Deo Fresh Long Lasting Spray Deodorant

Deo Fresh Long Lasting Spray Deodorant

Producent zapewnia, że dezodorant daje uczucie komfortu i swieżości oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom na 24 godziny. Wyciąg z rumianku gawarantuje efekt łagodzący. Nie brudzi ubrań. Skóra jest chroniona przez lekki, świeży i pudrowy film o satynowej gładkości bez pozostawiania śladów i efektu kleistości.

Cena: 70 zł / 100 ml

slaby

Nic specjalnego. Upalom nie dal rady. Nie zauwazylam by w jakikolwiek sposob ograniczal pocenie sie czy tez neutralizowal zapach.
Nie da sie go nalozyc wiecej niz 2 psikniecia, bo splywa po zebrach.
Szczypie na ogolone pachy.
Jedyny plus, to opakowanie, pompka.

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze i ostatnie zarazem

nie daje rady

Ten produkt to kolejny przystanek na drodze do poszukiwania idealnego dezodorantu. Niestety nie jest to strzał w 10, a wręcz przeciwnie.
Kupiłam go jak zaczęły się cieplejsze dni i po prostu nie daje rady: nie hamuje pocenia się, nie neutralizuje zapachu potu i jak dla mnie ma jednak dość charakterystyczny zapach (taki właśnie "fresh") który czuję i który nie do końca mi odpowiada.
Użyłam go kilka razy. Teraz stoi w szafce. Może rzeczywiście zgodnie z sugestią mojej przedmówczyni zaczekam z nim do jesieni i dam jeszcze jedną szansę.
Na lato i związaną z tym nadmierną potliwość się nie sprawdzi.

Bardzo dobry ale nie na upalne

Producent spełnia obietnice w 100%. Dezodorant jest bardzo wydajny, delikatny, bezzapachowy (dla mnie zaleta), rzeczywiście nie brudzi i nie zostawia mokrych plam. Ideał od jesieni do wiosny. Na upały czuję się jednak pewniej ze sztyftem. Mimo to o wiele bardziej wolę postać sprayu więc przez 3 pory roku ten dezodorant jest niezastąpiony. Mimo alkoholu po depilacji nic a nic nie szczypie. Polecam
P.S. dla osób z nadmierną potliwością może się nie sprawdzić : ((