Oral-B, Advantage, Mouth rinse (Płukanka)

Oral-B, Advantage, Mouth rinse (Płukanka)

Zawiera sprawdzony klinicznie środek antybakteryjny i fluor, które znacznie ograniczają odkładanie się płytki nazębnej, zmniejszają zapalenie dziąseł i skutecznie zapobiegają próchnicy. Świeży, miętowy smak.
- Zawiera 0,05% chlorku cetylopirydyny, który ogranicza odkładanie się płytki nazębnej i zmniejsza zapalenie dziąseł.
- Nie wywołuje skutków ubocznych w postaci przebarwień i gorzkiego smaku.
- Zawiera 0,05% fluoru, który zapewnia skuteczną ochronę przeciw próchnicy.
- Zawiera alkohol.

Cena: 10 zł / 300 ml

Mój ulubiony płyn do płukania jamy ustnej

Nie wyżera języka jak listerin. Jest łagodny dla języka a to ogromny plus bo wiele płynów robi krzywdę mojemu językowi.
Dodatkowo dobrze odświeża.Jest w sam raz nie za mocny nie za słaby.
Minus cena.Nie używam codziennie tylko raz na kilka dni i jak dla mnie jest wydajny bo nie potrzebuję dużo go nabierać.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: na zmienę z innymi tańszymi płynami

rewelacja

polecam wszystkim. utrzymuje świeży zapach w ustach i dba o jamę ustna rewelacja ja jestem zachwycona stosuje produkt od roku i dalej będę go używać nie znalazłam lepszego

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:duzo ok 12

niewydajny

W porównaniu z zielonym Listerine, jest łagodny jak baranek. Jeśli nie masz takiego porównania, to może ci się wydawać, że piecze, szczypie i jest "ostry". Mi też się tak wydawało, ale teraz zwracam honor - jest średniopiekący.
Uwagę zwraca jego mała wydajność - cena przestaje wtedy być atutem. Starczył na ok. tydzień dla 2 osób, przy stosowaniu mniej więcej 2 razy dziennie w ilości zgodnej z instrukcją. Kiepsko.
Co na plus - odświeżenie oddechu, nawet po całej nocy można chuchać bez obaw, że się zabije oddechem :) ale w tej konkurencji Listerine jest o niebo lepszy.
Po prostu - średni.
Długofalowych efektów nie miałam okazji zauważyć - skończył się bardzo szybko i jakoś nie mam zamiaru kupować ponownie. Przynajmniej na razie.

Używam tego produktu od: około tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1całe

Cellulit mity

Piecze!

Nie polecam tego płynu z jednej prostej przyczyny - straszliwie piecze! Nawet te 30 sekund, przez jakie producent każe płukać nim usta, jest mi trudno wytrzymać. Zaraz mam czerwone, łzawiące oczy. Jeśli ktoś lub takie mocne wrażenia, to może polubi i ten specyfik; ja go więcej nie kupię!

Ilość zużytych opakowań: 1.