Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Sprawdź ceny produktu

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Świetna pielęgnacja twarzy

Krem do codziennego użytku, który można stosować zarówno na dzień, jak i na noc.Bardzo lekki i wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby posmarować całą twarz, szybko się wchłania i pięknie rozpromienia cerę. Ma filtry UV więc można go używać cały rok. Skóra już po kilku dniach stosowania jest dobrze nawilżona, lekko wygładzona i wygląda na wypoczętą.

Lekki krem

Bardzo łatwo się nakłada i rozsmarowuje. Ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się wchłania. Lubię go stosować na zmianę z innymi kremami. Z reguły używam go na noc, ponieważ czuję wtedy dobre nawilżenie cery.

Nic specjalnego :/

Krem jak krem, coś nawilża ale działanie nie zapada w pamięć. Nie zauważyłam dzialania przeciwzmarszczkowego, moze trochę natłuszczające. Cera mi się nie poprawiła i po dłuższym używaniu pojawiło się więcej zaskórników, chociaz to moze predyspozycja pory roku. Ogólnie mówiąc, drugi raz nie kupię

Uwielbiam

Ten krem, jak i wiele kosmetyków tej marki jest jednym z kilku moich ulubionych. Ładny, delikatny zapach a przede wszystkim, to co dla mnie najważniejsze doskonale nawilża moją twarz, i jest bezpieczny dla wrażliwych oczu. Wada - za wysoka cena nie adekwatna do małego opakowania.

lekki krem

Lubię, ma fajną lekką konsystencję, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie, co do działania przeciwzmarszczkowego to jakiegoś m ega mocnego nie zauwazyłam, ale na pewno dobrze nawilża. Opakowanie na długo wystarcza, jest bardzo wydajne i poręczne, łatwo zabrać ze sobą i nie martwić się, że pudełeczko się uszkodzi, mam tak zawsze przy szklanych opakowaniach że się obawiam o ich stan w podróży.

Zwyczajny krem na codzień.

Dostępność i cena - dla każdego i na każdą kieszeń.
Opakowanie - proste, zwykłe, widać, że to krem za parę złotych.
Zapach - klasyczny dla kremów Nivea.
Konsystencja - dość tłusta, zwarta. Dobrze natomiast rozprowadza się po skórze twarzy. Idealny do nawilżania szyi!
Działanie - krem na pewno nawilża skórę i pozostawia ją miła w dotyku. Niestety zostawia tłusty film na skórze, przez co kompletnie nei sprawdza się pod makijaż. Skóra po paru godzinach wygląda na zmęczoną tą tłustą warstwą. Czy działa przeciwzmarszczkowo? trudno powiedzieć. Jeżeli takie działanie związane jest po prostu z poprawą jej nawilżenia to tak, w pewnym sensie działa przeciwzmarszczkowo :)
Zużyłam 1 opakowanie, za więcej podziękuję. Wolę wydać więcej na krem a cieszyć się jego użytkowaniem. Ten mnie zmęczył. Dobry do nawilżenia wysuszonej szyi oraz dłoni, łokci i kolan ;)

Zwyczajny

Testowalam ten krem,i niczym mnie w sumie nie zachwycił.Zwyczajny krem nivea jak dawien temu.Po aplikacji zostawia tlusty film,nie współpracuje z podkładem.U mnie na dodatek zapycha pory.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny, lekki krem

Pożyczyłam krem od mojej mamy - niestety jestem w wieku, co zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki.
Używałam zbyt krótko, by się przekonać o tym, czy działa przeciwzmarszczkowo czy nie. (Bo to rozsądzi czas)
Jako alergik z cerą trądzikową chciałam mieć też coś, po czym nie będę czerwonym burakiem, ani też błyszczącym.
Więc pod tym względem krem spęłnił oczekiwania.

Używa produktu od: próbka

Ok

Nivea,lekki krem przeciwzmarszczkowy z witaminą e i filtrami UV.
Próbkę dostałam jakiś czas temu od znajomej i cieszę się,bo krem naprawdę fajnie się sprawdził.
Saszetka posiada 4 ml produktu,dzięki czemu wystarczyła mi na kilka użyć.
Krem posiada śliczny i taki lekko cytrusowy zapach.
Konsystencja jest lekka i kremowa co sprawia,że kosmetyk dobrze się nakłada i szybko wchłania.
Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.
Krem dobrze nawilża cerę i sprawia,że staję się ona gładka,a także miękka.
Nie zauważyłam po nim podrażnień i wysypu krostek.

W porządku

Krem ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję.
Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Dobrze nawilża skórę,wygładza ją i nie powoduję wysypu krostek.
Jest lekki i nadaję się pod makijaż.
Zawiera filtr,który chroni skórę.

Następca niebieskiego Nivea

Dobry, przystępny cenowo krem, który można dostać praktycznie wszędzie(od Biedronki po drogerie). Ma typowy zapach produktów marki Nivea. Wiadomo, czasu nie cofnie, zmarszczek nie spłyci, jednak całkiem nieźle nawilża. Skład mógłby być lepszy, jednak cudów nie można się spodziewać za tę cenę. Słowem - jak ktoś nie ma wyboru, chce szybko kupić krem i mieć skórę w miarę dobrym stanie, to produkt się nada. Jeśli nie chcemy tablicy Mendelejewa, to niestety trzeba szukać czegoś innego.

Idealny

Super krem, nawet do mojej tłustej skóry. Pięknie nawilża i koi skórę.
Gęsta konsystencja, szybko się wchłania.
Nie zapycha.
Wydajny.
Cena też ok.

NIE DLA MNIE

Kupiłam z dużym dystansem, gdyż kremy Nivea mnie dziwnie zapychają. Nie wiem z czego to wynika, być może z któregoś obecnego we wszystkich kremach Nivea składnika, który niekorzystnie wpływa na moją cerę. I tak samo było w przypadku tego kremu. Zapach na plus, delikatny, nie przesadzony, nie duszący. Konsystencja kremu bardzo fajna, lecz zostawiała na mojej skórze tłusta powłokę, nawet kiedy kładłam go na noc i rano wstawałam z efektem przetłuszczonej skóry. Nie dałam rady go dokończyć. Wiem, że wiele osób go chwali, jednak moja cera go nie akceptuje. Wydajności nie jestem w stanie określić, ponieważ zużyłam mniej niż pół. Opakowanie przystępne, pozwalające wykończyć cały produkt, co prawda nie zdenkowałam, ale nie trzeba nic wyciskać, wyduszać.