Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Delikatny i skuteczny.

Kem przeciwzmarszczkowy Nivea Care w moim odczuciu jest bardzo dobrym kremem, zarówno jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, jak i nawilżające i odżywcze. Moja skóra po zastosowaniu kremu stała się gładsza i przyjemna w dotyku, pozbyłam się odczucia przesuszenia i ciągnięcia skóry, sam krem szybko się wchłania, ale efekty jego działania, odczuwa się bardzo długo. Jak dla mnie, to kosmetyk wart polecenia.

Fajny lekki kremik 'do torebki'

Taki krem warto mieć w torebce zawsze. Idealny na lato, bo można mieć go dyskretnie pod ręką, lekki co jest szczególnie ważne na ciepłe dni i przyjemny, nie za intensywny zapach.

Codzienny krem

Nowe lekkie kremy od Nivea to super sprawa. Przekonałam się że nowości kosmetyczne mogą być dobre i skuteczne. Otóż jest to bardzo przyjemny krem na co dzień, nie zapycha, delikatnie nawilża, szybko się wchłania. Ciężko powiedzieć czy zapobiega zmarszczkom, kiedyś się okaże ;) Ale na pewno nie zaszkodzi. Krem można kupić w wielu sklepach w przystępnej cenie. Chętnie po niego sięgam, bo moim zdaniem nie jest gorszy niż inne, 'luksusowe' kremy nawilżające za ogromną cenę. W zimę chyba będę stosować coś bardziej odżywczego, ale na lato jest idealny.

lekki krem

Krem sprawdził się podczas wakacji. Jest bardzo lekki, świetnie się wchłania. Nadaje się na dzień i na noc. Dobrze nawilża nawet opaloną cerę. Nie pozostawia na skórze tłustej warstewki. Można na niego bez problemów nałożyć makijaż. Ma subtelny zapach, który nie drażni.

Eris film 1

Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Uwielbiam go i codziennie używam.Jest lekki inny niż zwykły znany krem Nivea ;)
Paczka od Nivea była rewelacyjna! Krem 50ml zamknięty w malutkim plastikowym pudełeczku, bardzo poręczny i wygodnym na co dzień i podczas wyjazdu, ponieważ nie zajmuję dużo miejsca. Podoba mi się jego zapach, kwiatowy bardzo przyjemny. Moja szara zmęczona twarz stała się promienna i jędrna jak po żadnym innym kosmetyku! Nawilżenie i odżywianie to dwie podstawowe cechy dobrych produktów pielęgnacyjnych, nie ma co ukrywać, ale to był mój czas na pierwszy krem przeciwzmarszczkowy.

Nie jest lekki, zapycha skórę.

Krem pomimo opisu producenta nie jest lekki, ma zbyt ciężką konstystencję, która sprawia, że krem zbyt wolno się wchłania nawet w przypadku dojrzałej skóry.
Słabo nawilża, myślę, że ma działanie bardziej odżywcze.
Krem ma przyjemny, charkaterystyczne dla firmy Nivea zapach, może odrobinę inny.
Jeżeli ma działanie przeciwzmarszczkowe to jest one subtelne.
Niestety krem zapycha skórę, po jego zastosowaniu miałam wypryski , pomimo że mam raczej suchą cerę.
Nie wrócę do tego kosmetyku.

Zapycha!

Nie oceniam jego działania przeciwzmarszczkowego, gdyż nie mam jeszcze takich problemów i nie wiem jak działa pod tym kątem. Kupiłam go ze względu na dobre opinie dotyczące nawilżania, które rzeczywiście mogę potwierdzić. Jednak po kilku tygodniach regularnego używania mogę stwierdzić, że to jedyny plus tego kremu.

+ Bardzo dobrze nawilża i koi podrażnioną skórę.
+ Dostępny w każdej drogerii.
+ Przystępna cena.
+ Zapach.

- Zapchał moją skórę, spowodował wysyp zaskórników podskórnych.
- Pozostawia na skórze tak tłustą warstwę, że lepią się do niej nawet włosy.
-Kompletnie nie nadaje się pod makijaż. Powodował u mnie potworne rolowanie się podkładu.
- Niehigieniczne opakowanie powodujące roznoszenie się bakterii.

Wspaniały <3

Postanowiłam, że dobrnę do końca opakowania zanim podzielę się swoją opinią. Krem faktycznie ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania, ładny delikatny zapach, a co najważniejsze przy mojej łuszczycowej skórze(tak mam zmiany na buzi) nawilża idealnie.
Bardzo ładnie współgra z podkładami(testowany z 3 różnymi).
Czy redukuje zmarszczki? Nie wiem ale na pewno wspaniale nawilża.
Wrócę do niego nie raz!

lekka formuła

Krem jest super lekki! Bardzo szybko się wchłania - nie trzeba wcierać, wklepywać - on po prostu w oka mgnieniu trafia pod skórę! Idealnie nadaje się pod makijaż. Dla mnie świetny!

Jestem na TAK!

Jestem pozytywnie zaskoczona efektami tak małego kremiku! Jest lekki, nawilża cerę oraz szybko się wchłania, czyli spełnia swoje zadania a poza tym ślicznie pachnie. Jest idealny zwłaszcza na słoneczne dni!

Ładny zapach

Krem ładnie pachnie, jest wydajny, ma przyjemną nie za gęstą, nie za rzadką konsystencję. Dość szybko się wchłania i dość dobrze nawilża. Nie wiem jak z działaniem przeciwzmarszczkowym, bo używam go za krótko by to ocenić.

Nivea to klasyka

Nivea to dla mnie poniekąd babcina marka .
Zapach który niezmiennie mi się podoba i przypomina dzieciństwo.
Szybko się wchłania , nie pozostawia lepkiej tłustej warstwy.
Ma zgrabne ładne pudełeczko , póki co nie mam zmarszczek ale warto im zapobiegać , no dobrze pierwsze zmarczki się pojawiają , ale ciężko się do tego przyznać .

Krem oceniam bardzo dobrze , chętnie się nim podzieliłam z mamą . Niedługo trzeba będzie zaopatrzyć się w noze opakowanie!

Bardzo fajny krem

Krem bardzo dobrze się spisuje. Jedynym minusem jest to że lekko szczypie w twarz gdy nałoże go zaraz po umyciu buzi. Ogólnie twarz jest po nim gładka i dobrze nawilżona i co najważniejsze to nawilżenie długo sie utrzymuje. Krem ma bardzo fajną konsystencję, nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę.