Rival de Loop, Automatic Metallic Eyeliner (Automatyczna kredka do oczu)

Rival de Loop, Automatic Metallic Eyeliner (Automatyczna kredka do oczu)

Podkreśla kształt oka, jest miękka, ale bardzo trwała i można zrobić nią precyzyjną kreskę. Lśni blaskiem metali. Dostępna w 7 atrakcyjnych kolorach.

nowa wersja duzo lepsza

vo jakis czas przymierzalam sie do tych kredek, ale zawsze odchodzilam od szafy z niczym. Rysik bardzo bzl twardy i nie oddawal dobrze koloru. Cos mnie tknelo niedawno i przyjrzalam sie im ponownie. Dojrzalam nowa partie z data waznosci, sprawdzilam sklad i dostalam oczoplasu. Krotki i bardzo naturalny bez parabenow. Rysiki w kazdym kolorze idealnie miekkie/twarde. Kupilam kolor jasno niebieski do podkreslania dolej powieki. Kredka nie jest za miekka, ale i nie za twarda. Nie musze mocno jej dociskac, ale i nie musze uwazac bo bede miala za intensywna kreske. Umiem namalowac miedzy dolnymi rzesami delikatna , prawie niewidoczna kreske, ktora w delikatny sposob podkresla kolor teczowki i nie dominuje w makijazu oka. O to mi chodzilo ;o)

Ilość zużytych opakowań: napoczete pierwsze, mysle nad innymi odcieniami

Wydajna-super..

Bardzo lubie ten produkty...ale nie wiem czy mozna je dostac je jeszcze w ROSSMANIE...
mam kolory:
8-cherry
10-natural
2-barbie
czerwony-3
5-biscuit
niebieski-3

na 5 z minusem

Mam 4 takie kredki, bardzo zaluje ze je wycofali - byla taka wspaniala paleta kolorów! I nie uczulały mnie:) Ach i ta sprytna temperóweczka!

Jedyny minus to to ze dosyc szybko sie scieraja (na imprezie trzeba raz poprawic)
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

...

Posiadam 4 kredki w odcieniach: 04 pistachio, 10 aqua blue, 12 smaragd green i 16 frozen violet.

Kupiłam je już dawno temu (ok. 2 lata) ze względu na bardzo niską cenę (na przecenie w Rossmanie po 1 zł). No i rewelacji nie było co się spodziewać... Kredki są niesamowicie twarde...zwłaszcza 12, ładny kolor, ale żeby pomalować powiekę, trzeba prawie w niej dziurę zrobić...:( Dlatego jej nie używam. 16 nie ma nic wspólnego z fioletem...stapia się kolorem ze skórą (w miarę miękka, tylko co z tego...)
Bardzo rzadko używam 10 (jasny błękit, a nie jak nazwa może sugerować - morski niebieski) i 04 - oba twarde (choć nie tak jak 12).
Zupełnie nie dawno, robiąc porządek w kosmetyczce, znalazłam te kredki, jedna mi upadła, i jak mi się zdawało, popsuła (odpadła jej końcówka), okazało się, że to maleńka temperóweczka :) I to właściwie jest jedyny plus tych kredek - sprytnie ukryta, poręczna temperówka - przydaje się do innych konturówek ;)

Używam tego produktu od: czasu do czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: -

dobra

posiadam wersję mocno niebieską. Robi mocne, trwałe kreski, nie sciera się, świetnym pomysłem jest też `temperówka` do wysuwanych konturówek dołączona do tego kosmetyku. Szkoda, że już ich nie produkują

Używam tego produktu od: 4 lata

dla mnie bomba!

strasznie żałuję, że nie mogę ich ostatnio znaleźć w Rossmanie, zastanawiam się, czy ich przypadkiem nie zdjęli.
miałam trzy kolorki - jasnoniebieski, brązowy i grafitowy. niebieski to mój faworyt w kolorze - oczka były ładnie rozświetlone. brązowy niestety ma kiepski odcień, zbyt jasny. grafit właściwie po nałożeniu nie ma w sobie nic z grafitu, wpada w niebieski, jednak to nie to samo co moja ulubiona wersja.

