For Teens Spray (Dezodorant w sprayu)

For Teens Spray (Dezodorant w sprayu)

Marka dezodorantów stworzonych specjalnie dla nastolatek. Zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i intensywny zapach, oferuje młodzieżowe, kolorowe i poręczne opakowania oraz przystępną cenę. Warianty zapachowe:
Air Petals - łagodny i subtelny
Cool Green - wyjątkowo świeży, cytrusowy
Tropical Power - słodki i energetyzujący
Dance Energy - energetyzujący

Kiedyś była na nie szał

Bardzo fajny dezodorant dla nastolatek. Kiedyś był na nie niezły szał.

:) Fajne zapachy
:) Ładne opakowanie
:) Wydajny
:) Idealny dla nastolatek

Minusów nie pamiętam :)

Używam tego produktu od: Nie używam
Ilość zużytych opakowań: Chyba 2

Super :)

Wypróbowałam dawno temu wszystkie wersje, łącznie z tą błękitną, której nie ma na obrazku :) były śliczne :) i w działaniu też dobre :) zostawiały białe ślady co prawda, ale i tak przez ten cudny zapach można im było to wybaczyć :)
Szkoda, że już ich nie ma bo chętnie bym do nich wróciła, szczególnie do tej fioletowej, błękitnej i różowej...

wygodny i praktyczny!

Bardzo lubię te dezodoranty, obecnie używam 3. Przydają się, są niewielkie i świetnie mieszczą się w torebce. Są bardzo wygodne i praktyczne. Oprócz tego duża skuteczność działania antyprespirantu, niweluje przykry zapach i pozwala na duży wysiłek fizyczny. Polecam! Niska cena, całkiem spora wydajność, warto spróbować ;-)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Konturowanie Smashbox

Po prostu fajne

Ciepło je wspominam z czasów gimnazjalnych. Wypróbowałam wszystkie wersje, najbardziej podobała mi się różowa. Dawały przyzwoitą ochronę i miały przyjemne, dziewczęce zapachy. Nie podrażniały. Miały fajne, nieduże opakowania, bardzo wygodne w podróży. Jedynym minusem było to, że zostawiały białe plamy na ubraniach. Z czasem przerzuciłam się na inne, bo lubię często zmieniać zapachy, lecz teraz po latach chętnie bym od czasu do czasu do nich wróciła. Szkoda, że już nie można ich nigdzie dostać.

Używam tego produktu od: dawno dawno temu...
Ilość zużytych opakowań: wiele

lubiłam

Miałam wszystkie wersje i najbardziej (i chyba tylko) lubiłam air petals za subtelny i piękny zapaszek. Jako nastolatka nie potrzebowałam jakiejś nadzwyczajnej ochrony przed potem więc RFT spisywała się na pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Występowały podrażnienia.

W gimnazjum zaczęłam swoją przygodę z depilacją woskiem, jak i tym dezodorantem. Wtedy zaczął mnie potwornie uczulać , skóra była czerwona i swędziała.
To jeden wielki minus. Musiałam go zmienić.
Jedynym plusem był zapach- szczególnie tego różowego.

Dobre wspomnienia

Tyle wpomnień związanych z tymi dezodorantami! Używałam ich namiętnie. Miałam wszystkie zapachy, ale najpiękniejszy i tak był dla mnie ten z niebieską nakrętką. Pewnie dawał radę. Gdybym teraz gdzieś go w sklepie spotkała, z pewnością wrzuciłabym do koszyka i przypomniała sobie te czasy, gdy byłam 12-13 latką.

Używam tego produktu od: w przeszłości
Ilość zużytych opakowań: kilka

zapach <3

Używałam dość dawno, jeszcze w gimnazjum byłam. Pamiętam te przepiekne zapachy! Tropical power był moim ulubieńcem. Do tego te kolorowe opakowania, wypas! :D
Nie pamiętam czy sie sprawdzał. Zapach tak mi się podobał, że wszystko oprócz niego wymazał :D i z powodu ślicznego zapachu stawiam aż 4 gwiazki.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: cieżko teraz stwierdzić

Dobry

Używałam tego dezedorantu jakieś 2 lata temu. Moim zdaniem spełniał swoją funkcję, a do tego ładnie pachniał. Wypróbowałam wszystkie zapachy. Nie wiem dlaczego został wycofany z Polski skoro w innych państwach nadal można go kupić.

Używam tego produktu od: Używałam ok 1,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 6 małych

Bubel

Kupiłam go dawno temu ze względu naładny zapach.
Niestety bardzo mnie zawiódł.
Używałam tego w białym opakowaniu z różową nakrętką.

Zalety:
dostępność
-cena
-zapach

Wady:
-nieskuteczny
-niewydajny

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

kocham;)

to sa moje skarby. pieknie pachna niczym perfumy
idealnie chronia przed potem
nie plamia ubran
dodaja swiezosci
sa tanie
opakowania male wszdzie sie mieszcza

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowan

Super zapach

Używałam tego niebieskiego, nie pamiętam nazwy, ale wiem że pachniał jak Calvin Klein One :D Bardzo fajne kolory opakowań, no i ten szpan na koloniach i wycieczkach, zawsze stał na półce, taki znak \'dorosłości\'. Mały, dobrze chronił, szkoda że go nie produkują :(

Ilość zużytych opakowań: dwa