Nivea Visage Young, Pure Beauty, Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 `Be Beautiful`

Sposób na gładką cerę bez konieczności stosowania dodatkowego podkładu. Jednocześnie nawilża, wygładza i wyrównuje koloryt cery. Dzięki świeżej, beztłuszczowej formule z czystymi morskimi minerałami zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Przystosowuje się do naturalnego koloru cery. W widoczny sposób wygładza, wyrównuje koloryt cery i poprawia jej wygląd.
Ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów skóry.
Efekt: piękna, gładka cera i naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerin, Distarch Phosphate, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Maris Sal, Aluminum Chlorohydrate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Carbomer, BHT, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol,Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum, [+/- (Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499, Cl 77007)]

Cena: ok. 14zł / 75ml

• Maris Sal,
  • Aluminum Chlorohydrate,
  • Cetearyl Alcohol,
  • Dimethicone,
  • ammonium acryloyldimethyl taurate /vp copolymer,
  • Sodium -Carbomer,
  • CI 77491,
  • CI 42051

Napisanych recenzji: 4

Tragiczny

Ten produkt nie ma plusów, wszystko w nim jest na nie... no może oprócz opakowania, które jako tako się broni. Kupiłam go ładnych parę lat temu zachęcona obietnicami producenta. No cóż...

- nie nawilża, bardziej adekwatne słowo to nabłyszcza, cera jak lusterko
- nie kryje, podkreśla suche skórki
- niemiłosiernie zapycha
- odcień nie wpasowuje się, tragedia
- skład, sama chemia

Używam tego produktu od: Kilka lat temu, maks dwa razy
Ilość zużytych opakowań: Jedno zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Kiedyś zniszczył mi cerę!!

Kiedy zdecydowałam się na zakup tego dziadostwa (około 5 lat temu), miałam cerę idealną!
Nałożyłam to rano na twarz, a już po paru godzinach czułam, że moja twarz jest jakaś zapchana i tłusta, choć dałam tego niewiele. Po przyjściu do domu zmyłam wodą ten krem i zaczęły się problemy. Zobaczyłam, że mam wągry i małe krostki, wydawało mi się to niemożliwe, aby po paru godzinach z tym kremem na twarzy nastąpiły takie zmiany na mojej cerze. Mimo, że zmyłam ten krem i dokładnie oczyściłam twarz, nadal miałam uczucie \'zapchania\'. Na drugi dzień gdy wstałam nie wierzyłam własnym oczom, wszystkie te \'niespodzianki\' się powiększyły, a twarz była czerwona. Na początku pomyślałam, że może mam uczulenie na któryś składnik, więc wypiłam wapno i posmarowałam parę miejsc na ciele, aby sprawdzić czy nie dostanę uczulenia.
Jednak okazało się, że nie mam uczulenia, a mój dermatolog powiedział, że ten produkt ma same konserwanty i składniki zapychające, że jedyne co mogę zrobić to zacząć kuracje, ale pozostałości i tak zostaną na mojej twarzy tylko mniejsze lub większe i mogą się uaktywniać pod wpływem niektórych czynników...
Dużo czasu mi zajęło aby stan mojej cery był \'dobry\'...

Tak skończyła się moja przygoda z firmą nivea, a głownie z jej produktami do twarzy ;/

Używam tego produktu od: zakupiony 5 lat temu i wywalony do kosza na drugi dzień
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

to nie jest kosmetyk dla mnie

Na początku byłam zachwycona uniwersalnym działaniem kremu. Z jednej strony nawilżał, a z drugiej działał jak lekki podkład. Niestety po ok. miesiącu używania zauważyłam, że dosyć mocno zapycha skórę. Zaczęły pojawiać się zaskórniki, których nie byłam w stanie skontrolować. Peelingi i wizyty u kosmetyczki nie wystarczały, aby zredukować ten niekorzystny efekt, więc odstawiłam kosmetyk i zaczęłam używać go sporadycznie. Mimo, że kosmetyk ma wiele zalet takich jak wygoda, działanie, wydajność i niska cena, to jednak efekt jaki wywiera na skórę jest niszczący.

Używam tego produktu od: lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982131].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Napisanych recenzji: 2

ZDECYDOWANIE NIE!

