Essence, Bibułki matujące Oil Control Paper

Essence, Bibułki matujące Oil Control Paper

Pojemność 100 szt

Szybko wchłaniają nadmiar tłuszczu (sebum). Matują skórę nie uszkadzając makijażu. Małe, poręczne i praktyczne opakowanie (plastikowe), idealne podczas podróży.
Idealne dla cery tłustej i mieszanej.

Cena: 10zł/ 100szt.

nie nie i jeszcze raz nie

Skusiła mnie przystępna cena (ok. 9zł), duża ilość chusteczek w opakowaniu (dokładnie 50) oraz praktyczne plastikowe opakowanie.
Niestety na tym zalety bibułek się kończą. Efekt zmatowienia- praktycznie zerowy. Zużyłam kilka, żeby zmatowić strefę T, ale nie zauważyłam, żeby to cokolwiek dało i dałam sobie spokój. Bibułki mają fakturę pergaminu i prawdopodobnie takie samo działanie.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Oj nie bardzo :/

Eh ;/ Opakowanie ładne i małe w sam raz do torebki ale same bibułki lipne ;/ matują baaardzo średnio i w dodatku na krótki czas :(
Absolutnie nie polecam!!

Używam tego produktu od:juz niee...

Taki bajer co niewiele daje

Kupiłam te bibułki z ciekawości. Ja mam je w innym opakowaniu - w plastikowym pudełeczku, jest 7 metrów tej bibułki, wyjmuje się tyle ile się potrzebuje, zamyka i przez takie ząbki urywa się bibułkę.
Ja używam głownie do czoła bo mi się strasznie przetłuszcza pod grzywką ale efekt matujący jest taki sobie, nie wiem czy nie taki sam jakbym czoło przetarła zwykłą chusteczką.
Można używać na makijaż i przyłożyć do skóry, coś to na pewno na jakiś czas (u mnie na pewno krótki) da.Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Make up no make up H&M

porażka.

Czy to sztuka pociąć pergamin na kawałki i wcisnąć go do koszmarnego, plastikowego opakowania?
Nie matują prawie w ogóle, na zmatowienie kawałka twarzy trzeba ich zużyć kilka, a przy otwieraniu pudełka nie trudno o złamanie paznokcia.
Zawiodłam się.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek 1

dużo ich i co z tego?

Nie polecam zdecydowanie. Działanie porównywalne z przyłożeniem do buzi chusteczki higienicznej. Straszliwie niewydajne, do zmatowienia buzi potrzeba kilku bibułek. Efekt matu krótkotrwały. Cena bardzo przystępna, gdyby to były bibułki matujące, a nie skrawki papieru zamknięte w pudełku. Pudełeczko zabawne, aczkolwiek trudno otwierające się, a ja nie lubię siłować się z opakowaniami.

Używam tego produktu od: jedno zużyte opakowanie

takie sobie

Przyznaję bez bicia - kupiłam te bibułki tylko i wyłącznie dla opakowania - jest idealne do torebki. Czasem się jednak niestety zacina i nijak nie idzie go otworzyć. Do górnego wieczka przyczepia się jedna bibułka - czy to jest zamierzony efekt? Podoba mi się. Do zmatowienia twarzy potrzeba co najmniej dwóch bibułek. U mnie mat po nich trwa ok. 1 - 1,5 godziny. Nie są może tak beznadziejne ale drugi raz ich nie kupię, wole bibułki Clean&Clear które ostatnio znów się pojawiły.

nie dla mnie

Matowiły na 1-2 godziny. Do zmatowienia całej buzi musiałam używać 2, nawet 3 bibułek. W dodatku ścierały makijaż. Pudełko zdecydowanie nieporęczne i niewygodne. Dlatego więcej ich nie kupię, ale rozpoczęłam od nich swoją przygodę z bibulkami matującymi. Cena jest jak najbardziej zachęcająca i dla początkujących, czy osób z niezbyt wygórowanymi potrzebami, myślę że mogą być niezłym wyborem. Sama byłam z nich na początku zadowolona ale z czasem zaczęłam uczyć się czego oczekiwać od bibułek i czego te akurat mi nie dają.

