Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Delikatny i skuteczny.

Kem przeciwzmarszczkowy Nivea Care w moim odczuciu jest bardzo dobrym kremem, zarówno jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe, jak i nawilżające i odżywcze. Moja skóra po zastosowaniu kremu stała się gładsza i przyjemna w dotyku, pozbyłam się odczucia przesuszenia i ciągnięcia skóry, sam krem szybko się wchłania, ale efekty jego działania, odczuwa się bardzo długo. Jak dla mnie, to kosmetyk wart polecenia.

Nawet niezły

Krem jest lekki, z masłem shea, a nie parafiną, jak to nivea ma w zwyczaju. Odżywia skórę, ale czy jest przeciwzmarszczkowy? Chyba nie. Chyba nie zapycha. Nawilża, ale nie jakoś bardzo mocno. Taki normalny kremik na dzień. Dla kobiet po 20, ale dla 30 plus już może być za słaby. Lepsza jest wersja krem odżywczy niż przeciwzmarszczkowy według mnie. Pachnie trochę jak kremy nivea a trochę cytrusowo, jakoś dziwnie :), ale ten zapach bardzo nie przeszkadza.

Perełka!

Kupiłam ten krem sugerując się właśnie jego ocenami na wizażu :) I było warto! Jestem pod wielkim wrażeniem tego kremu. Bardzo ładnie się wchłania, konsystencja jest delikatna, taka "puszysta" a jednocześnie żelowa. Po nałożeniu na twarz krem natychmiast się wchłania, a buzia jest gładka w dotyku. Po tygodniu stosowania na twarzy jest zdecydowanie mniej wyprysków i skóra jest bardzo delikatna i miękka w dotyku. Kolejny plus - świetnie nakłada się na niego podkład: nie trzeba długo czekać, nie roluje się ani nie sprawia takiej ciężkiej, lepkiej warstwy, wszystko wygląda lekko i świeżo. Następna sprawa: zapach! Fenomenalny, świeży, cytrusowy. Czuć go mocno, ale nie nachalnie, zdecydowanie jestem na tak! I kolejny plus: pojemności! Krem można kupić albo w wersji 50 ml, albo w wersji 100 ml (ja wzięłam tą większą). Jest bardzo wydajny, więc na pewno wystarczy mi na długo. Ma ładne, lekkie opakowanie, wygodne w używaniu i przewożeniu ;) Cenowo też bardzo przystępnie :) Szczególnie jak na taką świetną jakość.

Bardzo mnie zaskoczyl ;)

Na początku wypada wspomnieć, że krem dedykowany jest każdemu typowi skóry. Takie stwierdzenie budzi we mnie lęk, gdyż bardzo zwracam uwagę na rodzaj używanych kosmetyków i moją cerę. W tym przypadku jednak krem pozytywnie mnie zaskoczył. Jego największą zaletą jest to, że wchłania się niesamowicie szybko, nie zostawia nieprzyjemnego filtru oraz moja skóra po nim staje się widocznie odżywiona, rozjaśniona i wygładzona, jednocześnie nie mogę odmówić mu nawilżania dodatkowo posiada filtry UV.
Co do obietnicy producenta, jeżeli chodzi o zmarszczki, no cóż, moje jak były tak są, ale przyznam się Wam, że nie liczyłam na efekt botoksu ;) Myślę, że jest to krem dla osób, które chcą wydłużyć wygląd młodej skóry, czyli po prostu prewencyjny, a te zmarszczki, które już mam nie pogłębiły się co jest dla mnie plusem.
Jak Wam już wspomniałam krem ten sprawdzał się w ciepłym sezonie jako krem na noc, ale obecnie używam go pod makijaż i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze utrzymuje go na twarzy. Podsumowując jest to dobry krem, który moja skóra polubiła. Nie zapchał mnie oraz nie podrażnił przy skórze mieszanej i wrażliwej, jaką mam.

depilacja brwi

Zazdraszczam...

...wszystkim z Was, u których kosmetyki Nivea się sprawdzają. Naprawdę. Ja od kiedy pamiętam mam po nich rewelacje na swej buzi. Czy to żel myjacy, tonik czy krem, obojętnie z jakiej serii, skora początkowo jest ok, po czym mija tydzień dwa i BUM...tu podrażnienie, tu suchy placek, tu się tlusci, tu cos się zapycha, a tam pod skórą rośnie. Z tym kremem nie jest inaczej.

Myslalam, ze skoro lata lecą i zamiast borykać się z tradzikiem obserwuje pierwsze zmarszczki, nie ma prawa się dziać nic złego. O słodka naiwności.

