Ultra Softening Body Butter (Masło do ciała)

Ultra Softening Body Butter (Masło do ciała)

Masło do ciała. Nawilża, zmiękcza skórę, także suchą, nadając jej jednocześnie subtelny aromat. Kompozycje zapachowe (i nazwy) utrzymane w popudzających romantyczną wyobraźnię klimatach "dary ogrodu" :
- Romantic Wish (owoc granatu, frezja, peonia)
- Pure Seduction (melon casaba, śliwka, frezja)
- Forbidden Fantasy (mango, owoc pasji, jaśmin)
- My Desire (grejpfrut, jaśmin i mango, z nutką wanilii)
- Forever Romance (czerwone jagody, fiołki)
- Strawberries and Champagne (truskawka, hiacynt, czarna porzeczka, białe kwiaty, drzewo sandałowe)
- Vanilla Lace (wanilia, orchidea, nutka bursztynu i piżma)
- Pear Glace (gruszka, czarna porzeczka, fiołek, drzewo sandałowe)
- Love Spell (kwiat wiśni, czerwone jabłko, gruszka Georgia, z nutką tamaryndy)
- Sweet Temptation (morela, gejpfrut, konwalia)
- Endless Love (owoc granatu, kwiat jabłoni, gruszka, ylang-ylang)
- Amber Romance (czarna czereśnia, creme anglaise, drzewo sandałowe)

Cena: ok. 45 zł / 184 g

Kocham te cukierki do ciala

bede stronnicza gdyz kocham te marke i jej produkty

wkurza mnie to ze nie sa dostepna w moim miescie a ciezko dostepne w moim kraju (pl)

maslo o ulubionym zapachu to Amber Romance
na temat zapachow sie nie dyskutuje
kocha sie go lub tez nie kocha

dla mnie jest cudowny !!! pachnacy mocno slodko z gorycza przepieknie

balsamik jest gesty, pieknie sie wciera w cialo, pieknie je wygladza i pieknie tez sie wchlania

duzo jest slowa pieknie ale tak jest naprawde

nie robi filmu

nie uczulil mnie

skora jest gladka i jedwabista, odzywiona i nawilzona

oddycha

skora wydaje sie po nim gladsza

sama maz jest jedwabista perlowa ( ma na celu rozsweietlac cialo i robi to bardzo dyskretnie gdyz zadnych drobinek nie widac )

slioczek jest uroczy mily w dotyku i nawet funkcjonalny

maselko jest dosc wydajne

dlugo pachnie

malo ciuchy po nim pachna

nawilzenie jest na wysokim poziomie

maselko nie jest tluste!!! calkowicie sie wchlanie, skora sie po nim nie poci

dla mnie idealne

nie przestaje kochac tego kosmetyku !!

Hmmm

Zapach dość fajny, konsystencja blasamu bardzo przyjemna, dobrze się go nakłądało i szybko się wchłaniał. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, nawet najmniejszego. Dość wysoka cena jak coś co tylko przyzwoicie pachnie.

długo utrzymujący się intensywny zapach

do dzisiaj używałam takich zapachów:
- Amber Romance
- Love Spell
- True Escape
- Moonlight Dream
- Pure Seduction

Zapachy wszystkie są rewelacyjne, poza jednym - Amber Romance, który jest dla mnie trochę duszący. Pozostałe ą doprawdy piękne i myślę, że każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Szczególnie poleca True Escape. Dobrze się rozprowadzają na skórze, szybko wchłaniają i nie dają o sobie zapomnieć przez cały dzionek. Bardzo efektowne produkty, konsystencja masła i dobra wydajność.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

