Strong Nails, Utwardzacz do paznokci z odżywczą metioniną

Strong Nails, Utwardzacz do paznokci z odżywczą metioniną

Pokrywa paznokcie ochronno-wzmacniającą warstwą. Paznokcie stają się mniej łamliwe, nie rozwarstwiają się i nie łuszczą.

Cena: 5 zł / 10 ml

Magiczna odżywka

Podbijam tytuł :D To na prawdę jest magiczna odżywka.. jak dla mnie :) Po przygodach z żelówkami moje paznokcie były jak papier ;/ a teraz łaaaaaaa.. na takie \'coś\' zawsze czekałam :) ta odżywka uratowała moje biedne paznokietki :)

Szczerze : Polecam! Polecam! Polecam ! :)

Ilość zużytych opakowań: połóweczka 1 :)

bardzo dobry

Bardzo dobry utwardzacz. Zawsze miałam bardzo słabe, łamliwe paznokcie, jednak odkąd zaczęłam stosować ten lakier paznokcie stały się mocne. Jedynym minusem jest to, ze po pewnym czasie, kiedy nałożę już następna warstwę lakier zaczyna schodzić. Jednak po takim efekcie mocnych paznokci jestem skłonna to ścierpieć;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Całkiem, całkiem

plusy:

+ naprawdę utwardza

+ jest taniutki

+ wydajny

minusy:

- wolno schnie

- łatwo go naruszyć na paznokciu

podsumowanie: nie jest zły, ale zawsze mógłby być lepszy :)

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: połowa / 10 ml

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Taki sobie

Ten utwardzacz słabo utwardza, słabo odżywia pazurki, ale nadaje się do stosowania jako lakier podkładowy.

Zalety:
+wydajność
+pędzelek
+dobry pod lakier (zapobiega przebarwianiu pazurków)
+utwardza paznokcie (ale bardzo słabo)

Wady:
-kolor (nadaje paznokciom delikatnie niebieski odcień, pazurki wyglądają na trochę sine)
-nie odżywia paznokci

Stosowałam go pod lakier, ponieważ jego barwa bez lakieru nie jest zbyt ładna. Nie odżywia, troszkę utwardza pazurki, nadaje się pod lakier.

Bez rewelacji

Rozczarował mnie. Nie zauważyłam, żeby stan moich paznokci się poprawił, może się tak nie rozwarstwiały, ale nadal były kruche i łamliwe.

Zdecydowanie wolę odżywkę z Miss Sporty za podobną cenę.

W porządku

fajny utwardzacz, dobrze utrwala utwardza pomalowane paznokcie, jedynie ten kolor, taki siny po pomalowaniu, ale stosuje go przy frenczyku, dodaje fajnej poswiaty

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

poprawia stan paznokci

Mam dość mocne paznokcie, jednak czasami lubią się rozdwajać, dlatego kupiłam tą odżywkę. Obciełam je krótko, pomalowałam dwoma warstwami. Odrosły ładne, żaden nie jest rozdwojony, chociaż nie mogę powiedzieć, że stały się mocniejsze. Myślę jednak, że za taką cenę warto kupić tą odżywkę.
Niebieską poświatę dostrzegam tylko w sztucznym świetle, przy dokładnym przyjrzeniu się, inaczej tego nie widać.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: -

nic specjalnego

Nałożony na paznokcie sprawia, ze wyglądają jakby były sine. Na dodatek nie błyszczą, są matowe. Żadnego wzmocnienia nie zauważyłam. Jako podkład pod lakier może być.

Używam tego produktu od: dawna

super

Używam go juz od jakiegos czasu i moje panokcie nie łamia sie a zawsze się zadzierały.
Właśnie zapuszczam i zauważyłam róznicę a mianowicie
Pomalowałam odżywką znanej dobrej firmy i moje paznokcie sa miękkie a jak maluje tym odrazu sa inne

Używam tego produktu od:2008

Dobry za ta cenę

Kupiłam jakiś czas temu i mogę powiedzieć że jest dobry. Bardzo ładnie wygląda na paznokciu, błyszczy,
Niestety stan paznokci nie poprawił się, nadal były łamliwe.

Dobre jako lakier, jako odżywka odpada.

Używam tego produktu od:2007

dla mnie najlepszy

Jak dla mnie najlepszy a testowalam już wiele utwardzaczy zwiedziona takim glupim "jak coś jest tak tanie to nie może byc dobre" i co? i wiele gorsze okazały sie utwardzacze dużo droższe. Świetnie utwardza, paznokcie pieknie się błyszczą, jako podkład rewelacyjny ponieważ bardzo dobrze wygładza. Co do sinawego poblasku to ja go nie zauwazyłam a wręcz mam wrażenie, ze jego niebieski kolor rozjaśnia paznokieć i neutralizuje jego ewentualny żółty odcień. Warto sprobować zamiast wydawac dużą kase na lakiery, ktore nie zapewnia takiego efektu.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 6

raczej lipa

jedym slowem lipa, zreszta czego sie spodziewac za taka cene. jako lakier oczywiscie mozna go uzywac ale nie spodziewajmy sie ze sprawi ze nasze paznokcie beda silne :p

Używam tego produktu od: malo
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno