Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Super krem

lekki krem szybko się wchłania
nie klei sie
skóra pozostaje miękka nawilzona.
Polecam z czystym sumieniem idealny dla cery mieszanej dla mnie strzal w 10.

Całkiem całkiem :)

Krem kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie za jakieś 10 zł. Ogólnie jeśli chodzi o jego cenę to jest bardzo atrakcyjna w stosunku do pojemności (w Rossmannie to 20 zł za 100 ml, na necie nawet 15 zł, a więc ładnie).
Jeśli chodzi o działanie kremu,to jako posiadaczka cery tłustej / mieszanej ze strefą T zawsze obawiałam się kremów Nivea, bo kojarzyły mi się z ciężkością. I faktycznie wiele lat temu miałam jakiś krem na noc Nivea i budziłam się z warstwą tłuszczu na twarzy, co mnie zniechęciło...
Ale pomyślałam sobie - co tam, dam jeszcze raz szansę marce Nivea. I w sumie jestem zadowolona.
Krem jest faktycznie lekki, ładnie się wchłania ale nie jest to taka wchłanialność w 100%. Super, że ma filtry - idealny na lato, ładny zapach, konsystencja też przyjemna.
Stosuję w sezonie wiosna - jesień, ale tylko w przypadku, gdy nie nakładam makijażu, gdyż tworzy lekki film na twarzy. Pod podkład potrzebuję jednak coś matującego. Ale jako krem na dzień do samodzielnego stosowania - polecam :)

jest ok

Bardzo fajny , delikatny kremik. Ma ładny zapach, szybko się wchłania. Nie trzeba go dużo do rozsmarowania na twarzy dlatego jest wydajny. Co do dzialania przeciwzmarszczkowego cudów nie działa

bardzo lubię

Jeden z moich ulubionych kremów, nawilża skórę, tak, że po zastosowaniu jest miękka w dotyku, stosuję go na noc. Ma fajną konsystencję, jest łatwo dostępny. Zdecydowanie polecam.

raczej nie

krem dostałam od taty, który w ogóle nie zna się na składach kosmetyków a akurat dla mnie jest to bardzo waży skład. No ale prezent to prezent :). Jak dla mnie ubogi skład. Nic takiego w sobie ten krem nie ma , co mogło by zrobić efekt wow.

Bardzo przyjemny

Kremik rozsmarowuje się bardzo fajnie. Jest wydajny, bo wystarczy odrobina i już mam go na całej twarzy. Wchłania się super, nawilża. Do tego lekka formuła, więc same plusy

nawilżenie, delikatnosc

Kremu używam już dłuższy czas.. Doskonale nawilża i wygładza sciagnietą skórę twarzy. Łatwo wchłania się i ma przyjemny zapach i konsystencję... Może nie redukuje zmarszczek, ale dobrze nawilża skórę.

bardzo dobry

Całkowite przeciwieństwo tradycyjnego kremu nivea,ten tu jest lekki nietłusty świetnie się rozprowadza szybciutko się wchłania .Pozostawia skórę delikatną nawilżoną i zdrowszą .Zapach praktycznie go nie ma i dla mnie to minus ale patrząc ile krem posiada dobrego zapach nie stanowi problemu.Krem zakupiłam w promocji i była naprawdę zdziwiona ,jest bardzo wydajny ,nie uczula i nie podrażnia .jest świetny każdej porze dnia i roku.

Wcale nie taki lekki

Krem dostałam do testowania i trochę mi przykro pisać taką recenzję, ale dla mnie nie był najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że bardzo powoli się wchłaniał i zostawiał tłustą warstewkę na twarzy. Dodatkowo nigdy nie wchłaniał się do końca i jak wieczorem myłam twarz to po namoczeniu czułam na skórze śliską warstwę kremu z rana. Przez to zatykał pory i powodował podrażnienia. Jestem zaskoczona, bo czytałam dużo pozytywnych opinii. Więcej go nie kupię

Jestem na tak!

Jestem na tak!
Bardzo dobry krem w niskiej cenie. Mój "must have".
To jeden z tych produktów gdzie myślimy, że nawet jak będzie do kitu to za tę cenę i tak można go kupić. Ale nie! Nie Nivea. Nivea jest super.
Połowa mojej kosmetyczki i łazienki to produkty Nivea. Firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.
Tego kremu używam dość często. I używam go też awaryjnie jak jakiś kosmetyk mnie uczuli.
Jeśli uczuli mnie jakieś serum, ampułki lub inny krem to wtedy sięgam po ten krem z Nivei i przez 2,3 dni nakładam lekko grubszą warstwę na twarz.
Działa!

Zapowiadał się nieźle

Byłam bardzo ciekawa tego kremu jak tylko wszedł na rynek. Niedługo potem stałam się jego właścicielką. Z początku byłam nim zachwycona - lekka formuła, szybkie wchłanianie, nawilżenie, gładkość skóry urzekły mnie całkowicie. Myślałam, że znalazłam swój krem idealny, jednak po dwóch tygodniach stosowania okazał się zdrajcą i spowodował taki wysyp podskórnych bolących gul, że sama nie mogłam uwierzyć w to co się stało. Dwa dni potem nawiedził mnie wysyp nieprzyjaciół. Resztę wysmarowałam w stopy. Wielka szkoda, bo kremik ma naprawdę potencjał. Dodatkowe zalety kremu to wydajność, dostępność, ładny zapach. Bardzo żałuję :(

Krem Nivea Care

Tak jak zapewnia producent jest bardzo lekki, nie jest tłusty i szybko się wchłania. Super rozprowadza się na skórze dając efekt odżywienia. Pozostawia na skórze film. Krem jest wydajny, na twarz wystarczy niewielka ilość. Zapach jest neutralny.
Krem nie dość że jest super jest również tani. Jak dla mnie same plusy gdyż ma lekką konsystencję i świetnie się wchłania, nie jest lepki jak to w przypadkach innych kremów.