Joanna, Blond System, Balsam do włosów

Joanna, Blond System, Balsam do włosów

Balsam zawiera kompleks protein o działaniu wzmacniającym i ochronnym. Włosy pozostają w lepszej kondycji, są milsze w dotyku, błyszczące i jeszcze piękniejsze. Odświeża i podkreśla kolor blond.

Cena: 4,99zł / 200g

wato wypróbować

Z tym balsamem zetknęłam się jakieś 1,5 roku temu, kiedy miałam mało kasy, a koniecznie potrzebowałam czegoś do regeneracji włosów.

Balsam nakładam na mokre włosy, wmasowuję i spłukuję... Zauważyłam lekkie obciążanie włosów jeżeli nakładam go bez spłukiwania. Jakiegoś spektakularnego odżywiania włosów nie zauważyłam, ale ogólnie warto spróbować. Moja siostra jest zachwycona tym kosmetykiem.

Plusy:
1. ładnie pachnie
2. wydajny
3. tani
4. włosy łatwo się rozczesują
5. są miękkie i długo pachną :)

Minusy:
1. obciążanie włosów - nie znoszę jeżeli po nałożeniu balsamu włosy są oklapnięte, dlatego zabieram jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 3

Fajna i lekka

Często się zdarza, że odżywki bez spłukiwania przeciążają moje włosy,slepiają i powodują szybsze przetłuszczanie. Na szczęście z balsamem Joanny nie mam takich problemów :) Odżywka wspaniale wygładza włosy, nadaje im blasku i miękkości. Błyszczą wspaniale, nie są przy tym przeciążone i nie wyglądają jak przetłuszczone. Balsam nakładam w niewielkich ilościach (porcja wielkości czereśni) i tylko od połowy włosów. Świetnie odżywia i wygładza końcówki - lepiej niż niejedno serum :)

Używam tego produktu od:2.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dodatek do szamponu

Kupiłam ten balsam z trzech powodów: do włosów blond, niska cena, piękny zapach. Działania na kolor nie zauważyłam, ale daruję sobie ten aspekt. Produkt wygodnie wyciska się z butelki, jest wydajny. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, pozostawia je pachnące i w miarę gładkę. Dostrzegłam, że włosy sa po nim miękkie i łatwo się rozczesują. Polecam ten balsam; zwykły, ale po umyciu włosów warto go zastosować.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Dieta na trądzik

skuteczna

Za cene (4,99zl !!!!!) w Naturze nie mozna spodziewac sie cudów,ale jestem zadowolona .Stosuje ta odzywke razem z odzywka rewitalizujaca Dove do wlosow rozjaśnianych i jestem zadowolona. Odzywka nie obciąza wlosow, pomimo,ze sie jej nie splukuje, ma przyjemny zapach, wlosy po zastosowaniu są blyszczace, miekkie i sprężyste:).