Garnier Fructis, Odbudowa i Blask, Maseczka

Garnier Fructis, Odbudowa i Blask, Maseczka

Maseczka wzmacniająca intensywnie odżywiająca do włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Z formułą wzbogaconą o odżywcze mikroolejki z owoców, która odżywia, odbudowuje i wygładza ich powierzchnię dodając im olśniewającego blasku. Producent obiecuje widoczny efekt już po 3 zatosowaniach. Do spłukiwania. Zalecany czas pozostawienia na włosach: 1 minuta.

Cena: ok. 15 zł / 300 ml

Bardzo ją lubiłam.

Maski używałam zamiast odżywki po każdym myciu włosów w czasach, kiedy codziennie używałam kiepskiej jakości suszarki i prostownicy.
I byłam nią zachwycona, moje włosy były mimo tego maltretowania narzędziami tortur w świetnej kondycji.
Maska pachniała jak wszystkie produkty Fructis, była w miarę niedroga i dość wydajna.
Na pewno kupiłabym ją, gdyby była jeszcze dostępna.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Jest rewelacyjna jak na średnią półkę:)

Natknelam sie na ten produkt przypadkowo jak bylam u mojego TŻ-ta:)
Nie wzielam swojej odzywki i postanowilam wyprobowac tej , ktora lezala sobie w lazience.

Wybor padl na Garniera Fructis: odbudowa i blask.
Trzymalam ja na glowie z 4-5 minutek bo nie wierze w maseczki 1-minutowe, wolalam aby ten specyfik lepiej wniknal w struktore wlosa.
Podczas splukiwania bylam milo zaskoczona, wlosy byly takie mieciutkie w dotyku, gladziutenkie- no po prostu rewelka.

Wiec podsumowujac:
+ wlosy sa miekkie i gladkie w dotyku.
+ ulatwia rozczesywanie.
+ nie placze wlosow.
+ nie obciaza wlosow.
+ wlosy sa blyszczace i ladnie sie ukladaja.
+ odzywia je.
+ wlosy nie sa matowe i szorstkie.
+ nie wysusza.
+ nie wywolal zadnych podraznien lub uczulen skory glowy.
+ przyjemny owocowy zapach.
+ wydajna.
+ wygodne i poreczne opakowanie, nic sie nie zmarnuje:D
+ przystepna cena.

Jedyne do czego moge sie przyczepic to:
- dlugo sie ja splukuje.

Jednym slowem super maseczka:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończe 1 opakowanie

Dobry

Uzywam na "specjalne okzje bo nie lubei jak mi sie wlosy tak mocno swica, ale spisuje sie swietnie jezeli chodzi o odbudowe po codziennej pielednacji, ja uzylem ja raz po kuracji przyciw lupiezowej wlosy sa odbudowane i bardziej naturalne. Nie mam wlosow farbowanych alei tak dobrze dziala . Moim zdaneim 1 minuta jest przesadzona wiec uzywam na 15 minut i to moim zdaniem optymalny czas. Dlugo i dokladnie trzeba splukiwac bo mocna "trzyma sie " wlosów

Używam tego produktu od:kilku mies
Ilość zużytych opakowań:kilka

Well 01

raczej nie dla moich włosów

Nie jestem wielką fanką kosmetyków z serii Garnier Fructis. Podoba mi się jedynie ich zapach i tyle. Moje włosy są w bardzo dobrym stanie - żadnego farbowania, suszenia i prostowania.
Po maseczce włosy zachowują się naprawdę różnie. Czasem wydają się być przesuszone i sztywne (po dłuższym stosowaniu), a czasem (szczególnie na początku-3 pierwsze tygodnie stosowania) były cudownie miękkie, puszyste i gładkie!! Myślę, że na dłuższą metę dla moich włosów nie jest to dobry kosmetyk - podobnie jak i szampon, dlatego nie kupię ponownie. Daję 2 gwiazdki za zapach, konsystencję i to, że na początku świetnie sobie radziła z moimi włosami. Teraz niestety po niej nie wyglądają już tak ładnie-są szorstkie i sztywne.

Używam tego produktu od:lipca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

świetna

Myślę, że jak by tak pogrzebać trochę wśród produktów profesjonalnych, to pewnie znalazłoby się coś lepszego. Jednak ja już nie mam ochoty zagłębiać się w maseczki, których cena za malutki słoiczek niejednokrotnie sięga nawet 100zł :-) Myślę, ze ta maseczka spokojnie może konkurować nawet z Kerastase, bo jak już ktoś napisał, jej działanie niewiele odbiega od odżywki z cementem Ciment Anti-Usure, z czym w pełni się zgadzam.

