Ziaja, Stopy, Krem do stóp zmiękczający z kompleksem AHA

Ziaja, Stopy, Krem do stóp zmiękczający z kompleksem AHA

Kuracja zmiękczająca do stóp; zawiera kompleks AHA: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, stabilny mocznik; oligosaharydy i oligopeptydy z ekstraktu z białego łubinu.
Rozluźnia warstwę korneocytową naskórka. Intensywnie zmiękcza szczególnie skórę pięt i okolice palców. Skutecznie zapobiega twardnieniu skóry.
Polecany również dla diabetyków.

Jest ok

Krem pachnie delikatnie i przyjemnie, co jest dość rzadko spotykane w kremach przeznaczonych do stóp. Ogromny plus za to, że krem jest lekki, dobrze się wchłania i nie pozostawia drażniącego filmu na stopach. Krem nawilża skórę, zmiękcza ją i pozostawia miłą w dotyku. Opakowanie kremu jest również na plus, wygodne, ładne, bezproblemowe.

Używam tego produktu od: Używam od połowy roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepiej pachnący krem do stóp jaki miałam!

Kupiłam go dla eksperymentu będąc w sklepiku Ziaji. Przetestowałam i przyznam że jestem zadowolona. Pomógł mi zadbać o stopy po fiasku z kremem Lirene którego moje stopy ani trochę nie polubiły.
+Zmiękcza skórę stóp- jest przyjemna w dotyku i miękka
+Nawilża i odżywia
+Wygładza skórę
+Bardzo pasuje mi lekko cytrusowy zapach. Jak na krem do stóp pachnie bardzo ładnie.
+Kosztuje niewiele
+Ładne i wygodne opakowanie

-Mało wydajny
-Dostępność słaba
-Nie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem czyli bardzo wysuszonym stopom nie pomoże

Nie wiem czy jeszcze go kupię ponieważ znalazłam mój typ, również z Ziaji który dopowiada mi pod każdym względem. Jeżeli Twoje stopy nie są bardzo wymagające i trudne w pielęgnacji to możliwe że go polubisz. Polecam!

polecam

Jak dotąd jest to jedyny krem, który nie śmierdzi typową dla produktów do stóp specyficzną wonią i nie pozostawia dziwnego filmu na skórze, ma fajną konsystencję, dobrze się wchłania i dobrze nawilża, do tego niska cena i wygodne opakowanie, jak najbardziej godny polecenia.
Nie znajduję minusów; nie umiem się jedynie jednoznacznie wypowiedzieć na temat zmiękczania zrogowaciałego naskórka ponieważ u mnie ten problem prawie nie występuje ( dzięki tarce), także krem jest idealnym uzupełnieniem tego zabiegu.

wrastające włoski

jest ok

Bezwonny, dobrze sie wchlania. Tani i dobry. Nawilza tylko nie jestem przekonana czy oby na pewno zmiekcza. Dbam o stopy i nawilzam je codziennie jednak mam problem z zrogowacialym naskorkiem. Cudow po kremie nie widze, ale to wkoncu nie pumeks

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwa
Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Świetny produkt za świetną cenę

Od wielu lat regularnie dbam o stopy, zmuszona do tego przez tendencję do przesuszającej się skóry ciała. Krem do stóp to dla mnie podstawa pielęgnacji i używam go codziennie na noc, a czasem również rano. Zużyłam masę produktów z przeznaczeniem nawilżająco-regenerujące, w cenach od 5 do 50 zł i dla mnie produkt Ziai jest top of the top. Oceniając działanie kosmetyku, nie znalazła minusów!
-dobra konsystencja
- nawilża, pozostawiając lekki poślizg na skórze, ale nie klei się (ani rąk po aplikacji)
- ma neutralny zapach
- długo działa, nie musiałam aplikować go ponownie w ciągu dnia nawet latem, gdy skóra stóp wystawiona jest na działanie piasku i słońca
- nie spowodował, że przestały mi się suszyć pięty, ale ogólna kondycja skóry już po tygodniu używania była o niebo lepsza.
Zgadzam się z innymi Wizażankami, że krem ma mało poręczne opakowanie. Również co do wydajności można mieć zastrzeżenia - jedna tubka wystarcza mi na ok. 3 tygodnie. Ale to mi nie wadzi, przy takiej cenie.

nic nie robiące mazidło

Krem nie robi totalnie nic z tego o czym przekonuje producent.
Brak choćby minimalnego zmiękczenia także szkoda kasy i zachodu na ten produkt.
Jedyny plus to wygodne , praktyczne opakowanie- ale co mi po nim w tym wypadku??
Nie lubię także tego ohydnego pomarańczowego koloru ( ma go także seria sopot sun) opakowania więc minus za estetykę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pół zmęczyłam , pół oddałam

Nie robi nic!

