Tutti Frutti, Kremowy żel do mycia ciała (różne rodzaje)

Tutti Frutti, Kremowy żel do mycia ciała (różne rodzaje)

Nowa rodzina kosmetyków do ciała wzbogacona została fitoendorfinami oraz przepysznymi komozycjami owocowych zapachów.

Orzeźwiający, radośnie świeży żel myje i pielęgnuje ciało, a witaminy zostawiają skórę jedwabiście gładką i aksamitną w dotyku.

Żel dostępny w wariantach zapachowych:

- Melon i arbuz

- Figi i daktyle

- Mango i brzoskwinia

Zwyczajny

Miałam wariant z melonem i arbuzem. Zapach bardzo przyjemny, owocowy mocno. Nie pienił się tak, jak trzeba, ogólnie nie ma w nim nic nadzwyczajnego, jakoś szczególnie nie nawilża, a dla samego zapachu nie warto.

Używam tego produktu od: dwóch lat

pozytywne wrażenie

Płyny pod prysznic tej serii cieszą się moim uznaniem już od dłuższego czasu, regularnie do nich wracam.

Plusy:
-piękne, różne zapachy
-ładne opakowania i kolorki
-nawilżają skórę
-przyjemna konsystencja
-niska cena
-ogólna destępność

Minusy:
-mógłby się troche bardziej pienić -> przez to traci na wydajności

Używam tego produktu od: paru ładnych lat co jakis czas
Ilość zużytych opakowań: ok 15

"Wodnisty" żel do mycia ciała

Używam wersji "melon i arbuz". Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otwarciu to rzadka konsystencja; bardziej "wodnisty" ten żel niż "kremowy". Aż strach pomyśleć, gdyby otwarte opakowanie upadło na podłogę :( Po kąpieli długo pachnie nim cała łazienka, na ciele zapach także czuć przez jakiś czas. Dobrze się pieni i dobrze myje - niestety to "zasługa" SLS. Niezbyt wydajny, ale za tę cenę można przymknąć oko.

Smokey eyes H&M

Dobry, ale niewydajny

Oceniam wersję melon i arbuz. Żel pod prysznic dostałam od babci, sama miałabym raczej problem z namierzeniem go w sklepach, ale ona zawsze takie rzeczy wynajduje nie wiadomo skąd ;)

KOSMETYK: Przede wszystkim na przepiękny, owocowy zapach - faktycznie arbuzowy, chociaż mój chłopak wyczuwał w tym również banany. Jeszcze w kilkadziesiąt minut po prysznicu pachnie nim cała łazienka - skóra trochę mniej, niestety.

Zadziwia mnie wzmianka o dodatku fitoendorfin, ale już nie będę bardzo grzebać w tym składzie :D ważne (acz niepożądane), że na pierwszym miejscu w składzie SLS. Podoba mi się za to dodatek imbiru, mam wrażenie, że żel dzięki temu dobrze wpływał na drobne krostki i podrażnienia na ciele.

Konsystencja jest dosyć glutowata, gęsta. Przez to żel jest mało wydajny, bo naprawdę ciężko namydlić się małą ilością.

Skóra jest dobrze oczyszczona, żel ładnie się pieni.

OPAKOWANIE: Bardzo ładny design, od razu przypadł mi do gustu. Butelka przezroczysta, więc widać ile jeszcze zostało. Można postawić \'na głowie\'. Tylko korek jakiś taki kijowy, jakby miał zaraz odpaść.

CENA/JAKOŚĆ: Żel kosztuje ok. 10 zł i wg mnie jest to dużo jak na taką pojemność i wydajność...

Jak zobaczę go jeszcze kiedyś, to może kupię, ale w tej cenie chętniej bym poświęciła kasę na Original Source raczej.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

pyszny:)

mialam wersje melon i arbuz:) cudownie pachnaca kompozycja. cala ta seria ma takie zapachy wprost do zakochania i od razu sie humor po nich poprawia:)
dobrze oczyszcza, odpowiednia konsystnecja moze troszke lejaca i przez to szybko sie skonczyl, nie wygorowana cena, wygodne opakowanie. To moj numer 2 z firmy tutti frutti (1 to sol do kapieli)
polecam:)

Używam tego produktu od: dwa miesiace

piękny zapach

zdecydowanym plusem jest zapach ! obłęd ; P
- fajna konsystencja ,
-cena i to na tyle plusów

zdecydowanie zapach nie utrzymuje się na skórze , a szkoda ; / skład też nie za fajny

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: 1 średnie ?

Genialny zapach

+zapach jest obłędny
+po użyciu lepiej się czuję
+ładne i ciekawe opakowanie
+niska cena
+pachnąąąąąąąąący wybór;)

-rzadka konsystencja
-mało się pieni

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Owocowy szok

-niska cena
-estetyczne opakowanie
-ładne zapachy (no mój akurat nie jest ładny ;-/ źle trafiłam, eh...)
-ciekawy wybór zapachowy

-kiepsko się pieni

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

fajny jest

Figi & daktyle. Jak dla mnie cudowny zapach jeden z moich ulubionych.Wspaniała konsystencja. Tylko słabo wydajny żel. A cena może byc. Tylko gdyby był w większym opakowniu ...

Używam tego produktu od: miałam go kiedyś

Wielki plus za zapach

Plusy:
+ zapach cukierków - sugusków:)
+ dobrze myje i się pieni,
+ poprawia humor,
+ utrzymuje zapach także po wyjściu z kąpieli.

Minusy:
- ma zbyt rzadką konsystencję, po otwarciu (gdyby nie to, że kupiłam w drogerii) pomyślałam, że moje opakowanie jest "oszukane", tj., że ktoś odlał połowę z mojej butelki,
- wystarcza na bardzo krótki czas,
- nie zauważyłam właściwości nawilżających, ale nie mam też problemu ze zbyt suchą skórą, więc jak dla mnie jest w miarę okej.

Z tej serii najbardziej lubię jednak żel różowy, czyli figi i daktyle.

Daję 3 gwiazdki, czyli "dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy", ponieważ pięknie pachnie i jest bardzo dobry jedynie dla osób, które nie mają problemów z nawilżaniem skóry. Mała wydajność jednak obniża jego wartość w moich oczach.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

śliczny zapach

Strasznie wodnisty, po kilku użyciach zostało pół opakowania, zapach śliczny, nie wysusza, dobrze się pieni i myje. Zostawia przyjemny zapach na ciele.
Gdyby był trochę gęstszy..

Używam tego produktu od: tygodnia

Bez zachwytu

Miałam wersję "Melon i arbuz".
Żel jest bardzo lejący, przez co trochę mniej wydajny. Posiada bardzo intensywny zapach, dla mnie jednak zbyt sztuczny, chemiczny. Dobrze myje i dobrze się pieni. Nie wysusza, ale też nie nawilża.