Protectyl Vegetal, Żel na oparzenia słoneczne SOS (stara wersja)

Protectyl Vegetal, Żel na oparzenia słoneczne SOS (stara wersja)

Niezwykle świeży żel wzbogacony o wyciąg z Aloe Vera o właściwościach łagodzących. Żel błyskawicznie koi skórę, nawilża ją i łagodzi oznaki oparzeń słonecznych, zmniejsza uczucie swędzenia i ściągania skóry.

Cena: ok. 36 zł / 150 ml

dobre 4+!

kupilam 3 dni temu po nieprzyjemnym oparzeniu w solarium. troche zem sie przypiekla tu i owdzie, mimo ze zastosowalam tez kosmetyki do solarium.
co do zelu jest super i baaaardzo mi pomogl!
jest smiesznie niebieski, swietnie sie rozsmarowywuje no i przede wszystkim laaaagodzi i koii szczypanie!!!
nie spodziewalam sie tak przyjemnego efektu. po 2 dniach nic mnie nie piecze, skora jest nawilzona i ladnie pachnie. smarowalam sie nim cala 2 razy dziennie, a tam, gdzie bylo to konieczne jeszcze czesciej.
bardzo bardzo polecam!
nie daje gwiazdek jeszcze, bo zobacze, jak sie moja skora zachowa dalej. bede go wsmarowywyac przez kolejne dni.

Używam tego produktu od: 3 dni
ilosc opakowan: pierwsze w uzyciu

rewelacja!

Podpisuję sie rękami i nogami pod poprzedniczką! Spaliłam sobie ramiona a ten specyfik mi ciało uratował.
Ukoił, załagodził i skóra nie zlazła.
Zdecydowanie rewelacyjny preparat, z resztą tak jak i jego poprzednia wersja.

Używam tego produktu od roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zdecydowany KWC

najlepszy kosmetyk do leczenia oparzen slonecznych i nie tylko.
Leczylam sie nim po wpadce na solarium. Zadziałał natychmiast. wczoraj posmarowalam oparzony w kuchni palec. myslalam ze nie bedzie efektow zadnych, a dzisiaj nie boli oparzenie, skora nie stwardniala jak zbroja. Genialny kosmetyk.
jest wydajny, pieknie pachnie, ma smieszny niebieski kolor i zelowo-kremowa lekka konsystencje. chlodzi bardzo delikatnie a przedewszytskim nawilża i zmiekcza poparzona skore.

Używam tego produktu od: prawie rok