Przyznam się szczerze, że kupiłam go pod wpływem... promocji i reklam w gazetach. Była to zła decyzja. BEZNADZIEJNA. Same minusu:
-Zbyt ciemny kolor
-W ogóle się nie dopasowuje
-Pozostawia smugi
-Nieprzyjemny zapach
-Zapycha pory
Może jedyny plus to cena, ale wciąż są to pieniądze wydane w błoto.
Próbowałam wszystkiego. Mieszania z innymi podkładami, kremami, itd. Niestety nic z tego. NIE POLECAM NIKOMU.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: Nie mogę zmęczyć jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971598].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 44

Nie jest wart wydawania kasy

Po pierwsze nie wart swojej ceny.. nie wart wg jakiej kol-wiek ceny.. niby naturalnykolor blabla .. nałożysz na twarz nie dość że ciemnieje to zostawia okropne plamy po paru godzinach , ogólnie zostawia straszne smugi!!. Jest to najgorsza rzecz jaką sobie kupiłam... Straszna masakra...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926669].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Totalne dno

Ten produkt nie zasługuje nawet na pół gwiazdki.

Nie znajduję w nim dosłownie żadnych plusów. Krem strasznie zapycha. A stosują go zazwyczaj młode osoby , które borykają się z niedoskonałościami i tym samym robią sobie wielką krzywdę.
Nie da się go dobrze rozsmarować. Wałczy się, zostawia smugi. Kolor w żadnym wypadku nie dopasowuje się do koloru skóry. Pomarańczowa maska - taki efekt uzyskamy.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893052].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 281

Okropny!!!

Ten krem kupiłam, kiedy zobaczyłam go w reklamie(ta młodość..), pomyślałam krem +podkład = zaoszczędzony czas.. Jak bardzo się myliłam...

Koszmar!!!!!!

Plusy:
-może zapach

Minusy;
-koszmarna konsystencja - okropne smugi
-źle się rozsmarowywał - w zasadzie wcale
-ciemny kolor na twarzy -coś okropnego
-zapychacz

Na szczęście już go nie ma i więcej dziewczyn się nie nabierze!!
Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwie próby i poszedł do kosza!!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820961].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Porażka!

Najgorszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek stosowałam.
-po nałożeniu miałam wrażenie, że moja twarz się lepi
-pozostawiał smugi, wiec na pewno nie wyrównywał kolorytu skóry
-po ok. 2 godzinach nie było po nim śladu - zero trwałości
-po nałożeniu robił się pomarańczowy
-nie nawilża
-co najgorsze - zapychał i to bardzo
Plusów nie dostrzegam.
Zużyłam ok. 1/3 opakowania a reszta wylądowała w koszu. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810550].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

całkiem ok :)

Osobiście uważam, że produkt był całkiem w porządku. Uważam, że spełniał swoje zadanie był jak bardzo lekki, matujący krem nawilżający z kolorkiem.
Mimo, iż mam jasną karnację nie zostawiał u mnie na twarzy plam, rozprowadzał się łatwo (ale zwykle nie nakładałam go dużo). Stosowałam w pośpiechu i kiedy nie miałam ochoty nakładać cięższych podkładów. Nie zapychał porów, nie powodował niedoskonałości, używałam go też właśnie w momentach kiedy moja skóra miała dosyć, lub w tym momencie cyklu kiedy cera jest najgorsza. Faktem jest ze nie pokryje wielu widocznych niedoskonałości może jedynie wyrównać koloryt skóry i ją zmatowić na kilka godzin.
Sądzę jednak, że jak na produkt tej klasy i w tej cenie - ok :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe - do ostatniej kropli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799241].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 383

katastrowa

z której strony to jest krem nawilżający? na moje oko jest to ciężki ( za ciężki ) podkład. za gęsty przez co robi plamy, straszne odcienie, bardzo sztucznie wygląda na buzi
jedyne plusy to bardzo delikatny zapach, napisy z opakowania nie scieraja sie, jest latwodostepny i w przystepnej cenie, ale nie warto!

Używam tego produktu od: trzy miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785045].usefull || 0 }}% pomocna.