Revlon, Flex, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Revlon, Flex, Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka do włosów Revlon flex ułatwia rozczesywanie włosów, ich modelowanie. Pozwalają utrzymać włosy w dobrej kondycji, gdyz intensywnie je regeneruje. Revlon flex niweluje efekt elektryzowania się włosów, nawilża je dbając o końcówki.
Odżywki Revlon flex zawierają m.in. specjalnie zmodyfikowane proteiny jedwabiu, nadające włosom niezwykłą miękkość i blask. Włosy dzięki temu nie tracą elastyczności, giętkości i wody. Prowitamina B natomiast odpowiada za odżywianie włosów od wewnątrz, dzięki temu ze wnika w głąb włosów, nadaje im większą puszystość i zdrowy wygląd.

oj słabo

Nie wiem jak ta odżywka to robi - ale moje super suche włosy są tuż po użyciu bardzo miękkie, ale juuż następnego dnia przyklapnięte i się przetłuszczają! Poza tym są matowe... Bardzo niewydajna. Jedyna zaleta to nierażący delikatny zapach.Ilość zużytych opakowań: 1

juz nie

Na poczatku bylam zachwycona, ale po jakims czasie zauwazylam, ze wiecej wlosow mi wypada przy myciu, a do tego skora glowy swedzi. Dodaje jedna gwiazdke za miekkosc wlosow, ale mimo to nie polecam.

bardzo dobra

To bardzo dobra odżywka. Intensywnie nawilża włosy poprawiając ich kondycję, a także głęboko je odżywia. Efekty stosowania widoczne są już po tygodniu. Polecam.