intensywnie fuksjowy co nie każdemu musi przypaść do gustu,daje ładny połysk.Jedno opakowanie męczyłam ok roku i cieszyłam się kiedy wreszcie się pożegnaliśmy bo cudo to żadne nie było..Nie polecam..

Używam tego produktu od: mialam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Niestety nie

Dostałam go od starszej siostry.

Nadawał ustom lekki kolor różowy i fajnie się błyszczały. Niestety to jedyny plus jaki zauważam

Zapach strasznie mi przeszkadzał, tak jakby trochę silikonowy
Strasznie lepiła się po nim usta
Dziwna konsystencja, taka jak klej troche

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: Użyłam kilka razy

Fajny błyszczyk

Używałam go dawno temu.

Zalety:
-łatwo dostępny
-niedrogi
-fajny kolor-delikatny różowy
-efekt kameleon jest:najpierw jest przezroczysty a potem delikatny rózowy
-gęsta konsystencja kiśla

Wady:
-słaba trwałość

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Taki sobie ...

Skusiłam się tym efektem zmieniania koloru z bezbarwnego na rózowy :D . Wybrałam wariant Gold Shimmer. Miał lekko wyczuwalne złote drobinki. Pachniał trochę brzoskwinią. Byłam ciekawa efektu na ustach, ale na moich robił się za mocno różowy. Do tego błyszczyk nie był zbyt trwały, a im więcej bym nakładała, tym bardziej usta robiłyby się różowe.

Nie podpasował mi.

Używam tego produktu od: trzech lat

średni

Byłam ciekawa tego efektu "kameleona" i skusiłam się na ten błyszczyk :P Określiłabym go mianem średniaka.
Dość długo się utrzymuje ale ma mało interesujący kolor. Efekt "kameleona" po jakimś czasie przestał działać i wyciskałam z tubki już różowy błyszczyk.
Zapach całkiem przyjemny. Niestety, błyszczyk dość szybko przestał się nadawać do użytku - zrobił się klejący i musiałam go wyrzucić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

skusiłam się

Kupiłam go ponieważ zaciekawił mnie opis zastanawiałam się jak błyszczy zmienia kolor nie był drogi dlatego postanowiłam go kupić :) I powiem że jest dobry po wyciśnięciu bezbarwny z delikatnymi brawie niewidocznymi złotymi drobinkami po nałożeniu na usta pomału staje się różowy i ładnie się mieni.

Hmm, skądś go znam...

Widzę wyraźną analogię do innego produktu z Avonu, a mianowicie - Avon Care, Sheer Lip Gloss with Jojoba Oil (Błyszczyk do ust z jojobą).
Posiadam oba i powiem Wam, ze są praktycznie identyczne - ten sam zapach, smak, kolor, konsystencja...
Tylko opakowanie oraz nazwa są inne.

W każdym razie lubię ten błyszczyk - jest świeży, przejrzysty i pachnący.
Nie wiem jednak o co chodzi z tym kameleonem - nic takiego nie dzieje się po nałożeniu go na usta :)
Ale polecam! :)

Na mnie wygląda sztucznie-tyle w temacie

Rzeczywiście-zmienia kolor na soczyście malinowy, myślę że idealny dla niebieskookich blondynek :D jednak mnie nie zachwyca, tym bardziej że przy moich ciemnych włosach i ciemnej(latem)karnacji wygląda po prostu sztucznie.

Smak ani zapach nie zachęca, przeciętniaczek.
Mam go już od baaardzo dawna, jakoś nie mogę się zmusić i używam go średnio raz na 2tyg jak sobie przypomnę.

Raczej nie polecam...

Niestety, nie dla mnie

Błyszczyk kupiłam w promocji.

Jest dobry, ale nie jest rewelacyjny.

Nie skleja ust, lecz nie utrzymuje się zbyt długo. Do tego jak dla mnie ma niedobry smak, a zwracam na to uwagę ;p.

Do tego po nałożeniu kolor zmienia się niezbyt mocno.

Jak dla mnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Rok temu
Ilość zużytych opakowań: Jeden