kredki są bardzo tanie - pierwszą kupiłam za 6zł, potem staniały do 4zł i ostatecznie do 3 z groszem. przyznaję, są bardzo twarde, ale mi to właśnie w nich pasowało. pomęczyłam się chwilę z pocieraniem powieki, a potem nie bałam się, że opadnie mi pod oko (jak dosłownie KAŻDA kredka w moim posiadaniu, a trochę ich kupuję). nie rozmazują się, aczkolwiek kolorek troszkę gaśnie i można go poprawić w trakcie dnia.

wielgachnym minusem jest to, że w palecie odcieni nie ma CZARNEGO! szok, po prostu szok! gdyby wyprodukowali dla mnie jeden czarny egzemplarz, dałabym 5 gwiazdek i byłabym szczęśliwa do końca życia. poza tym rysik się wyłamuje, a niezbyt precyzyjna zakrętka otwiera się. tym sposobem połowa szkolnych podręczników ubabrała mi się w brązie.

ogółem polecam gorąco i jeśli zobaczę je gdzieś jeszcze, dodam jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

cacy:)

Nie jestem pewna czy oceniam prawidlowa kredke, bo kolorow jest duzo wiecej niz 7;) Generalnie dobrze sie rozprowadza jak na metaliczna, jest trwala i mega tania;) Opakowanie jest super wygodne - koniec temperowania:) I ma praktyczna koncowke do zaostrzania koniuszka:) Dla mnie wypas:) Odejmuje gwiazdke, bo z tym rozprowadzaniem mogli sie bardziej postarac;)

Używam tego produktu od:5miesiecy

Może być

Czytając Wasze komentarze zastanawiam się czy o tej samej kredce mówimy... Dużo osób twierdzi, że jest ona twarda, a moja wręcz się rozpływa ! Jest tak miękka, że praktycznie dotykam tylko powieki i już jest naprawdę mocny kolor... może to ja mam jakąś wadliwa kredkę ? :D a kolorek to jam mam : 09 indigo.
Oczywiście nie jest to kredka dobra, można powiedzieć, że średnia. Nie wytrzyma całego dnia, ale można spóbować. Mnie zachęciła jej miękkość. Dzięki temu bardzo skraca czas malowania oka :)
acha, bym zapomniała dodać, że jest strasznie wydajna.

Dzięki kwc dowiedziałam się, że ta kredka ma temeperówkę :d hihi

twarda!

gdybym mogła dałabym 0*

kupilam bo skusila mnie cena i duzy wybor kolorow i fakt ze nie trzeba jej temperowac tylko fajnie sie wysuwa.Reszta to minusy:bardzo twarda-jak chcialam mocniej podkreslic oko to musialam uzyc sily i bolala mnie potem powieka,efekt tez nie jest zachwycajacy i dosc szybko znika.nie polecam!Używam tego produktu od:juz nie uzywam bo szkoda powiek
Ilość zużytych opakowań:ciezko mi idzie i jestem w trakcie 1 i jednoczesnie ostatniego

sama nie wiem

Mam kolor czarny.Po kilku godzinach -rozmazuje się. Strugaczka na dole jest troche nieporęczna , ale w sumie to nie jest źle. Spodziewałam się większego badziewia.Jak za taką cene to może być.Pozatym ładne opakowanie.Może ją jeszcze kupie xD

Używam tego produktu od:niepamiętam

jak za ta cene...

jak za ta cene to swietna :P nie spodziewalam ze po niej za wiele kiedy ja kupowalam ale nie bylo tak zle..naprawde niezla...odbija sie troche. Bardzo pomyslowa jest strugaczka na drugim koncu..ktora odkylam pod koniec uzywania kredki...Ogolnie to calkiem calkiem ;)

Używam tego produktu od:?

łeee

twarda strasznie. muszę szorować żeby dała jakikolwiek ślad istnienia. nietrwała niestety więc wysiłki i tak idą na marne. ciężko jest ją temperować. poza tym w niewyjaśnionych okolicznościach rysik złamał się na pół.

nic nie warta. oddam albo wyrzucę.

Użyłam tego produktu: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie