Joy, Pojedyncze cienie do powiek

Joy, Pojedyncze cienie do powiek

Pojedyncze cienie do powiek, wyselekcjonowane zgodnie z modą i upodobaniami klientek. Mają wysokozmikronizowaną strukturę, dzięki czemu nie osypują się, zapewniając trwały efekt przez wiele godzin. Można nimi wykonać makijaż codzienny, wieczorowy, dopasowany do nastroju, na różne pory dnia i roku. Ergonomiczne cechy opakowania - częścią składową kasetki jest wygodny i praktyczny aplikator - sprawiają, że jest ono wyjątkowo poręczne i wygodne.

Dostępne w palecie 21 kolorów, w tym 6 matowych i 15 perłowych.

Cienie Matowe - nie uwypuklają struktury skóry i nadają się również dla kobiet dojrzałych.

Perłowe - zawierają rozświetlające pigmenty, zdobią skórę wyraźnym odcieniem i satynowym połyskiem. Razem tworzą ciekawą kolekcję barw i świetnie prezentują się na powiekach.

Prawie idealny

Mam cień w odcieniu 618. Cień ma małe poręczne opakowanie z aplikatorem. Jest dobrze na pigmentowany nie trzeba go nakładać na makro. Utrzymuje się bardzo długo nie trzeba go poprawiać. Minus za to że osypuje się przy nakładaniu ale poza tym jest ok

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Ogólnie polecam

Według mnie te cienie są dobre. Kolry są intensywne, łatwo się rozprowadzają,nie osypują się. Na oku długo się utrzymują- cały dzień, ale zawsze nakładam pod każde cienie bazę. Mam 2 odcienie i uważam że są warte polecenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

porażka

do kupienia zainspirowały mnie pozytywne opinie na wizażu ale oprócz ceny, która jest jedyną zaletą resztę stanowią same wady tj.:
-przy aplikacji opsypuje się
-do dwóch godz po nałożeniu "zwija się" na powiece

Ogólnię lubie produty Vipery ale akurat ten cień to porażka. Dodam, że mówie o kolorze czarnym.

Używam tego produktu od: 3miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: zaaplikowałam dwa razy i odłożyłam na zapomnianą półkę

Anna Małecka masaż twarzy

Kłamstwo producenta albo przemilczenie prawdy.

W małym sklepiku przetrząsałam cienie w poszukiwaniu koloru matowego, bez drobinek i perły w kolorze cielistym, miał mi służyć pod oczy do korygowania cieni.
Znalazłam odcień nr 612 i pisze na nim Matowy Cień do Powiek, więc bez sprawdzania testera kupiłam.

W domu otwierając go zauważyłam mnóstwo dużych drobin brokatu i tu zaczeły się schody ponieważ nie jest matowy tak jak na opakowaniu pisze - jest iskrzący, połyskujący, bardzo brokatowy i nie nadaje się zupełnie do korygowania koloru skóry.

Producentowi coś się pomyliło z matowością tego cienia, nie powinien tak pisać jak mija się to z prawdą wielkim łukiem.

Ja się naciełam na 7 zł i żałuję że się zawiodłam na tych cieniach, bo większość produktów vipera ma dobrych.

całkiem dobre

Całkiem przyzwoity cień. Mam odcień ciemnego, matowego brązu. Ładnie się zlewają z innymi cieniami, nie osypują, trzymają ok 8-10 godzin. Nakładam pędzelkiem, choć ten wymyślony przez viperę też nie jest taki straszny, tylko troszkę twardy. Ogólnie produkt wart uwagi.

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie

WARTY UWAGI...

Cień jak cień,ale warty uwagi:)Osobiście kupiłam kolor fioletowy,ponieważ pasował mi do bluzki:P I musze powiedzieć,że był to fajny matowy kolorek,który długo trzymał się na powiece.Był on mocny i wyrazisty.Do tej pory,używałam cieni wibo,ale niestety bardzo krótko trzymały się na powiece.Duży minus za nieporęczne pudełko,jest ono małe i trudno z niego nabrać na tą pałeczkę cień.Powinno być ono o wiele większe.Naprawde warto wypróbować te cienie.Są tanie i wytrzymają na powiece pare ładnych godzin:)

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Mieszane uczucia ;)

Ja wypróbowałam 3 odcienie: czarny i brązowy - z których byłam bardzo zadowolona oraz jasnozielony-ten z kolei nie był zbyt trwały...

Ogólnie jestem zadowolona, bardzo podobają mi się kolory, ładnie wyglądają na powiece, chociaż podzielam zdanie, że aplikator jest za twardy... Jednak w tej cenie są godne polecenia :)

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Nie bardzo :/

Szukałam czarnego, matowego cienia i gdy go w końcu znalazłam pożałowałam, że kupiłam.
Opakowanie niby wymyślone ciekawie, ale jednak wolę standardowe opakowania.
Aplikator jest beznadziejny, twardy.
Cienie również jakieś takie twarde, nie chcą się dosłownie malować po powiece. Jakby jakieś przeterminowane były. Już próbowałam na mokro, ale efekt był opłakany.
Może jasne i perłowe kolory są inne? Ja nie polecam czarnego, matowego.

śWIETNY ALE MA JEDEN MINUS...

Jeden z moich ulubionych cieni do powiek. Ma wspaniała paletę barw ,kolory są znakomite a szczególnie te perłowe. Tylko ,ze ma jeden minus - wystarczy ,że włożę go do kosmetyczki to później jest cały połamany ,cały w kawałeczkach ;/ kupiłam ,więc drugi ,nowy taki sam odcień i jeszcze tego samego dnia znowu się cały połamał ;/ Ja nie wiem z czego oni je robią,ale mimo tego będę ich dalej używać ze względu na świetną kolorystykę .

Używam tego produktu od:pól roku

Posiadam 4 takie cienie: złoty brąz, jasną soczystą zieleń, ciemny fiolet oraz czarny. Przy malowaniu się nimi nie używam aplikatorów załączonych do cieni tylko pędzelka z naturalnego włosia czo daje znacznie lepszy efekt. Zaskoczyły mnie tu dwa ciemniejsze cienie, ponieważ utrzymują się na oku bardzo długo (jaśniejsze niestety szybki się ścierają). Czarnego cienia używam dodatkowo na mokro jako eyelinera lub do utrwalania kresek robionych kredką, sprawdza się tu znakomicie. Ogólnie bardzo dobre cienie jeśli brać pod uwagę ich cenę

Używam tego produktu od: około roku

moje :)

Nr 609 liliowy, perlowy
Sama bym nie kupila, bo za bardzo rozowy. Natomiast na oku mile zaskoczenie. Slicznie rozswietla, nie wyglada na ten roz. Nie zbiera sie w kacikach oczu, ale tez nie jest bardzo trwaly. Mocnego makijazu sie nim nie zrobi, mozna uzyskac tylko swiecacy efekt, ktory utrzymuje sie calkiem dlugo. Mozna stosowac na powieki, ale i do rozswietlania twarzy.
Aplikator zupelnie bez sensu, nie wiem jak nim sie malowac, niewygodny, wole nakladac je palcami. Pedzelkiem za bradzo sie sypia.
Czy kupie znowu nie wiem, byc moze jak mi sie skonczy poszukam czy sa jakies inne, ciekawe odcienie.

Edit: Po zastosowaniu w/w cienia na mokro zakochalam sie w nim - uzyskalam mieniacy, metaliczny efekt, ktory tak mi sie spodobal, ze zdecydowalam sie na zakup calej palety testerow w smiesznie niskiej cenie. I wciaz jestem zadowolona - jasne perlowe cienie slicznie blyszcza, mienia sie i rozswietalaja oko. Jesli nalozyc na mokro, mozna uzyskac intensywny kolor. Jasne matowe cienie sa w sam raz do niewidocznego makijazu oka. Ciemne cienie lubie troche mniej, moze dlatego ze nie bardzo pasuja do mojej urody, trzeba ich nalozyc dosyc sporo zeby miec kolor taki jak w opakowaniu. Ogolnie cienie dobrze sie ze soba lacza, niezle cieniuja, troche sie osypuja i zdarza sie im zbierac w zalamaniu, ale podklad jako baza wystarczy. Przyczepie sie jeszcze do tego, ze za duzo jest brazow w palecie. W telegraficznym skrocie by bylo na tyle - polecam, mozna wybrac ladny kolor dla siebie. Nie wiem czy kupie ponownie, bo ta paleta pewnie mi do konca zycia starczy.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: jeszcze zadne

ok

Mam ten cień od ponad roku i się nie pokruszył (co przydarzyło mi się z niby lepszymi cieniami inglota, a trzymam je razem). Opakowanie mi się nie zniszczyło, choć aplikatora używam rzadko, bo wolę się malować pędzelkiem. Jednak na wyjazdy lub do szybkich poprawek jest ok.
Nie zauważyłam, żeby się osypywał, ale mam cielisty kolor i może dlatego nie widać. Nie osypuje się. Jedyny misus-m,ogłby się dłużej trzymać.

Używam tego produktu od: ponad roku