Ombre Creme Irisee

Ombre Creme Irisee

Pojemność 1,5 ml

Bardzo poręczne cienie z pędzelkiem zintegrowanym w opakowaniu. Śliczne kolorki.

Cena: 28 zł / 1,5 ml

Świetne, polecam!

Mam dwa kolorki - zielony i brązowy.
Trzymają się na powiece cały dzień, nawet bez bazy.Jeśli chodzi o nakładanie nie jest to najłatwiejsze, ale efekt wart jest poświęcenia(właśnie za trudność nakładania odejmuję jedną gwiazdkę). Trzeba poczekać chwilkę aż cień dobrze wyschnie(a schnie bardzo szybko). Można fajnie stopniować natężenie koloru. Cienie subtelnie się mienią.
Kolor zielony jest naprawdę fantastyczny.
Edytuję i dodaje gwiazdkę, bo je pokochałam! Kolorki są bardzo nasycone, dają taki fajny mokry efekt, można nimi nawet zrobićkreskę. Są super.
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

bardzo dobry

Jestem zaskoczona jakościa kosmetyku tej marki. Cień w pędzelku to bardzo dobry i pomysł, choc preferuje nakładanie palcem:)) W każdym badź razie wygodnie sie nakłada i jest trwały, a dostępne kolory są naprawde bardzo ładne.Napewno go jeszcze kupię bo dawno nie byłam tak zadowolona z cienia do powiek. Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

Dla mnie rewelacja

Mam 2 kolorki -bez i brąz-sa rewelacyjne-uwielbiam cienie w kremie jednak na naszym rynku jest ich coraz mniej-te rozprowadzaja sie swietnie,maja nasycone kolorki-na bazie art deco wygladaja cudownie.Trzymaja sie caly dzien-POLecam!!!Troche malo kolorkow bo kupilam bym jeszcze...

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

KWC

+ magiczne kolory, mienią się, skrzą złocistymi drobinkami, wyglądają jak "naklejone" złotka (ja mam złoto i złocistą zieleń)
+ możliwość "dozowania" koloru
+ łatwa aplikacja, cieniutki pędzelek (co ułatwia aplikację zwłaszcza na dolnej powiece, albo jako eyeliner)
+ bardzo trwałe, a jednocześnie łatwe do zmycia jakimkolwiek preparatem do demakijażu
+ niedrogie

na pewno kupię je jeszcze raz, spróbuję też nowych kolorów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Można spróbować

Daję cztery gwiazdki, bo nie da się trzy i pół :) Według mnie wart wypróbowania. Mam kolor złoty - plusy: bardzo ładny kremowy efekt, trzymają się na oku cały dzień bez wałkowania i zbierania w załamaniach powieki - a to jest w sumie dla mnie najważniejsze.
Minusy - trudno je nałożyć i równomiernie rozprowadzić, trzeba mieć na to sporo czasu. Mają taką półpłynną konsystencję i wykręcając je z opakowania wycieka albo za mało, a przy następnym obrocie już za dużo i to przy samej nasadce, z jednej strony pędzelka. Trzeba się namęczyć, żeby potem to równo nałożyć - robią się smugi, a dodatkowo dopóki nie wyschnie, mimo że schnie dość szybko, to trzeba uważać, kseruje się po całej powiece.
Gdyby nie problemy z nałożeniem na pewno kupiłabym jeszcze inny kolor, bo i końcowy efekt, i trwałość są bardzo dobre, a tak raczej będę szukać czegoś mniej kłopotliwego, choć nie wykluczam, że może się skuszę :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo fajny pomysł

Świetne cienie w kremie - i do tego z pędzelkiem, który bardzo ułatwia życie... Cienie bardzo trwałe, można zróżnicować efekt poprzez nakładanie kolejnych warstw.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1