Revlon, Flex - szampon do włosów suchych i zniszczonych

Revlon, Flex - szampon do włosów suchych i zniszczonych

Szampony nowej generacji (Revlon flex) zawierają m.in. specjalnie zmodyfikowane proteiny jedwabiu, nadające włosom niezwykłą miękkość i blask. Zastosowano również zestawienie przeciwutleniaczy w postaci kompleksu witamin A+E. Włosy dzięki temu nie tracą elastyczności, giętkości i wody. Prowitamina B natomiast odpowiada za odżywianie włosów od wewnątrz, dzięki temu ze wnika w głąb włosów, nadaje im większą puszystość,
tzw. witalność i zdrowy wygląd.
Włosy suche i zniszczone wymagają podobnej pielęgnacji jak włosy farbowane. Jednak szampony do nich stosowane powinny zapewniać im odpowiednią dawkę nawilżenia. Wygładzając zniszczoną powierzchnię włosów, nadają im gładkości i niwelują sztywność. W krótkim czasie włosy odzyskują naturalną elastyczność i połysk.

bdb

Szampon kupiłam w biedronce za ok.10zł. Zdziwiłam się, że zastałam w tym sklepie produkt takiej marki!Szampon w 100% spełnił moje oczekiwania. Mam kręcone włosy, więc z tendencją do przesuszania się. Jednocześnie nawilżenie jakiego potrzebuję nie może obciążać włosów, żeby nie zniszczyć skrętu włosa. szampon revlona jest bdb. Wydajny, ładnie pachnie, nawilża, ale nie przetłuszcza/ obciąża włosów. Polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Bardzo dobry zakup !

Zakupiłam ten szampon w biedronce, w promocyjnej cenie 10,99 zł / 650 ml i wcale nie żałuję.

Plusy:
- bardzo dobrze się pieni
- ładnie pachnie
- tani produkt
- wystarczy nie wielka ilość szamponu na umycie bardzo długich włosów

Minusy:
- pląta włosy
- trudno je rozczesać

Ilość zużytych opakowań: pół zużytego opakowania

Przeciętniak

Nie wiem czy ten szampon rzeczywiście jest "zapomniany", ponieważ całkiem niedawno był w promocyjnej akcji Biedronki :)
Lubię podkład Revlona, serum z serii Orofluido też było bardzo fajne, pomyslałam więc, że szampon nie może być gorszy. Okazał się dość przeciętnym produktem - na szczęście nie zaszkodził, ale i nie ma po nim spektakularnych efektów.

Na plus :

+ Duża, ekonomiczna butla, w dodatku bardzo wygodna.
+ Całkiem niska cena
+ Przepiękny zapach ! Cynamon, jakieś korzenne przyprawy ? Imbir ? Pomarańcza ? Baardzo zimowy, ciepły zapach, rzadki w przypadku kosmetyków do włosów.
+ Dobrze się pieni i oczyszcza włosy
+ Nie przetłuszcza
+ Włosy po nim dobrze się układają.

Na minus :

+ Ciężko po nim rozczesywać włosy, bardzo się plączą i zbijają w kołtuny
+ Nie poprawił kondycji suchych i zniszczonych włosów. Ma żelową konsystencję, niewielką ilość wyciągów itp., także pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji suchego włosa jest znikoma
+ Dostępnośc - przy zakupie widziałam go pierwszy i ostatni raz
+ Nie nabłyszcza ani nie wygładza

Używam tego produktu od: miesiąc, dwa

Salon fryzjerski

Masakra

Kupiłam w biedronce w promocji WIELKĄ BUTLĘ 650ml
teraz się zastanawiam jak ja to dziadostwo zużyję??

- Śmierdzi
- Nie pieni się !
- OKROPNIE PLĄCZE WŁOSY ! konkretnej porcji odżywki nie ma co nawet na to patrzeć !
- Po zastosowaniu TEGO sięgam po inny szampon ponieważ mam wrażenie , że włosy nie są umyte

Jedna wielka masakra , kosztował mnie 11 zł ale jak pomyśle , że nawet nie musiałam dokładać i mieć normalny szampon to mnie krew zalewa.

Spodziewalam się po Revlonie czegoś więcej a okazuje się , że szampon z biedronki za 5 zł jest lepszy .

Dziadostwo !

Używam tego produktu od: kilka tygodni

włosy nie do rozczesania

Pierwszy raz po szamponie nie mogłam rozczesać włosów, więc nigdy, ale to nigdy więcej go nie kupię. To najbardziej podstawowa dla mnie cech szamponu, bo wyrywać połowę włosów przy rozczesywaniu to koszmar.

może być

Też używałam kompletu - szampon i odżywkę do włosów suchych. Szampon okazuje się być przeciętnym, myje nic nie robiąc specjalnego z włosami, ale po dluzszym czasie miałam wrażenie że jednak przesusza. I co właściwie lubię - ma bardzo delikatny zapach, którego prawie nie czuć.Ilość zużytych opakowań: 1

w komplecie rewlacja

Byłam bardzo zadowolona, używałam w komplecie z odżywką. Włosy były błyszczące, gładkie i łatwo je było rozczesać. Napewno jeszcze do niego wrócę ale na razie daję szansę też innym ;)Używałam kilka miesięcy / Ilość zużytych opakowań: 3 komplety (szampon+odżywka)

wspaniały!

Zdziwiona jestem poprzednimi, niezbyt pochlebnymi, ocenami. Według mnie to rewelacja! Po użyciu tego szamponu (oraz odżywki z tej samej serii) moje włosy są miłe w dotyku, błyszczące, nawilżone, sprężyste, odżywione. Najlepszy szampon jaki znam, lepszy od szamponów z salonu za pięć razy więcej. Taki kosmetyk za 9 zł to coś naprawdę wartego polecenia.Zaznaczam, że zużyłam co najmniej 4 opakowania szamponu i tyleż opakowań odżywki, zanim napisałam recenzję, jestem więc pewna swoich słów. Również osoby, którym poleciłam serię Flex, są bardzo zadowolone.

Okropny

Wlosy przetluszczaja sie szybciej niz zwykle, sa matowe, szorstkie. Bardzo podraznil mi skore glowy. Spodziewalam sie po Revlonie o wiele lepszego produktu.

przestal mi sie podobac

Po kilkakrotnym uzyciu szmponu i odzywki bylam bardzo zadowolona. Teraz jednak, po dluzszym uzytkowaniu, oba specyfiki zdecydowanie przestaly mi odpowiadac. Skora glowy czesto mnie swedzi i przy myciu wypada wiecej wlosow niz zwykle. Wlosy owsze, sa miekkie i szampon ladnie pachnie, ale efekt jest krotkotrwaly.

Inny niz wszystkie

Ten szampon utwardza wlosy! Serio! I mi sie to bardzo podoba, bo rzeczywiscie sa dzieki temu elastyczne i wygladaja tak "filmowo". Mysle ze super bylby dla kreconych wlosow. Pachnie przepieknie i delikatnie, jest gesty i wydajny, uzywa sie go przyjemnie i efekt jest juz po pierwszym uzyciu, ale wlosy moglyby byc bardziej lsniace...