Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Super krem

lekki krem szybko się wchłania
nie klei sie
skóra pozostaje miękka nawilzona.
Polecam z czystym sumieniem idealny dla cery mieszanej dla mnie strzal w 10.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny, lekki krem

Pożyczyłam krem od mojej mamy - niestety jestem w wieku, co zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki.
Używałam zbyt krótko, by się przekonać o tym, czy działa przeciwzmarszczkowo czy nie. (Bo to rozsądzi czas)
Jako alergik z cerą trądzikową chciałam mieć też coś, po czym nie będę czerwonym burakiem, ani też błyszczącym.
Więc pod tym względem krem spęłnił oczekiwania.

Używa produktu od: próbka

Ok

Nivea,lekki krem przeciwzmarszczkowy z witaminą e i filtrami UV.
Próbkę dostałam jakiś czas temu od znajomej i cieszę się,bo krem naprawdę fajnie się sprawdził.
Saszetka posiada 4 ml produktu,dzięki czemu wystarczyła mi na kilka użyć.
Krem posiada śliczny i taki lekko cytrusowy zapach.
Konsystencja jest lekka i kremowa co sprawia,że kosmetyk dobrze się nakłada i szybko wchłania.
Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Krem dobrze nawilża cerę i sprawia,że staję się ona gładka,a także miękka.
Nie zauważyłam po nim podrażnień i wysypu krostek.

W porządku

Krem ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję.
Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Dobrze nawilża skórę,wygładza ją i nie powoduję wysypu krostek.
Jest lekki i nadaję się pod makijaż.
Zawiera filtr,który chroni skórę.

Następca niebieskiego Nivea

Dobry, przystępny cenowo krem, który można dostać praktycznie wszędzie(od Biedronki po drogerie). Ma typowy zapach produktów marki Nivea. Wiadomo, czasu nie cofnie, zmarszczek nie spłyci, jednak całkiem nieźle nawilża. Skład mógłby być lepszy, jednak cudów nie można się spodziewać za tę cenę. Słowem - jak ktoś nie ma wyboru, chce szybko kupić krem i mieć skórę w miarę dobrym stanie, to produkt się nada. Jeśli nie chcemy tablicy Mendelejewa, to niestety trzeba szukać czegoś innego.

Idealny

Super krem, nawet do mojej tłustej skóry. Pięknie nawilża i koi skórę.
Gęsta konsystencja, szybko się wchłania.
Nie zapycha.
Wydajny.
Cena też ok.

NIE DLA MNIE

Kupiłam z dużym dystansem, gdyż kremy Nivea mnie dziwnie zapychają. Nie wiem z czego to wynika, być może z któregoś obecnego we wszystkich kremach Nivea składnika, który niekorzystnie wpływa na moją cerę. I tak samo było w przypadku tego kremu. Zapach na plus, delikatny, nie przesadzony, nie duszący. Konsystencja kremu bardzo fajna, lecz zostawiała na mojej skórze tłusta powłokę, nawet kiedy kładłam go na noc i rano wstawałam z efektem przetłuszczonej skóry. Nie dałam rady go dokończyć. Wiem, że wiele osób go chwali, jednak moja cera go nie akceptuje. Wydajności nie jestem w stanie określić, ponieważ zużyłam mniej niż pół. Opakowanie przystępne, pozwalające wykończyć cały produkt, co prawda nie zdenkowałam, ale nie trzeba nic wyciskać, wyduszać.

fajnbie nawilzla

lekki krem do twarzy o działaniu odżywczym. Silnie nawilża oraz wygładza przesuszoną i podrażnioną skórę Dzięki delikatnej, lekkiej konsystencji krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Nie obciąża skóry. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu cery

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny krem

Produkt o delikatnej konsystencji, łatwo się nakłada, buzia jest nawilżona. Idealnie nadaje się jako baza pod podład pod makijaż. Zapach jest przyjemny.

COŚ NIE POSZŁO

TEN PRODUKT niestety mnie zapchał i dostałam wysypki na twarzy. Nie mam szczęścia do produktów do twarzy z tej firmy. Chodzi mi tu głowie o kremy do twarzy. Te produkt ma bardzo ładne opakowanie ale niestety tylko z wyglądu jest fajne. nie mogę go używać ze względu ze na następny dzień mam okropna wyypkę

lekki krem nawilżający

Lekka konsystencja, szybko się wchłania, dobry pod makijaż.
Bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu.
Dobrze nawilża i koi skórę normalną, nie zapycha, delikatnie pachnie.
Opakowanie lekkie, bardzo wytrzymałe, pojemne.
Cena bardzo dobra nawet bez promocji.

Strzał w dziesiątkę

Opakowanie małe bardzo poręczne ,posiada też fajna grafikę może to przykuło moja uwagę przy kupnie. Bardzo przyjemny zapach zbliżony mogłabym powiedzieć do tradycyjnego kremu, ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania nie zostawiając efektu tłustej maski. Zauważyłam że skóra stała się bardziej odżywiona i miękka w dotyku .

średni

Nic specjalnego. Ma filtry to na plus. Średnio nawilżał, nie działał przeciwzmarszczkowo. Kremowy. Dla mnie jednak to za mało. Może dla cer przed 30 rokiem życia wystarczy.