3-phase Nail Care Oil (3-fazowa oliwka do paznokci)

3-phase Nail Care Oil (3-fazowa oliwka do paznokci)

Pielęgnuje skórki i płytkę paznokcia pozostawiając je gładkie i nawilżone. Pobudza wzrost paznokcia. Zapach delikatny owocowy.

mi pomogła

nie wiem, skąd te negatywne opinie, mi ona pomogła natychmiast. fakt, z paznokciami nic nie zrobiła specjalnego, ale stan skórek zdecydowanie sie poprawił :) jest w sumie troche lepiąca, ale mi to jakoś nie przeszkadza, kupiłam taką śmierdzącą lawendową, ale to w sumie też moja wina, mogłam kupić inną.. i do tej pory nie moge dojść do czego mają służyć te 3 fazy (3 kolory)..

nie wiem czy kupie jeszcze, bo wydaje mi sie że ją wycofali.

Używam tego produktu od: roku ?
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Do czego ma sluzyc ?

Stanowczo nie spelnia swojej roli, nie nawilza, ani nie natluszcza naskorka, nie poprawia stanu paznokci...
Tylko sie lepi, dozownik jest nie taki jaki byc powinien...

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:Ciagle 1

kiepska

Odżywka przed wszystkim ma bardzo nie wygodne opakowanie ta kulka jakos do mnie nei przemawia nie moge kontrolowac ile naloze na paznokiec i wogole jak dla mnie to minus.
jest tlusta i baaaaaaaaaaaaaaardzo wolno sie wchłania.
paznokcie sa lekko mocniejsze ale to malo za to ile sie trzeba znia nababrac no i moge poiwiedziec jeszcze ze jest wydajna.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:w polowie 1

3 rodzaje dolnej kreski

taka sobie

kupiłam z myślą o skórkach,ale sie zawiodlam.Wydaje mi sie nawt że moje skorki gorzej po niej wyglądają.Oprócz ładnego zapachu owocowego nie widze zadnego działania,natłuszcza i nic poza tym.Poczekam jeszcze troche moze sie cos poprawi:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

do paznokci - tak!

Kupiłam z myślą o pielęgnacji skórek, szczerze mówiąc, i w tej roli nie sprawdza się zupełnie! (Do tego, już się dowiedziałam, jest inny "kulkowy" specyfik Essence). Jednak jako odżywka do paznokci (a takie jest założenie) - świetna! Widać efekty. Wydajna, naprawde ładnie pachnie. Jedyny minus - ma tłustą konsystencję i może trochę brudzić. Mimo to polecam!

Ilość zużytych opakowań: ok połowy