Maseczka już podczas nakładania mile mnie zaskoczyła swoją świetną konsystencją- na tyle gęstą, by nie spływała, i tak płynną, że bez trudu można ją równomiernie nanieść na całe włosy. Trzymam ją trochę dłużej niż jest to zalecane, tak do 5 minut (dłużej się nie odważyłem- to jednak masa chemii!). To, ze włosy są dużo gładsze czuć już w momencie spłukiwania! Po wysuszeniu efekt jest ogromny, czupryna jest miękka, łatwiejsza w układaniu, czyli jednym słowem zachowuje się prawie jak zdrowe włosy. Celowo nie piszę, ze włosy są zregenerowane- głupi ten, kto mysli, ze istnieje preparat, który naprawi spalone czy porozdwajane "szczątki" włosów. Ale regularne używanie porządnych kosmetyków znacząco poprawi wygląd fryzury (z tą regularnością trzeba uważać, to nie odżywka tylko maska, co kilka myc wystarczy).

P.S Teraz ta maseczka występuje pod nazwą NUTRI-ODBUDOWA, sam kosmetyk to to samo co Odbudowa i Blask:-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Świetna

Maseczka jak dla moich wlosów jest cudowna. Mam od wielu lat rozjasniane wlosy, do tego dochodzi prostownica....... efekt = zniszczone i przesuszone włosy. Dzieki tej maseczce wlosy sa zupełnie inne.Są miekkie i lśniące . Polecam :)

Używam tego produktu od:miesiaca

blask-tak, odbudowa-nie !

+wygodne opakowanie
+cena
+ułatwia rozczesywanie
+naprawdę nadaje ładny blask

-nie ma mowy o żadnej odbudowie, efekt utrzymuje się co najwyżej dzień i też nie jest oszłamiający
-zapach: sztuczny i chemiczny

Trzy gwiazdki za blask, można spróbować.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 słoiczek

super!

maseczka przyjemnie pachnie owocami- zreszta jak kazdy fructis :) az chce sie jesc, dobrze sie rozprowadza, trzeba trzymac ja tylko minute- a to zaoszczedza duzo czasu, w tym czasie myje np. twarz ;)
nawilza, wygladza, nie obciaza. polecam-wlosy miekkie i lsniace

Używam tego produktu od:pol roku

świetna :)

Naprawdę bardzo fajna maseczka, świetnie wygładza włosy, stają się miękkie i błyszczące. Podoba mi się to, że wystarczy trzymać ją na głowie 1 minutę, a nie po 10 minut jak niektóre maseczki. Nie obciąża włosów. Do tego jeszcze rewelacyjny zapach i wydajność(stosuję mniej więcej raz w tygodniu).
Polecam :)

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Nie podoba mi się.

Mam grube, sztywne, zniszczone rozjaśnianiem włosy, półdługie, podatne na układanie. Myślałam, że nic nie jest w stanie ich obciążyć.
Trzymałam tą maskę na dwa sposoby (raz jak w opisie 1min, raz jako kompres z 15min) i do kitu , bo włosy przetłuściły się szybciej (normalnie myję co trzy dni lub dwa razy w tyg, bo praktycznie wcale się nie przetłuszczają), wcale nie błyszczały i jakieś takie właśnie jakby oklapnięte były (albo jakby brudne, z nalotem) na drugi dzień, ale sztywne i suche na końcach jak zwykle, i po wyspaniu nie do ułożenie, co jest u mnie rzadkością. Więc na pewno to obciąża włosy, ale wcale ładnie przy tym nie wyglądały.. Do tego zapach wcale mi nie odpowiada. Wyląduje w koszu..

Używam tego produktu od: 3 użycia
Ilość zużytych opakowań: 0 i więcej nie będzie

ulga dla przesuszonych włosów

Pojemne opakowanie, odzywka jest wydajna więc starcza na długo

Dość intensywny i charakterystyczny zapach

Exspresowa w uzyciu

Juz po jednym zastosowaniu włosy sa wygładzone, spreżyste, lśniace, i jakby powleczone ochronną otoczka(woski), rozczesywanie jest łatwe

jedynym minusem jest to, ze bardzo łatwo przesadzic z iloscia a nadmiar przeciąza włosy i sprawia, ze wygladaja jak nieumyte, przetłuszczoneUżywam tego produktu od:1,5 mca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

faktycznie działa

Już po pierwszym użyciu odżywka zdała swój egzamin. Faktycznie odżywia włosy, wygładza je i nadaje mi blasku. Moje włosy nie są zniszczona farbowaniem także odżywka szybko ujarzmiła moje puszące się włosy. Odżywkę spłukiwałam dopiero po 3-5 minutach aby "spotęgować jej efekt" ;) Ogromnym plusem jest oczywiście smaczny owocowy zapach Garniera :)

Używam tego produktu od: od 3 tygodni