Naturals, Apricot & Tangerine, Hydrating Leave-In Creme (Nabłyszczająca maseczka do włosów `Morela i mandarynka`)

Nabłyszczająca, nawilżająca maseczka do włosów koloryzowanych, suchych i zniszczonych. Może być używana po każdym myciu; nie wymaga spłukiwania.

Cena: 11,90zł / 125ml

Nabłyszcza i zabójczo pachnie!

Produkt zdecydowanie polecam jako świetny nabłyszczacz.

Tak jak producent obiecuje maseczka wspaniale nabłyszcza włosy, sprawia, że są miłe w dotyku i swieże. Nie nazwałabym jej jednak maseczką, stosuję raczej jako zwykłą odżywkę i bardzo się w tym sprawdza.

Konsystencja moim zdaniem za płynna jak na odżywkę, tym bardziej maseczkę - z moich włosów spływa, nawet jeśli zwiążę je gumką.

Zapach fantastyczny! Utrzymuje się na włosach niestety krótko, ale za to intensywnie - moment nakładania odżywki i trzymania jej na włosach jest piorunujący jeśli chodzi o doznania zapachowe :) Niestety po pół godzinie od wysuszenia zapach znika.

Minus jest jeden: mało wydajna, słoiczek wystarcza na 4-5 aplikacji przy włosach do pasa.

Sposób użycia:
Nakładam na umyte, mokre włosy, zostawiam na parę minut (w zależności ile mam czasu) i spłukuję.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Superancka :)

Dla mnie świetna! Mam długie, rozjaśniane włosy. Po umyciu stosuję odżywkę, którą spłukuję, a potem dopiero na wytarte w ręcznik włosy wgniatam maseczkę i odrobinę pianki i mam cud loki, jakich dawno nie mogłam uzyskać stosując inne produkty. Maseczkę rzeczywiście nieco czuć na włosach, ale ich nie obciąża, daję cudną puszystość. Trzeba i owszem uważać, żeby nie przedobrzyć, bo może przetłuszczać włosy. Ogólnie na pewno ją kupię ponownie i polecam osobom z naturalnymi loczkami lub falami!!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Oceniam na 3.00

Maseczka właściwie taka sobie. Jest kilka + ale i jest też kilka - .

+ zapach
+ konsystencja - nie spływa z włosów po nałożeniu
+ cena - właściwie przeciętna więc można zaliczyć na plus

- przy nakładaniu jej na włosy i pozostawieniu włosy przetłuszczają się po jednym dniu, a z reguły nie mam z tym problemu
- opakowanie mało wygodne pod prysznice - ciągle odkręcanie, woda leciała do środka przez co maseczka robiła się troche wodnista pod koniec

Po nałożeniu maseczki, odczekiwałam chwilę, po czym ją spłukiwałam żeby nie przetłuszczały mi się włosy. Nie zauważyłam specjanego nawilżenia włosów, więc uważam że można zainwestować pieniążki w coś lepszego.

Używam tego produktu od: skończyłam go jakiś miesiąc temu

Max Factor 3

raczej nie...

Skusił mnie zapach i cena w promocji.
Niestety odżywka nie spełniła moich oczekiwań. Miała nabłyszczać a zamiast tego sprawiała, że włosy były szorskie i matowe (przez pierwsze parę godzin po wyschnięciu włosów, potem było ok.). Mam z natury zdrowe i błyszczące włosy, więc cudów nie oczekiwałam, ot po prostu wzmocnienie naturalnego blasku ale nie wyobrażam sobie, jak wyglądają po niej włosy naprawdę suche i zniszczone. :eek:
Ułatwia rozczesywanie włosów, zapach szybko się ulatnia. Wydajna, ale ja oszczędnie ją nakładałam, bo mam przetłuszczające się włosy.
Ktoś skarżył się w recenzji, że na opakowaniu nie ma sposobu użycia. Otóż jest - na spodzie pudełeczka jest naklejka ze składem, która ma kilka warstw. Trzeba ją odkleić i wtedy przeczytamy sposób użycia. :)

Używam tego produktu od: oj, długo używałam, z pół roku albo i więcej

Zapach tak, reszta nie.

Jedynym plusem tej maseczki jest przecudny zapach, który można wąchać i wąchać, ale niestety niedługo po nałożeniu jej na włosy znika:(
Kolejna wada, to że włosy po niej są tłuste i matowe, a już na pewno nie nabłyszczone.
Niestety kosmetyki avonu bardzo czsest piekinie pachna i nic poza tym....

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Średniak

Lubię tę maseczkę, bo ma naprawdę boski zapach, którym mogłabym się upajać i upajać. Szkoda tylko, że zapach ten znika wraz z pojawieniem się na włosach...
Dobrze się rozprowadza, ale nie jest zbyt wydajna. Na pewno nie nabłyszcza włosów, ale też nie obciąża ich, nie powoduje, że są matowe, czy niemiłe w dotyku. Plus za to, że nie trzeba jej spłukiwać.
Nie odradzam, ale też niespecjalnie polecam. Uważam, że za taką cenę można znaleźć wiele dobrych produktów, lepszych marek, o znacznie większym działaniu.

Używam tego produktu od roku.

tylko zapach i wygląd :)

Hmmm ujmę to tak...zapach cudowny śliczny i owocowy.....opakowanie cudne.....efekt...nawet niezły....ale sama maseczka w sobie jest chyba za tłusta przynajmniej to moje odczucie...cena bardzo fajna :) a włosy po niej takie normalne raczej

Używam tego produktu od:..
Ilość zużytych opakowań:1/3

Dobry wybór

Kosmetyk wart uwagi. Przede wszystkim ładnie nabłyszcza włosy. Używałam go już dosyć dawno ale dobrze pamiętam, że działał i spełnił moje oczekiwania. Włosy stają się bardziej sypkie i mniej niesforne.
Malutki minusik za to że po dłuższym używaniu zaczyna trochę obciążać włosy. Ale wtedy wystarczy mała przerwa.

Używam tego produktu od:około roku temu

czemu już jej nie ma? :(

kupiłabym napewno, gdyby była znowu. Ten zapach... :slina: cudo. Nabłyszczała włosy, były miłe w dotyku i dobrze sie po niej rozczesywały oraz pachniały tak pięknie... I za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: momenu kiedy weszła :P

Nie spełnia obietnic-bubel

Ta ,,Maseczka." ma nawilżać i nabłyszczać a tymczasem nie robi chyba nic poza tym że włoski przez jakis czas ładnie po niej pachna ale to zdecydowanie za mało.Moje włosy po zastosowaniu jej są takie same jak bez odżywki (a newet nie wiem czy nie gorsze) Avon obniżył swoje loty-słabiutko

Używam tego produktu od:sporadycznie od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

ok.

Cudownie pachnie!
Nabłyszcza włosy.
I takie też jest jej przeznaczenie.
Nie wiem dlaczego poprzedniczki źle ją oceniają.
Producent pisze tylko, że nabłyszcza włosy,
więc nie można się spodziewać, że będzie robiła jeszcze sto innych rzeczy.
Jedynym minusem jest to, ze na opakowaniu nie jest napisane, czy spłukiwac, czy nie. Musiałam się tego dowiedzieć w internecie.
Generalnie polecam.

Paskudztwo

Ten produkt bardzo źle wpływa na włosy. Po użyciu tej odżywki stają się matowe i nie miłe w dotyku. Jedynym plusem jest w miare ładny zapach. Zdecydowanie nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od:kwietnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1