Tak jak napisałam w tytule - nie zrobił nic z moimi stopami. Tutaj Ziaja mnie bardzo zawiodła, bo wiem jakie świetne balsamy i kremy potrafi zrobić.

Stracone pieniądze, stracony czas jeśli chodzi o używanie tego kremu. Dobrze, że nie był wydajny, to go zużyłam szybko.

Nie polecam, w tym wypadku nie warto się łasić na groszową cenę.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

taki sobie krem

Miałam brzydkie, suche stopy, kręcąc się po sklepie zdecydowałam się na kupno tego kremu, z nadzieją, że będzie lepiej.
Skóra stopy się delikatnie poprawiła, ale to nie było to na co liczyłam. Była gładsze, bardziej nawilżona, ale nie na długi okres czasu.
Plusem jest jego zapach, nie odrzucał.
Niestety ogromnym minusem jest to, że ten krem jest bardzo niewydajny. Po tygodniu już zaczął "pierdzieć" :) Taka cena za tyle użyć? Stanowczo za dużo :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni i już po nim
Ilość zużytych opakowań: jeden

Szału nie robi

Dobry do codziennego stosowania dla zadbanych stóp. Z problematyczną, stwardniałą skórą radzi sobie średnio, lekko natłuszcza, nawilża i zmiękcza naskórek. Zapach chemiczny, tubka niewygodna, sztywna, ciężko z niej wydostać resztki produktu. Niewydajny. Raczej nie wrócę do niego.

dla zadbanych stóp

Lubię kosmetyki Ziaji i ten krem również przypadł mi do gustu, choć jest niewydajny.

Nadaje się do wypielęgnowanych stópek, aby podtrzymać ich stan. Zmiękcza, ale nie jakoś spektakularnie. Nawilża, jest w brzydkim opakowaniu, tani, ale kompletnie niewydajny. Nie wiem czy kupię ponownie - prędzej sięgnę po serię Ziaja Pro. Trudno wycisnąć resztkę kosmetyku - bardzo nie lubię takich sztywnych opakowań.

Mało wymagające stopy będą zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: dwa

działa, ale ma troche minusów

Moje stopy są bardzo wymagające. Stojący tryb pracy, obcasy, szpilki od święta chodzę na płaskim, duża skłonność do odcisków.

hmm... powiem tak, krem nie jest zły jeśli ktoś nie ma większych skłonności do odcisków, zazwyczaj chodzi w wygodnym obuwiu i nie stoi 8-12 h w pracy i potrzebuje kremu do codziennej pielęgnacji.

Kremik zmiękcza drobniejsze, codzienne "niedoskonałości" stóp. Jeśli chodzi o super miękkie pięty i pozbycie się odcisków nie miałam jeszcze kremu, który dawałby spektakularne efekty.
Nic nie zastąpi porządnego wymoczenia, tarki i peelingu (no chyba, że ktoś ma frezarkę w domu ;) ), a krem jako wykończenie zabiegu.

Jeśli ktoś liczy, że sam krem zrobi mu "porządek" ze stopami, to się zawiedzie.

Dobre efekty uzyskamy wykonując powyższy zabieg, nakładając grubą warstwę tego kremu i na to folia na 20 min jak na maskę, ew. skarpetki bawełniane i do spania.

Niestety tylko 3,5 gwiazdki gdyż krem jest niewydajny, chyba, że to moje stopy tak "piją", jest go mało a przez to jak na Ziaję wychodzi dość drogo, do tego zapach jak na Ziaję również pozostawia do życzenia.

Polecam Osobom, które raczej nie maja wymagających stóp i potrzebują czegoś do przesmarowania w codziennej pielęgnacji, ale wąchajcie przed zakupem czy zapach jest dla Was do zniesienia ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie.

Dobry!

Zbliża się wiosna więc postanowiłam zająć się moimi stopami po tym jak zaniedbałam je zimą.

Krem jest naprawdę dobry! Już po kilku dniach stosowania zauważyłam efekty. Skóra stała się dużo miększa.

Na początku faktycznie byłam bardzo zadowolona, ale gdzieś po tygodniu skóra zrobiła się nieco sucha. Musiałam zacząć używać coś mocno nawilżającego.

Konsystencja fajna, wchłania się szybko. Zapach mi nie przypadł do gustu.

Ze względu na to wysuszanie nie wiem czy zakupie go ponownie - raczej poszukam czegoś innego.