Baza rozjaśniająca do przebarwionych paznokci

Baza rozjaśniająca do przebarwionych paznokci

Zawiera krzemionkę, ceramidy i czerwone algi. Nabłyszcza i rozjaśnia przebarwione i matowe paznokcie, odżywia paznokcie osłabione i zwiększa ich elastyczność. Wygładza powierzchnię paznokcia.

dla mnie super

kupiłam ją w październiku, miałam wtedy bardzo brzydkie żółte paznokcie, chciałam by ich wygląd i ogólny stan poprawił się i się nie zawiodłam. Odżywka ma piękny mleczny kolor po nałożeniu i ogólnie wygląda booosko:***, a co do działania to świetne juz po 2 tyg zauwazylam ze wybielila mi plytke paznokciastaly sie one twardsze, ale mam tez problem z rozdwajaniem sie paznokci;/ i mam zamiar wyprobowac inne odzywki z tej serii. Szczerze mowiac nie czekalam na jakies szczegolne oznaki dzialania tej odzywki za taka cene.. ale to odzywka podzialala bardzo dobrze polecam ja:)

Używam tego produktu od:5 miesięcy

naprawdę spoko

Pazurki pomalowane tą bazą wyglądają ślicznie! Końcówki są śnieżnobiałe, a sama płytka mleczno-różowa, w zdrowym odcieniu.
Ponadto produkt ma rzadką konsystencję, lubię takie, a paznokcie nie rozdwajają się i są twardsze.

Na minus - trzeba uważać przy nakładaniu, by nie narobić białych smug.

Jestem na TAK

Kupiłam ten lakier skuszona... ceną - oczywiście. Jak dla mnie jest świetny. Używam go do frencha, lub "solo" ;) Dość długo się utrzymuje, smug nie ma (bynajmniej u mnie). Jedyny minus jest taki, że nie ma on połysku i dobrze jest potraktować go jakimś nabłyszczaczem lub lakierem bezbarwnym. Ale ogólnie - polecam.

Używam tego produktu od:ok 3 m-cy

depilacja jak się przygotować

fajna

Nie stwierdziłam by jakoś mi specjalnie rozjasniła płytkę paznkokcia, ale i przebarwień żadnych na niej nie miałam, to może nie było co odbarwiać:) stosowałam jako zwykły lakie ponieważ ma bardzo ładny mleczny kolorek:) i w tej roli sprawdziła sie bardzo dobrze

Używam tego produktu od:miesiąca

nie do końca..

używam do frencha, lub osobno gdy nie mam czasu. 1 warstwa nie daje pożądanego efektu, 2 to już często za wiele - paznokcie są przesadnie białe i wyglądają nienaturalnie, zostawia smugi. używam na nią Lakier nawierzchniowy Sensique 2w1 i nie wiem od którego tego "cuda" zaczęły mi się non stop łamać i rozdwajać paznokcie! odchodzi wręcz płatami po 3 dniach. raczej już go nie kupię, choć za tą cenę chyba nie jest taki zły.
Używam tego produktu od: 2 mies

lekkie rozczarowanie

kupiłam z ciekawości po przeczytaniu pozytywnych opinii tutaj i trochę się rozczarowałam. fakt faktem trochę wybiela, ale nakładam go delikatnie, nie dużo, a i tak zostawia białe smugi i wygląda nienaturalnie. raczej już go nie kupię.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

:)jestem na tak

ładnie wybiela płytkę paznokcia....efekt naturalny.....jestem bardzo zadowolona.
dodatkowy plus to bardzo niska cena.
Chce zaznaczyć że używałam podobnych produktów z droższych firm..i jedyna róznica to cena:)

Używam tego produktu od:tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Super! :D

Kupiłam ją, gdy miałam bardzo żółte paznokcie i musze przyznać, ze jest świetna! Naprawdę rozjaśnia, a wręcz wybiela :). Schnie błyskawicznie;). Jedynie trzeba uważać, żeby nie nałożyć zbyt dużo bo wtedy jest nienaturalny efekt - miejscami paznokcie są zbyt białe.

Oczywiście dużą zaleta jest również cena bazy, szczerze polecam :)