Oriflame Colour, Plump & Gloss (Pomadki intensywnie nabłyszczające)

Oriflame Colour, Plump & Gloss (Pomadki intensywnie nabłyszczające)

Pojemność 6,5 ml

Pomadki intensywnie nabłyszczające. Do wyboru osiem głębokich kolorów, dających efekt pełnych, lśniących ust. Z ochronnymi filtrami SPF 15.

tragedia

Okropieństwo!!!
Po pierwsze okropnie chemiczny, gorzki smak, który non stop czuć, nawet nie oblizując ust... Pomadko-błyszczyk podkreśla skórki, wysusza, w miarę jak się ściera drobinki rozprzestrzeniają się po twarzy, a na ustach pozostają białe glutki. Do tego wysusza usta. Zdecydowane NIE NIE NIE!!!

Używam tego produktu od: używałam ok 2 lat temu

Żałuję wybranego koloru.. Mam kolor Pout , który jest jakiś.. pomarańczowo-brązowy.. Daleko mu do tego przedstawionego w katalogu. ;/ Używam go jak sobie przypomnę i to w bardzo małych ilościach, bo łatwo można z nim przesadzić.. Jestem raczej na nie..

Używam tego produktu od: rok.?
Ilość zużytych opakowań: 1/8 pierwszego.

niestety nie moge sie wypowiedziec na temat wlasciwosci blyszczka.nawet go nie uzylam.zamowilam dwa odcienie, ktore DIAMETRALNIE roznia sie od kolorow prezentowanych w katalogu:/ sa nie rozowe a pomaranczowe, strasznie jaskrawe:/ beznadzija. oddalam oba.

Używam tego produktu od:nie uzywam;P
Ilość zużytych opakowań:ani jedno

Studio fryzur kucyk Beyonce

Nawet fajne :)

Mam odcienie Bewitched i Spring Fling...No i cóż...Problem w odcieniach ;) Myslałam, że Spring Fling będzie różowy a tu...Taki łosoś :/ Bewitched miał być intensywnie czerwony..Krwisty a tu taki malinkowy trochę :/ Fajnie się je nakłada, nie pachną a to wielki minus :D Pozatym kosztują zbyt wiele jak na takie cos :) Ja je kupiłam w promocji dla konsultantek za 9,90 zł każda :D

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakc
ie pierwszych

Oczekiwałam czegoś innego

Posiadam pomadke w kolorze Pout i uważam ten odcień za atrakcyjny. Daje efekt zbliżony do naturalnego, a mimo to jest dostrzegalny. Całkiem sympatycznie nakłada się pomadkę na usta i... to juz koniec pozytywów.

Nie podoba mi się konsystencja - jak na mój gust trochę zbyt rzadka i co się z tym wiąże - szybko znika z ust.
Zdecydowanie wolę albo pomadki w sztyfcie, albo błyszczyki.

Niedawno uśmiałam się po pachy, ponieważ pewna konsultantka (nie wiedząc, iż taką pomadkę posiadam) gorąco mi ją polecała "jako szczególnie trwałą".
:) :) :) Ha ha ha !!! :) :) :)

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1 (męczę)

Tylko ładne opakowanie..

Kupiłam tą pomadkę, dlatego, że bardzo spodobalo mi sie opakowanie i paleta kolorow. Kiedy dostalam szminke było spoko...Ale potem..MASAKRA!Jak z rosyjskiego bazarku..Beznadziejnie sie nakłada i brzyko pachnie. Brzydko?Jak komu, ale mi ten zapach nie odpowiada- jakis chemiczny i nienaturalny, gorzki, mdli mnie. Co do trwalosci taki przecietniak. Daje 2** tylko dlatego, ze ma elegancki opakowanie i wygodny aplikator :( Zawiodłam sie..

Używam tego produktu od:3 miesiecy i lezy sobie..
Ilość zużytych opakowań:tylko raz

gorzki posmak!

Pomadka nie daje spektakularnego efektu nabłyszczenia. Ma w sobie błyszczące drobinki, które optycznie powiekszają usta, ale nie jest zbyt trwała i ma bardzo nieprzyjemny sztuczny gorzki posmak!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Kiepski

Błyszczyk jest dość rzadki. Ma nieprzyjemny chemiczny zapach, nie radzę go przypadkiem posmakować :/. Jak się okazało odcień inny niż w katalogu. Miał być róż, okazał się delikatny brąz. Aplikacja, w wyniku dość rzadkiej konsystencji nie należy najprostszych. Wszystkie niedociągnięcia są widoczne ze względu na to, że błyszczyk mocno rozświetla usta. Nie nawilża ust, efekt błyszczenia jest krótkotrwały, po wchłonięciu się pozostawia delikatną barwę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bez rewelacji

Mam dwa odcienie: Pout i Spring Fling - ten drugi wypada dość jaskrawo. Podoba mi się opakowanie i aplikator, jednak napisy na buteleczce dość szybko zeszły podczas noszenia w torebce. Pomadka nadaje ładny blask ustom i ma fajny poślizg przy nakładaniu. Wcale nie klei ust. Smak ma chemiczny i dość szybko znika to chyba jej jedyne wady.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:mam 2

może być

Mam najjasniejszy odcien tego blyszczyka i chyba jest to ten sam kosmetyk, co w jasna czesc Liqid Volume Lip.
Przynajmniej ma ten sam chemiczny smak i kolor:(
Co do samego blyszczyku, to ma on fajne opakowanie i poreczny aplikatorek. Dobrze sie go naklada, ale niestety nie grzeszy trwaloscia.
Dosc ladnie mieni sie na ustach.
Moze jeszcze skusze sie na ciemniejszy odcien, bo z tym kompletnie nie trafilam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie