Osis+, 4-Play, Pasta do modelowania wlosów

Osis+, 4-Play, Pasta do modelowania wlosów

Pasta do modelowania włosów, doskonała do strukturyzacji fryzur, które można poprawiać i dowolnie zmieniać w ciągu dnia bez konieczności nakładania kolejnej porcji produktu. Pasta jest niezwykle elastyczna, nieklejąca i nietłusta, nadająca naturalny połysk dla zapewnienia włosom modnego i zdrowego wyglądu.
Warte uwagi i pochwały jest również samo opakowanie; w żywym kolorze, z praktycznym i higienicznym dozownikiem (pompką) w prostej, aczkolwiek nowoczesnej formie tubki.

Cena: ok. 50 zł / 150 ml

Całkiem niezła

Jako że sam dodałem ten produkt, mam zaszczyt pierwszy wystawić mu recenzję. :)
Zaczynając od początku - opakowanie bardzo ładne, poręczne i nowoczesne. Pojemność duża co przy tej wydajności zachęca do wydatku tego rzędu (szczególnie że na aukcjach internetowych można tę pastę kupić po dużo niższej cenie).
Zapach delikatny, podobny jak w gumie nabłyszczającej, aczkolwiek mniej trwały.
Producent pisze, że pasta nie nabłyszcza włosów. Nie są jednak one zmatowione, a jedynie zapewniony maja naturalny wygląd.
Trwałość jest bardzo obra, włosy są utrzymywane w nadanej im formie cały czas bez względu na wiatr czy dotyk. Według zapewnień producenta, pasta jest plastyczna, dzięki czemu fryzurę można poprawiać i zmieniać w ciągu dnia. Według mnie to nieprawda - raz zepsuta fryzura nie wróci do poprzedniego stanu, a i naprawić to, co zepsute, trudno.
Bardzo łatwo rozprowadzić kosmetyk na włosach i za jego pomocą ułożyć wybraną fryzurę. Pasta jest idealna do półdługich włosów, efekt naturalnej strukturyzacji poszczególnych pasm gwarantowany. Niestety, mała ilość pasty nie wystarczy do zdyscyplinowania włosów, a jej większa ilość obciążą włosy.
Używam tego produktu od: Kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Ciągle mam pierwsze.