Owszem krem jest lekki, ma fajna napowietrzną, jakby pudrowo silikonowa konsystencję, buzia wyglądała po nim początkowo ładnie. Zdecydowanie za malo nawilżał, ale olejek z hialuronem na noc zalatwial sprawę. Obawy budzic może zapach sugerujący, ze mamy tu do czynienia z kremem do opalania, ale podobno ochrona przeciwsloneczna to właśnie najlepszy sposób na prewencje przeciwzmarszczkową. Niestety moja skóra zareagowała na niego przy regularnym stosowaniu tak jak na innych jego braci i siostry- zapchaniem. A nie mam już trądziku, nie myslalam ze to jeszcze możliwe. A jednak.

Mam cerę normalna pod względem nawilzenia, po dwóch tygodniach z nim, zaczęła się przetluszczac. Co jest najsmieszniejsze okazalo się, ze jest tak odwodniona, ze aż zaczęła produkować więcej sebum. Trzy dni (trzy!!!) zwykłego kremu nawilzajacego innej firmy wystarczyły, by uregulować sprawę. Z zapchanymi porami na nosie jednak walcze do dziś, a odstawilam go juz z miesiąc temu.

Żałuje, niby patrząc na sklady nie powinnam się spodziewać niczego dobrego, a jednak zawsze daje się nabrać na agresywny PR marki i rzesze zadowolonych wizażanek...podobno.

Fajny krem

Bardzo fajny lekki kremik, dobrze sie rozprowadza szybko wchlania, nawilza ii odzywia skore. Efekt przeciwzmarszczkowy dosc ciezko mi.oceniac alenapewno skora jest bardziej odzywiona i jedrna

Genialny krem

Bardzo dobrze nawilża skórę, a przy tym nie podrażnia. Zapach ładny, delikatny. Stosuję zarówno na dzień jak i na noc. Jest dobry również pod makijaż. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale i tak kupię ponownie.

Uniwersalny krem

Lekki krem przeciwzmarszczkowy Nivea Care dobrze odżywia i nawilża cerę. Pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Fajnie, że zawiera filtry przeciwsłoneczne, ale ja właściwie i tak z nich nie skorzystałam, bo przy mojej tłustej cerze powodował jej świecenie się, więc używałam go bardziej na noc.
Czy krem ma działanie przeciwzmarszczkowe? Nie mogę tego stwierdzić, bo nie mam jeszcze zmarszczek. Według mnie jest to krem uniwersalny.
Krem ma estetyczne opakowanie i jest wydajny, a do tego tani. Ma przyjemny zapach, podobny do wszystkich kosmetyków marki Nivea, który ja bardzo lubię.

Uczulił :(

Niestety krem nie dla mnie - niby leciutki a podrażnił moją wrażliwą twarz. Pierwszego dnia było jeszcze nieźle ale niestety kolejne dni testów zakończyły się czerwoną i podrażnioną twarzą.

dla młodych osób, dobry na lato

Sprawdza się latem- dobrze się wchłania, nie tworzy tłustego filmu. Plusem jest także ładny zapach i niewygórowana cena. Nie należy się po nim spodziewać (mimo obietnic producenta) jakichś efektów odmładzających/przeciwzmarszczkowych. Jest to prostu przyjemny w użyciu, niedrogi, lekki krem na lato, który młodym osobom powinien przypaść do gustu

Fajny

Krem rzeczywiście lekką konsystencję, nie pozostawia na skórze "filmu"Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to nie widzę duzych efektów,ale na pewno mogę powiedzieć, że krem dobrze nawilża skórę. Kremik dla dziewczyn 20+. Nie zapycha co dla młodych dziewczyn jest bardzo ważne. Warto kupić i używać w codzinnej porannej pielegnacji skóry ;) nie uczyla i ładnie pachnie

Dla dziewczyn 20+

Krem rzeczywiście ma lekką konsystencję ale nie jest rzadki jest w sam raz. Bardzo szybko wchłania się i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przez swoją lekkość decydowanie polecam go do używania na dzień idealne nadaje się pod makijaż. Podkłady się nie rolują pod nim a sam krem na tyle szybko się wchłania, że od razu możemy się malować. Bardzo podoba mi się jego zapach jest przyjemny dla nosa. Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to ja go nie widzę ale na pewno mogę powiedzieć, że krem dobrze nawilża skórę. Byłam przekonana, że dostanę po nim wysypu krostek ale nic z tych rzeczy.Kremik naprawdę się u mnie sprawdził mogę go polecić dziewczynom 20+.

Jak to Nivea...

Wygodne, ładne opakowanie, charakterystyczne dla marki Nivea. Przyjemna lekka formuła, już niewielka ilość wystarczy, by pokryć całą twarz. Ładnie pachnie, co oczywiście uważam za plus :) Po dłuższym stosowaniu cera lśni, wygląda świeżo, skóra jest elastyczna i pełna życia. Znakomity pod makijaż.