Care, Vita Nourish Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała)

Care, Vita Nourish Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała)

Odżywczy balsam do ciała. Koktail witamin
i Beta-karoten utrzymują naturalny poziom wilgotności w skórze.

Cena: 18,90zł / 400ml

Przyjemny i niedrogi

Balsam jest całkiem przyjemnym produktem, chociaż obok zalet ma też sporo wad. Przede wszystkim opakowanie, co się trzeba namęczyć, żeby wydobyć produkt! Już nie wspomnę o tym, że kiedy się kończy to obowiązkowo trzeba go stawiać do góry nogami, nie ma innego wyjścia. Sama konsystencja jest ultra wydajna, ale mnie to np. trochę denerwuje, bo potem wcieram i wcieram i wcieram i jeszcze chwila mija, zanim kosmetyk się wchłonie. Uważam, że wykazuje jak najbardziej działanie odżywcze, stosowany regularnie znacznie poprawia wygląd ciała, nawilża i napina, bez dwóch zdań. Jego cena jest naprawdę niska, więc bardzo się opłaca jego stosowanie. Zapach akurat ma taki przeciętny, o wiele lepiej pachnie na ciele niż w opakowaniu. Duża butelka, na bardzo długo starcza, polecam.

Plusy
- delikatny
- cena
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- kremowa konsystencja
- regeneruje
Minusy
- marne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dla mało wymagających.

Miałam ten balsam dawno temu, kiedyś kiedy jeszcze byłam nastolatką i nie byłam az tak wymagająca.

+ ma ładny zapach,
+ szybko się wchłaniał, nie pozostawiając tłustej warstwy,
+ nie brudzi ubrań,
+ łatwo dostępny,
+ duże opakowanie za niską cenę,
+ wydajny,

- kiepsko nawilża,
- rzadki (konsystencja),
- słabo nawilżał, a właściwie to nic za bardzo nie robił z moją skórą.

Używam tego produktu od: dawno temu

Średni..

Duży i wydajny lecz nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Konsystencja za rzadka jak na balsam, długo się wchłaniał i nie nawilżał dobrze skóry. Plus za minimalne uelastycznienie .

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: całe 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie polecam!

Jak dla mnie to nie zdał rezultatu. W sumie nie robi nic z ciałem. A w dodatku nie podoba mi się zapach i konsystencja- jest wg mnie trochę za rzadki. Ostatnio zauważyłam też że swędzi mnie po nim skóra. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1-w trakcie

lubiłam :-)

balsam jak dla mnie świetny,lekka konsystencja,szybko się wchłaniał,niestety niezbyt treściwy-potrzeba było sporo wylac na całe ciało :-) ale i tak super,zdecydowanie odżywiał skórę i uelastyczniał,była przyjemnie gładka,lepszy na lato-ze względu właśnie na tą lekkośc :-) ogólnie jak dla mnie był super (niewiem jak teraz)

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu używałam

guma balonowa w płynie

tak, tak. był to jeden z tych nieudanych zakupów. i skutecznie zniechecil mnie do avonu
tani, duzy "balsam" okazal sie duza porazka

- nic a nic nie nawilzal
- nie odzywial
- fatalnie sie wchlanial

pozytku z niego nie bylo zadnego , w polowie komus oddalam, sama wolalam go wyrzucic niz sie meczyc.

Używam tego produktu od: juz nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół

tragedia

Zacznę od jego plusów czyli:
+duże opakowanie
i na tym chyba koniec, bo minusów jest sporo więcej:
-rzadka konsystencja
-nieciekawy zapach
-cena nie adekwatna do wydajność
-nie zauważyłam żadnego nawilżenia .

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Niezbyt dobry

Ten balsam nawilża, ale bardzo lekko. Nie robi żadnego szału. Ma bardzo rzadką konsystencję, przez co jest bardzo mało wydajny, mimo dużego opakowania 400 ml. Wchłania się szybko przez swoją wodnistość. Zapach nie jest najładniejszy, ale da się wytrzymać. Dobry jest dla skóry normalnej, ale dla suchej i podrażnionej, czy wrażliwej, niestety nie.

beznadziejny

coś okropnego. w ogóle nie nawilża, dość intensywnie pachnie, przy dłuższym stosowaniu drażni. Skóra sie wręcz przesuszyła!! ciotka ciągle te kosmetyki z avonu przywozi, a ja już nie wiem co z nimi robić!! przesuszają i podrażniająny !! jedyny plus tego kremu to piekne opakowanie, na które wiele kobiet się nabiera.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Ujdzie

Taki sobie balsam. Lekko nawilża, ale podkreślam LEKKO. Mało wydajny. Ładny zapach. Spora pojemność. Nie podoba mi się konsystencja. Jest za bardzo wodnisty. Szybko się wchłania. Dobra cena. Ogólnie jest taki sobie. Można wypróbować jeśli nie ma się suchej skóry.

Używam tego produktu od: Już nie używam

Fajny

Balsam bardzo fajny, widzę w sumie same jego pozytyne strony:
-dobrze nawilża
-szybko się wchłania
-wydajny
-ładnie pachnie
-przystępna cena
Ogólnie bardzo na plus.

Używam tego produktu od:od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1 i drugie w trakcie

dla mało wymagających

dobrze nawilża, lecz krótkotrwale, trzeba stosować przynejmniej ze 3 razy dziennie, ma przyjemną uzyciu konsystencję i szybko sie wchłania, co do zapachu, to nie przepadałam za nim, ale moim kolezankom się podobał, więc kwestia gustu, jest wydajny

Używam tego produktu od: przez miesiąc