Kerium Antipelliculaire, Szampon do łupieżu suchego

Kerium Antipelliculaire, Szampon do łupieżu suchego

Przeciwłupieżowy szampon z LHA o działaniu mikrozłuszczającym. Skutecznie i widocznie usuwa łupież dzięki zawartości LHA (lipohydroksykwas) -substancji o działaniu mikrozłuszczającym.
Na długo przeciwdziała nawrotom łupieżu.
Odbudowuje naturalną równowagę skóry głowy dzięki zawartości kompleksu łagodzącego.
Szampon-krem na łupież suchy zawiera kompleks nawilżającej gliceryny i aminokwasów o właściwościach zapobiegających wysuszeniu skóry głowy.

Jeden z najlepszych

Przerobiłam już w moim 33 letnim życiu wiele szamponów. Z racji tego, że borykam się na co dzień z łuszczycą, wiem jak bardzo dokuczliwe jest permanentny świąd głowy, szczerze polecam wypróbowanie tego szamponu, chociażby z tego powodu. Szampon pieni się bardzo dobrze, nawet na suchych i rozjaśnianych włosach. Wypłukuje się równie dobrze. Daje skórze ukojenie i chwilę odpoczynku. Moja łuska we włosach zmniejsza się systematycznie, w miarę używania produktu. Kosmetyk działa na skórę bardzo kojąco.

Jedyny ratunek

Używałam już wielu szamponów przeciwłupieżowych, ale tak naprawdę żaden nie zdał egzaminu. W moim przypadku występowało również łuszczenie skóry na linii włosów. Zawsze pierwsze mycie robię zwykłym szamponem -elseve, nivea, a dopiero drugie tym. Na pewno kupię ten szampon ponownie.

Najlepszy

Plusy
- usuwa doskonale łuskę
- nadaje się dla skóry łuszczyka ( jak dla mnie jest najlepszy)
- bardzo dobrze nawilża skórę głowy
- włosy po nim są błyszczące, w przeciwieństwie do innych przeciwłupieżowych szamponów -włosy po nim sa wspaniałe.
-włosy się łatwo rozczesowują
- bardzo wydajny, opakowanie wystarcza mi na około 2 miesiące, przy podwójnym myciu głowy co 2 dni.
- bardzo ładnie pachnie ( delikatnie)

Minusy
- jak dla mnie tylko cena (50-60 zł/ 200ml), chociaż w przeliczeniu na to iż wystarcza mi na 2 miesiące to około 25-30 zł/ miesiąc to nie jest tak drogi.

Używam tego produktu od: 2012 roku
Ilość zużytych opakowań: Ponad 10

La Roche Posay Skin Checker

super nawilżenie włosów

kilka miesięcy temu pozbyłam się dzięki niemu deliktnego łupieżu, teraz do niego wróciłam i jestem zachwycona!
moje włosy nigdy nie były tak nawilżone na cąłej ich długości!!! wcześniej nie mogłam się uporać z przetłuszczającą sie skóra głowy i suchymi końcówkami, teraz ten problem zniknął.
minusem jest tylko cena za co odejmuję pół gwiazdki ale jeżeli ktoś nauczy się go używać wydajnie to starczy przynajmniej na 3 miesiące. Formuła szamponu jest idealna!!

Nie, nie, nie.

Na początku byłam zachwycona, bo wraz z odżywką z Kallosa dawał świetne efekty. Pogrubione, sprężyste kosmyki i wrażenie złagodzenia łupieżu. Marzenie, ALE...

Poużywałam go ok. 2 tyg. i zrobił ze skóry mojej głowy istną masakrę. Miał działać przeciwłupieżowo, męczyły mnie niezbyt nasilone objawy, a ten szampon je spotęgował!!! Koszmar, w życiu nie czułam takiego swędzenia, a łuski sypały się jeszcze intensywniej. Myślałam, że to wina wosku z Waxa, ale dopiero, gdy odstawiłam Kerium świąd ustąpił.

Tyle kasy w błoto.! Dałam za niego 45zł.
1,5 gwiazdki daję za efekt naprawdę puszystej czupryny, bo czegoś takiego nie było po żadnym innym kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: ok. połowy 1

najlepszy, ale..

Hit LRP. agodny, skuteczny, pieknie oczyszcza, szybki efekt, nie niszczy wlosow. Ma delikatny zapach, nie zawiera barwnikow i zbednych zageszczaczy. Marzenie. Zawsze do niego wracalam, gdy pojawil sie lupiez.