Używam tego produktu od: jednorazowo
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie pierwszego

fajne ale to raczej sie to

najlepsze w tych bibułkach to cena i opakowanie kupiłam je za 9.99 co do opakowania to do tej pory jest zdatne do użytku ;) tylko obrazek sie zatarł...
co do samych bibułek matowały mi buźke na około 2 do 3 godz
niestety ścierały makijaż do zmatowienia całej buźki zużywałam około 2 do 3 bibułek

mogły być lepsze ale jak za te cene to i tak nieźle

Używam tego produktu od: ponad pół roku

dla mnie ok;)

jak do mnie te bibulki sa ok;)
*nie swiece sie po nich
*makijaz pozostaje na twarzy;)
*czasmi jedna bibulka starcza na kilka godzin (w sensie ze dlugo sie po niej nie swiece) niesety podczas upalow jdna na godzine to miminum;/
*ma wygodne opakowanie;)

nie daje 5 gwiazdek bo sa dobre, ale wydaje mi sie ze moglyby byc lepsze:D

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Spełniają moje wymagania

Mam cerę mieszaną, ale bardziej skłaniającą się ku tłustej. Mimo dobrego kremu matującego potrzebowałam czegoś szybkiego w użyciu co odświeżyłoby mi twarz w ciągu dnia. Padło na te bibułki. Cenia niska, w opakowaniu 100sztuk, a więc dość wydajne ( dość, bo jedna bibułka nadaje się tylko do jednej aplikacji, w związku z tym na całą twarz trzeba zużyć ich 5 ), do tego opakowanie estetyczne, ładne i plastikowe, więc z powodzeniem można nosić je luzem w torebce bez obawy, że opakowanie się zepsuje. Jakość bibułek oceniam jako dobrą, ale podejrzewam, że duży udział ma tutaj mój krem matujący, który odwala praktycznie całą robotę, więc bibułek tych używam raz w ciągu dnia dopiero popołudniu. I to wystarczy, aby cera była ładna aż do wieczora, kiedy wracam do domu. Bibułki sprawdzają się nie tylko na codzień, gdy spędzamy dzień poza domem i nie mamy możliwości poprawienia i odświeżenia makijażu, ale także w podróży, na imprezach kiedy to twarz nie dość, że szybciej się prztłuszcza to na dodatek poci się. Latem w czasie upałów podejrzewam, że też dobrze służą. W zasadzie zastanawiałam się nad czterema gwiazdkami, ale w związku z tym, że jest to mój pierwszy tego typu produkt wolę nie oceniać go na wyrost ;) Na pewno wypróbuję inne tego typu produkty i wtedy zobaczę czy naprawdę warto wracać do tego. W każdym bądź razie uważam, że jest godny wypróbowania.Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

kiepskie

zgadzam się z poprzedniczkami, że to zwykły pergamin!! praktycznie w ogóle nie matowi. chyba już lepiej radzą sobie z tym zwykłe chusteczki. daję ** tylko za fajne, trwałe opakowanie. Używam tego produktu od: miesiąc

brawo ;)

A ja Wam powiem, że jestem pełna podziwu dla właścicieli tej firmy (tudzież dla ich dyrektora kreatywnego lub kogoś kto wymyśla nowe produkty). Sprzedawać zwykły pergamin jako bibułki matujące i to aż za 10 zł ! Żyła złota ! ;D Pominę opis opakowania - nie uciąć sobie palucha i otworzyć to dopiero sztuka ;D
Oczywiście nie polecam - to zwyczajny pocięty pergamin, który działanie matujące ma 5-minutowe.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: wywaliłam !