Mus do ciała (3 rodzaje)

Mus do ciała (3 rodzaje)

Lekkie musy do ciała z tej linii zostały wzbogacone fitoendorfinami i przepysznymi aromatami egzotycznych owocowych kompozycji.
Cudownie lekki mus do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i soczyście świeżym zapachu dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie.
Kosmetyk dostępny w wariantach zapachowych:
-Melon i arbuz;
-Figi i daktyle;
-Mango i brzoskwinia.

Jak mus to mus ;)

Zakupiłam za 6zł wariant figa & daktyle i jestem zachwycona. Ciekawa konststencja (pomiedzy pisnka a masłem), lekka i zbita. Mus bardzo słodko pachnie, dobrze sie rozsmarowuje i pozostawia lepka warstewke (to co lubie). Z pewnoscia sprobuje pozostalych wariantow. ;)

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

jest ok

mus bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę. Pachnie obłędnie i właśnie zapach najbardziej podoba mi się w tym produkcie.
niestety skład trochę mnie smuci, mimo wszystko fajnie mi się używało tego produktu jednak uważam że są na rynku lepsze produkty warte uwagi o lepszym składzie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 (300ml)

O mój mus ♥

Mój mus to Mango & Brzoskwinia. Zakupiłam go dzięki koleżance, która u mnie go używała. Kiedy weszłam do pokoju i poczułam ten cudowny zapach od razu musiałam go mieć ♥ Uwielbiam musy za ich konsystencję a ten w szczególności za wszystko:
- cenę
- zapach
- dostępność
- pojemność
Idzie lato więc trzeba będzie kupić nowe opakowanie. Rozkosz dla ciała !

Używam tego produktu od: używam go w okresie letnim

Manicure - klasyczny

Kupię go ponownie

Skusiłam się na ten mus za namową koleżanki. Jest po prostu świetny. Szybko się wchłania, jest lekki, pozostaje uczucie nawilżenia i ten cudowny zapach, który umilał mi wieczór i ułatwiał zasypianie :).

Gorąco polecam!

Mango i brzoskwinia

+ wydajność
+ niska cena
+/- przyjemny zapach, aczkolwiek w późniejszym użytkowaniu uznałam go za mdły i duszący
+ dobre wchłanianie się produktu
+ piankowa konsystencja, która nie przecieka przez palca
+ odkręcane opakowanie, które pozwala zużyć produkt do końca, aczkolwiek nie jest do końca higieniczne ;-)

Używam tego produktu od: jedno
Ilość zużytych opakowań: 3 miesiące

Bardzo zadowolona

Nie używałam wcześniej produktów Farmony, dostałam zestaw w prezencie i z musu jestem bardzo zadowolona!!!
Przede wszystkim chciałam podkreślić pewną kwestię, otóż mam problemy skórę, bardzo ale to bardzo sucha skóra, ciężko ją nawilżyć, podczas stosowania musu osiągnęłam to czego oczekiwałam od innych (nawet tych drogich) produktów. Moja skóra nabrała koloru i się do mnie cieszy mówiąc: chce wiecej :D

PLUSY :
-ładny zapach
-szybko się wchłania
-NORMALNA KONSYSTENCJA W KOŃCU TO MUS
-dobra cena
-NAWILŻA

Jedyny mały minus to, to że szybko się konczy ech :(

POLECAM!!!!!!! BĘDĘ TO STOSOWAĆ CAŁY CZAS :-)

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

okropny zapach

Brzoskwinia i mango
Mus posiada okropny, sztuczny, chemiczny zapach.
Nawilza średnio, na plus to ze szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dobre na lato jako lekkie nawilzenie przed wyjściem

Mniam

Zakupiłam mus jakiś czas temu w szalonej cenie ok. 6-7zł / 275ml. Posiadałam już olejek który pachniał obłędnie więc melon i arbuz musiał być mój!
Trzeba przyznać, że Farmona posiada wspaniale i smakowicie pachnące kosmetyki.
Pudełko mieści w sobie pistacjowy lekki mus o cudownym zapachu. Nie będę ukrywać, że obawiałam się jak będzie z nawilżeniem ponieważ często trafiałam na cudownie pachnące balsamy ale z nawilżeniem było gorzej.
Jak widać produkt już na wykończeniu. Troszkę szkoda, że powoli nasza pierwsza przygoda dobiega końca. Czekają jednak kolejne zamknięte w łazienkowej szafie. Zresztą z wielką radością dorwę go kiedyś ponownie.

