Odżywczo-regenerująca maseczka do twarzy

Odżywczo-regenerująca maseczka do twarzy

Cera ziemista, szara i zmęczona. Maseczka odżywczo-regenerująca do twarzy, szyi i dekoltu. Zawarte w recepturze sok Smoczej Krwi i bio-krzem wpływają na wzmocnienie i odbudowę skóry, poprawiając jej naturalne funkcje podporowe. Ceramidy pobudzają proces odnowy skóry, wzmacniają jej barierę hydrolipidową, zapobiegając odwodnieniu i przesuszeniu naskórka. Olej arganowy i kolagen działają przeciwzmarszczkowo, poprawiają sprężystość i elastyczność skóry oraz doskonale ją nawilżają. Witamina E i koenzym Q10 chronią przed niszczącym działaniem wolnych rodników oraz odżywiają skórę.
Działanie i rezultaty:

w saszetce
krem
<50ml

Może być

Maseczka zawiera ciekawy składnik sok Smoczej krwi pierwszy raz coś takiego widzę. Maseczka ma dość gęstą konsystencję, saszetka jest podwójna więc mamy po dwie aplikacje.Zapach jest dość przyjemny, nie wyczuwam alkoholu co jest ogromnym plusem. Po 15 minutach maseczkę można zetrzeć wacikiem ja ją zmyłam wodą.Skóra była gładka i dobrze nawilżona, bez oznak podrażnień itp. Ujędrnienia oraz działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam i nie ma co się łudzić, że cokolwiek zauważę, bo to tylko maseczka.

Nawet nawet

Maseczka jak to maseczka. Plus za kolagen wysoko w składzie już na 3 miejscu i olejek arganowy na 2 miejscu, sok smoczej krwi gdzieś w połowie składu, to też w sumie nieźle ( smocza krew to drzewo w Meksyku lub Peru, nie pamiętam teraz :P, coś nowego więc wzięłam maseczkę z ciekawości). Maseczka jest podzielona po 5 ml, jeżeli nakłada się na twarz i szyję starczy na 2 razy, jak na samą twarz na 4. Zapach nie jest zły, nie każdemu przypadnie do gustu, ale nie jest intensywny, raczej neutralny. Maseczka szybko się wchłania, po 15 minutach w sumie nie ma czego już wklepywać :). Cena również nie jest wysoka. Maseczki można kupić w Naturze.
Jeżeli chodzi o samo działanie to hmm sama nie wiem. Maseczka wygładziła skórę, lekko napięła, nie podrażniła i nie spowodowała zaczerwienień, lekko odżywiła ale nie nawilżyła skóry. Więc nie wiem czy kupię ponownie.

Nawet nawet

Maseczka w sumie jak maseczka, ale wielki plus że wysoko w składzie jest colagen, już na 3 miejscu, a to raczej rzadkie, olejek arganowy już 2 w składzie, sok ze smoczej krwi czyli z drzewa w Meksyku czy Peru ( teraz nie pamiętam :P) gdzieś w połowie składu, czyli też nieźle. Posiada też koenzym Q10 czy witaminę E. Maseczka nie jest za tłusta, dobrze się wchłania, po 15 minutach cała się wchłonęła, zapach jest ok. Cena również nie jest najwyższa, a jest 10 ml, więc na 2 razy jest ok, gdy nałoży się jeszcze na szyję, na samo twarz to i do 4 razy wystarczy.

Co do samego działania hmm nie nawilża dostatecznie dobrze, wydaje mi się jakbym nic nie nakładała, a wręcz coś oczyszczającego a nie nawilżającego, a to dziwne. Jednak wygładza, coś tam ujędrnia, nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień. Można wypróbować, ale sama nie wiem czy zostanę z nią na dłużej.