Ale... dotyczy faktu, ze kosmetyk nalezy do koncernu, ktory wykonuje testy na zwierzetach, a ja wole zasilic firme, ktora produkuje etycznie.

Używam tego produktu od: lata swietlne
Ilość zużytych opakowań: 6-10 plus minibonusy

Rewelacja

Moja skóra głowy ma skłonności do łupieżu i jest bardzo wrażliwa. Po zastosowaniu różnego rodzaju szamponów kupiłam ten i jestem z niego bardzo zadowolona. Jako jeden z niewielu ma fajną konsystencję, nie ma drażniącego zapachu, nie niszczy włosów. Stosowałam go nawet codziennie i nie miałam kłopotów z ich rozczesywaniem czy puszeniem się. Obecnie używam go ok 2 razy w tygodniu w celach zapobiegawczych i nie mam śladu łupieżu. Polecam :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2, średniej wielkości

super

jak dla mnie super, najprawdopodobniej mam łzs, co objawia się okresami w których robią mi się luski ala lupież na głowie i strasznie to swędzi, wystarczy jedno uzycie aby usunąź większość łusek i świąd

Używam tego produktu od:jakiś czas

Powolne działanie.

Szampon najłatwiej porównać mi jest do Nizorala, który usuwa łupież i swędzenie (a przynajmniej znacznie redukuje) już od pierwszego mycia. Niestety, włosy się do niego przyzwyczajają, dlatego postanowiłam spróbować czegoś innego. Zakupiłam 3 saszetki po 10 ml Kerium na allegro i przystąpilam do działania.

Szampon dobrze się pieni, ma przyjemną konsystencję i neutralny zapach. Jest bardzo wydajny, jedna saszetka starczyła mi na kilkanaście myć. Jednak co do jego działania mam kilka zastrzeżeń - owszem, redukuje swędzenie skóry głowy, ale nie pozbywa się w 100% naszego łupieżowego wroga. Może powinnam stosować go dłużej? Nie wiem jednak, po co, skoro są szampony, które usuwają objawy łupieżu w szybszym tempie. Mimo to polecam dla osób z umiarkowanym nasileniem łojotoku - włosy dobrze się po nim układają, odnoszę wrażenie, że są wypielęgnowane. Z przyjemnością zuzyję pozostałe saszetki w tym właśnie celu, walkę z łupieżcą pozostawiając innym środkom.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka 10 ml

katastrofa!!!

Zgadzam się z angelaangela! Kupiłam go z tych samych powodów - zawsze kupowałam Vichy (jak dla mnie - REWELACJA!), ale nie było więc skusiłam się na La Roche...i tu popełniłam błąd!
Szampon kompletnie nie działa, a u mojego narzeczonego wręcz WYWOŁAŁ łupież!
- głowa wciąż swędzi
- łupież nie znika (mam wręcz wrażenie, że tworzy się nowy...)
- wyrzucone 40 zł... :(

Jedyny plus - i za to 1 gwiazdka - że dobrze się po nim włosy układają...tylko, że są strasznie przetłuszczone...:(

A to w sumie dziwne - szampon ten zdobywa dość skrajne recenzje - ja z przykrością dokładam się do tych negatywnych :(

PS. Jutro biegnę do apteki po VICHY!!!! :D

nie działa

Do tej pory kupowalam Vichy ale poniewaz nei mieli akurat w aptece na lupiez suchy skusilam sie na La Roche. Zaluje bo szmpon kompletnie nie dziala. Owszem likwiduje swedzenie ale łuski nie znikaja:(
Szkoda bo zaplacilam za niego 41 zl a i tak musze kupic jedyny dzialajacy Vichy.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Naprawdę polecam!

Mam suchą i delikatną skórę- na głowie również.Kosmetyki i rozjaśnianie włosów powodują łupież i swędzenie głowy.Zawsze pod ręką mam Kerium szampon mikrozłuszczający-łupież suchy.Natomiast w krytycznych sytuacjach kupuję LA ROCHE KERIUM PRZECIWŁUPIEŻOWY SZAMPON INTENSYWNA KURACJA do stosowania naprzemiennie z tym szamponem.
Działa rewelacyjnie!Już po pierwszym umyciu łupież wręcz zdrapuje się z głowy.Masakra nieestetyczne doznanie:)ale warto.Na drugi dzien po kolejnym umyciu - łupieżu już nie ma.A efekt podtrzymuje zwykłym szamponem kerium.Naprawde polecam!

Używam tego produktu od:dawna