Soft Kohl Kajal Eye Pencil (Kredka do oczu)

Soft Kohl Kajal Eye Pencil (Kredka do oczu)

Pojemność 1,2 g

Delikatna i kremowa konsystencja pozwala na łatwe nałożenie koloru na wrażliwych wewnętrznych brzegach powiek. Łatwo się nakłada, można ją rozcierać. Niezwykle precyzyjna i miękka.

Mogło być lepiej

Jakieś 2-3 lata temu kupiłam sobie taką właśnie kredkę w kolorze brązowym. Chciałam nią zagęszczać górną linię rzęs, ale okropnie się osypywała, przez co miałam tylko ciemniej pod oczami. Szybko z niej zrezygnowałam. Niedawno kupiłam sobie taką czarną i wypada już ona trochę lepiej. Używam jej do robienia kreski i muszę powiedzieć, że nie odbija pod brwiami, ale też trochę się osypuje, jednak znacznie mniej niż to było w przypadku tej brązowej.
Trwałość trudno mi ocenić, wytrzymała u mnie kilka godzin (jakieś 5), ale na dłużej nie dałam jej jeszcze szansy

Świetna!

Kredkę kupiłam w zestawie z tuszem za śmieszną kwotę 16zł.
Jest to jak do tej pory moja ulubiona kredka. Mam czarną i pomimo kilku innych używam najczęściej tej. Kolor jest intensywny, jest miękka, łatwo się nią maluje kreskę, można ją też bez problemu rozmazać żeby zrobić smoky eye. Łatwo się temperuje, drewienko dobrej jakości. Wytrzymuje cały dzień.
POLECAM!!!

Super

Mam białą kredkę, którą kładę na linię wodną. Super! Polecam ciepło, bo kredka nie zmazuje się tak szybko (jeszcze nie spotkałam takiej, która by się nie zmazała). Jest mięciutka. Łatwo się ją też temperuje. Kupujcie.

Sergiusz Osmański o trendach

Najlepsza!

Tej kredki używam od dawna i jest rewelacyjna!

+idealnie nadaje się do malowania linii wodnej,
+zaczyna się delikatnie ścierać dopiero po kilku godzinach i to tylko w kącikach,
+starcza na długo,
+ma mocny czarny kolor,
+tania,
+miękka,
+dobrze się struga, wkład się nie łamie,
+nie podrażnia i nie szczypie w oczy.

Brązowa hit!

Jeśli chodzi o brązową wersję tej kredki, to jest naprawdę dobra do delikatnych, nienachalnych kresek w naturalnym makijażu. Utrzymuje się cały dzień bez rozmazania, czasem się odbija ale to wina moich ekstremalnie tłustych powiek i niedokładnie rozprowadzonej bazy. Miękka, przyjemna w użyciu

Ulubiona drogeryjna. Trwala

Uzywam od kilku lat.
Nie ma minusow.
+trwała ,kreski od rana do wieczora bez zmian
+nie odbija sie nawet na pocacych powiekach
+kolory nie bledną (najczesciej kupuje ''stable brown'' ale mialam tez inne)
+nie uczula i nie podrażnia wrażliwego oka.
+tania
+trwala choc ja nie wymagam od kresek robionych kredka kilkunasotgodzinnej, nieskazitelnej trwalosci ;-)

Kreski pod okiem lubia pod koniec dnia troche sie rozetrzec ale u mnie to chyba juz standard (budowa oka?). To moja ''sprawdzona'' kredka po ktora zawsze siegam w drogerii. Wiem ze nie uczuli mi oczu i jest dosc miekka ale wystarczajaco trwala (jak na moje potrzeby). Druga tak doba i trwala ma avon (ale wykrecana)

Rozmazuje się

Zalega w mojej kosmetyczce juz od dawna, odkad przerzucilam sie na liner jest bezuzyteczna.
Jest nietrwała: rozmazuje się, odbija i sciera. Ogólnie nie polecam, choc jest dosyc przyjemna w aplikacji.

Nie do oczu

Czerna kredka, która na powiece jest szaroczarna i w dodatku błyskawicznie się zmazuje. Jest miękka - niby fajnie, ale zrobić przy jej użyciu ładną, precyzyjną kreskę to mistrzostwo świata, natomiast przy próbie rozcierania nic nie zostaje na oku.
Dałabym jej 1, ale znalazłam dla niej inne zastosowanie - kredka do brwi. Mam czarne brwi i czasami ciężko znaleźć mi coś do wypełniania drobnych prześwitów lub po prostu nadania kształtu, a ta kredka nałożona pędzelkiem świetnie sobie z tym radzi, wygląda całkiem ok i wytrzymuje cały dzień.

Pomyłka

Kredka całkowicie nie warta swojej ceny. Nie warta gorsza.

+ ma intensywny czarny kolor
+ nie zmazuje się w ciągu dnia

- odbija się na powiece
- jest bardzo miękka przez co bardzo trudno narysować prostą cienką kreskę; generalnie jestem dobra w rysowaniu prostej kreski na oku, ale tą kredką nigdy mi się nie udało
- zupełnie niewydajna - przez to, że jest taka miękka trzeba ją temperować co najmniej dwa razy podczas jednego malowania
- cena

Dobra, ale mogłaby być lepsza

Mam dwa kolory: niebieski i brązowy. Kredką łatwo maluje się kreski zarówno na górnej , jak i na dolnej powiece. Kolory są bardzo ładne i dość intensywne. Z trwałością jednak różnie bywa. Raczej nie wytrzymuje całego dnia, czasami nawet wieczorem wcale już jej nie ma na powiece. Mogłaby być trochę tańsza. Mimo to polecam - jeśli nie oczekujecie całodziennej trwałości, kredkę łatwo i przyjemnie się używa.

omijam szerokim łukiem

Kredka jako dodatek do maskary (zestaw). Posiadam kolor czarny. Na powiece wygląda blado (coś na wzór ciemnoszarego). Też na niej nie odbija się. Kredka jest w miarę miękka. Wytrzymała na moich oczach ok. 4-5 godzin. Po tym czasie zniknęła jakby nigdy nic. To jednak dla mnie za krótko. Łamie się podczas temperowania. Mało wydana w związku z tym. Na plus łatwość w jej używaniu.
Na szczęście była tylko gratisem, bo w normalnych warunkach bym jej nie kupiła (nawet w promocji typu - 49 czy -40 %).

Nie uczula

Wlasnie, wiele kredek mnie uczulilo, ale ta Nie ! Jest miekka tak jak lubie, łzy nie lecą - ladnie sie trzyba - nie ma efektu panda eyes po paru godzinach, uwielbiam ja i Barry M tez, bo jest tak samo dobra.
Jesli chodzi o wydajnosc to hmm jest miekka, wiec dosc czesto trzeba temperowac, ale mi to nie przeszkadza.