I teraz najważniejsze. Mus prócz wspaniałego zapachu dobrze się wchłania. Jeśli chodzi o nawilżenie to jestem naprawdę zadowolona. Skóra po użyciu jest miła w dotyku. Zapach oraz przyjemna aplikacja sprawia, że nie tylko nawilżamy nasze ciało ale możemy w 100% się odprężyć po ciężkim dniu.

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Niestety nie

Byłam posiadaczką wersji mango/brzoskwinia.

Plusy:
- Zapach (niestety krótko utrzymujący się na skórze)
- Kosmetyk można zużyć do samego końca bez konieczności rozcinania opakowania

Minusy:
- Okropna, galaretowata konsystencja
- Nie zauważyłam nawet odrobiny nawilżenia. Mam bardzo suchą skórę (szczególnie nogi), a mus ten "działał" max godzinę i znów czułam szorstkość i szczypanie.
Z tym problemem poradziłam sobie dodając olej że słodkich migdalow i tylko dlatego zużyłam go do końca..

Używam tego produktu od: lipca

Niestety nie

Oceniam wersję melon & arbuz

Miałam już kilka kosmetyków do pielęgnacji ciała tej firmy i powiem szczerze, że ten jest jednym z najsłabszych. Na szczęście kupiłam go w Biedronce za zabójczą cenę 5,99. Inaczej byłabym baaardzo zawiedziona, tak jestem tylko trochę

+ wygodne opakowanie, słoiczek. Można wysmarować mus do ostatniej kropli
+ przyjemna w użyciu konsystencja, nie za ciężka, idealna na lato
+ dość szybko się wchłania, nie oblepia skóry tłustym filmem
+ cena i dostępność

- nawilżenie jest niezbyt spektakularne, zwłaszcza porównując z innymi kosmetykami Farmony, których używałam
- ten mus po prostu ŚMIERDZI. Czasem naprawdę żałuję, że nie należę do osób rozrywających w sklepach opakowania, żeby sprawdzić zapach :D spodziewałam się czegoś rześkiego, trochę słodkiego. Tymczasem mieszanka przypomina mi stęchłęgo arbuza z mydlinami. Na początku nie mogłam tego wytrzymać, miałam ochotę wywalić całe opakowanie do kosza. W końcu się jakoś przyzwyczaiłam, na szczęście zapach jest bardzo nietrwały (chociaż z drugiej strony, nie byłaby to zaleta, gdyby komuś się on spodobał)
- słaba wydajność (chociaż ja akurat się z tego cieszyłam)

Używam tego produktu od: początku lipca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe ledwo wymęczone

slaby...

Uzywam musu o zapachu fig i daktyli.
zapach bardzo ladny, ale utrzymuje sie dosc krotko...a szkoda, bo jest sliczny, delikatny, nie jest duszacy.
Niestety mus bardzo slabo nawilza, juz po 2-3h nie ma sladu po nawilzaniu, skora jest znow sucha.
jest bardzo malo wydajny, 1 opakowanie starcza na troszke ponad miesiac-przy codziennym stosowaniu.
polecam dla osob, ktorych skora nie wymaga specjalnego nawilzania.

Ilość zużytych opakowań: 1, duze

Idealny.

Używam musu o zapachu brzoskwini i mango.

Jest lekki, szybko wysycha, skóra jest po nim nawilżona i pachnie cudownie. Zapach na skórze utrzymuje się nawet na drugi dzień i absolutnie nie jest nachalny.
W promocji można go znaleźć za mniej niż 10 zł, a wystarcza na naprawdę długo.