~All That Victoria\'s Secret;)~

Kupując jakikolwiek produkt Victoria\'s Secret z kategorii Pielęgnacja - kupujemy przede wszystkim cały klimat VS.
Wiadomo, że głównym produktem marki jest bielizna.
Wszystko co dotyczy kreacji wizerunku ciała jest dodatkiem.
Czyli kupując masło Such a Flirt nie spodziewałam się pielęgnacyjnego cud-specyfiku, który spektakularnie nawilży czy doprowadzi do porządku przesuszoną skórę.
Nie.
Mając zadbaną regularnie nawilżaną skórę chciałam po prostu ładnie pachnącego, przyzwoicie nawilżającego i lekko natłuszczającego masła.
I masło Victoria\'s Secret takie właśnie JEST:)
Mam drugie opakowanie (185 g) Such A Flirt.
Zapach przyjemnie zaskakuje.
Spodziewałam się, że będzie bardziej sztuczny, cukierkowy.
Nutą główną w Such A Flirt jest biała orchidea.
I oczywiscie nie ma jej tu w czystej, transparentnej postaci ale mi mo to zapach nie jest plastikowo-sztuczny.
W opakowaniu wydaje się bardziej intensywny.
Na skórze utrzymuje się blisko powierzchni skóry.
Jest subtelny.
Kolidowałby z zapachem Daisy MJ jakiego używam, więc to masło dla mnie raczej na noc, albo na dni bez Daisy:)
Napewno aplikacja masła jest przyjemna a to już plus.
Moje wrażenie porównując z masłem The Body Shop (miałam m.in. czekoladowe i jagodowe) to trochę bardziej zbita/gęsta konsystencja Victoria\'s Secret.
Ale lekko rozgrzane w dłoniach nakłada się bez probemu.
Miałam też wrażenie, że TBS dłużej sie wchłaniało (ale nie jest to jakaś bardzo znacząca czasowa rożnica).
Podstawowoe zadanie masła to nawilżać i lekko natłuszczać.
Such a Flirt to robi.
Dziewczyny mające normalną (czyli nie przesuszoną) skórę powinny być zadowolone.
Skóra przesuszona (czynniki zewnętrzne albo natura) może nie być ywstarczająco nawilzona po Victoria;s Secret.
Jakikolwiek nawilżacz (w tym recenzowane masło) ma w moim przekonaniu nawilżać na kilka godzin.
Nie ma możliwości aby cos zaaplikowane z zewnątrz nawilżyło na kilanaście godzin czy dobę.
Taka jetsspecyfika wartw naskórka.
Moja skóra lubi Victoria\'s Secret.
Kupiłam już drugie Such A Flirt i sądzę, że to masło obok TBS będzie jedynm z tych do których będę wracała.
Opakowanie dziewczęce, słodkie.
Bardzo Victoria\'s Secret- a o to przecież chodzi:)

Używam tego produktu od: pięć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie Such A Flirt

bardzo trwały zapach

oceniam zapach Love Spell
najlepsze masło jakie kiedykolwiek miałam!!!fakt zapach za pierwszył razem strasznie mnie zemdlił i rozbolała mnie głowa ale to kwestia przyzwyczajenia,po kilku razach pokochałam je!!!masło ma wsapaniałą cudowną konsystencję taką delikatną idealną,wspaniale rozsmarowuje się na ciele i do tego ten zapach...który utrzymuje się przez cały dzień a nawet noc,jedyny minus to cena 46 zł z przesyłką na allegro.polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno całe duże

Prawdziwa aromaterapia

Mam Pear Glace,dostałam go w prezencie i był to strzał w dziesiątkę-zapach jest na prawdę rewelacyjny.Intensywny,kiedy wysmaruję się masłem VS pachnie nim całe mieszkanie,ubrania oraz pościel(zazwyczaj stosuję go na noc bo niestety z powodu tej intensywności kłóci się z niektórymi moimi perfumami).Ma świetną konsystencję musu,bardzo skutecznie wygładza skórę.Nawilżenie na prawdę dobre,ale w tej kwestii mógłby być jeszcze lepszy bo efekt nie utrzymuje się tak długo jak przy masłach Body Shopu,po których jeszcze rano moja bardzo sucha skóra jest miękka.
Dla mnie wsmarowywanie tego masła to idealny i szybki zabieg relaksujący,idealny po stresującym dniu.Żałuję,ze nie można go kupić u nas.Chętnie upoluję u na allegro jakiś inny wariant.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nic specjalnego

Kupiłam na allegro, wiedziona - jak zwykle - ciekawością.
Opakowanie dość ładne - dość, nie bardzo, ciut tandetne. Farmona czy Freeman - maja ładniejsze. Cena - raczej wysoka. Wydajność - duża, starczy mi - jak sądzę - na długo. Zapach...w teorii truskawkowy, w praktyce chemiczny. Kiedys tak pachniały rosyjskie kremy poziomkowe - takie mgliste wspomnienie sprzed lat ;) Wiem. truskawkę oddać trudno, Body Shop też mnie pod tym względem rozczarował.
Konsystencja bardzo gęsta, zbita, ale łatwo nabrać troche masła. Rozsmarowuje sie dobrze, bez wałkowania, ładnie wchłania. Nawilża, ale raczej delikatnie, dla skóry mało wymagającej.
Podsumowując - raczej gadżet niz pielęgnacja - tak 2,5 *. Można przetestować z ciakawości, może komus bardziej będzie odpowiadał zapach.