Odżywczo-regenerująca maseczka do twarzy

Odżywczo-regenerująca maseczka do twarzy

Cera ziemista, szara i zmęczona. Maseczka odżywczo-regenerująca do twarzy, szyi i dekoltu. Zawarte w recepturze sok Smoczej Krwi i bio-krzem wpływają na wzmocnienie i odbudowę skóry, poprawiając jej naturalne funkcje podporowe. Ceramidy pobudzają proces odnowy skóry, wzmacniają jej barierę hydrolipidową, zapobiegając odwodnieniu i przesuszeniu naskórka. Olej arganowy i kolagen działają przeciwzmarszczkowo, poprawiają sprężystość i elastyczność skóry oraz doskonale ją nawilżają. Witamina E i koenzym Q10 chronią przed niszczącym działaniem wolnych rodników oraz odżywiają skórę.
Działanie i rezultaty:

w saszetce
krem
<50ml

Może być

Maseczka zawiera ciekawy składnik sok Smoczej krwi pierwszy raz coś takiego widzę. Maseczka ma dość gęstą konsystencję, saszetka jest podwójna więc mamy po dwie aplikacje.Zapach jest dość przyjemny, nie wyczuwam alkoholu co jest ogromnym plusem. Po 15 minutach maseczkę można zetrzeć wacikiem ja ją zmyłam wodą.Skóra była gładka i dobrze nawilżona, bez oznak podrażnień itp. Ujędrnienia oraz działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam i nie ma co się łudzić, że cokolwiek zauważę, bo to tylko maseczka.