Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Zwykły krem

Krem jak krem. Ładnie się wchłania, nie pozostawia tłustej cery, nieźe nawilża skórę. Przyjemnie pachnie, ale to rzecz gustu. Jest w miarę wydajny. Opakowanie posiada dobry gwint, bo nadal ładnie się odkręca mimo, że już się mi kończy. Efektu przeciwzmarszczkowego nie stwierdzam, może przy dłuższym działaniu były by jakieś efekty, ale chyba wolę wypróbować następnym razem inny kremik.

Fajny,ale...

Dostałam ten krem w ramach akcji testowania i podarowałam go mamie.Według niej ten krem fajnie nawilża skórę,ale niestety może uczulać i po jego zastosowaniu skóra może szczypać.Oczywiście krem ma przyjemny zapach i wygodne opakowanie.

Świetny pod makijaż

Bardzo przyjemny krem. Świetnie się rozprowadza,jest lekki i nadaje się pod makijaż. Bałam się, że będzie to kolejny 'tłuściak' od Nivea ale ten krem mnie pozytywnie zaskoczył. Efektu 'wow' po użyciu nie ma, zmarszczki nie znikają ale cera wygląda ładnie.

Gala KWC 2017

Krem ma lekką konsystencję przez co bardzo dobrze się wchłania . Nie pozostawia tłustej skóry . Jego cena jest jak najbardziej zadowalająca . Jego zapach jest bardzo przyjemny taki delikatny . Bardzo dobrze nawilża . Opakowanie bardzo ładne i dosyć poręczne .

Dobry na pierwsze zmarszczki

Jak dla mnie produkt ten jest dobry dla młodych kobiet, które nie borykają się jeszcze głębokimi zmarszczkami. Krem nawilża i ujędrnia skórę, nadaje się pod makijaż.

Cudo

Tak jak sama nazwa wskazuje lekki krem. Bardzo przyjemnie rozprowadza się po twarzy pozostawiając uczucie chłodnego nawilżenia . Używam go stosunkowo niedługo bo ok 2 miesięcy a widzę już rezultaty bo moja skóra wydaje się być bardziej wygladzona. Uwielbiam i przynajmniej narazie nie zamierzam zmieniać ;)

Najlepszy krem na dzień

Przy mojej suchej cerze potrzebuję dobrego nawilżenia. Na noc stosuję kremy bardziej tresciwe, na dzień szukałam czegoś lżejszego ale dobrze nawilżającego i ten krem się sprawdził. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, skóra jest miękka. Krem nadaje się pod makijaż i do tego jest tani i wydajny. Zapach piękny, delikatny. Osobiście polecam jako krem na dzień dla cer wysuszonych i wrażliwych.

Idealny

Krem Nivea jest idealny dla mojej cery. Stosuję go na codziennie. jest lekki, szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką. zmarszczki ulegają niewielkiej redukcji. Polecam

lekki krem

Bardzo udany krem,używam go na codzień pod makijaż. Współgra z podkładem, ładnie się wchłania i nie roluje. Konsystencja jest lekka.Polubił się z moją cerą, nie zapycha w dostatecznym stopniu nawilża. Dla mnie to bardziej lekki krem nawilżający niż przeciwzmarszczkowy.Zapach ok, typowy dla wszystkich kosmetyków marki Nivea.

Leciutki.

Krem ma fantastyczną konsystencję, która szybko się wchłania i nie jest lepka ani tłusta, jest cudownie lekki i pięknie pachnie. Czuć delikatne nawilżenie, odżywienie oraz wygładzenie. Mam cerę mieszaną i krem sprawia, że moja skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień, ale nie tłusta. Jest doskonały jako baza pod makijaż. Krem jest bardzo wydajny, więc na pewno wystarczy mi na długo.

Świetny dla kobiet jak i dla mężczyzn

Uwielbiam opakowania kremów z tej serii. Jak już pisałam nie raz są małe i poręczne. Mają ładna szatę graficzną. Solidność jego wykonania sprawia, że idealnie spisuje się w podróży. Moja wersja zawiera 50 ml kremu. W ofercie dostępne są jeszcze wersje 100 ml.

Krem ma z jednej strony lekką, z drugiej dość gęstą i puszystą konsystencję. Po kontakcie ze skórą krem staje się jeszcze bardzie płynny. Świetnie się nakłada i szybko wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkości.

Zapach
Ma delikatny, świeży, bardzo przyjemny zapach.

Działanie
Jak już pisałam kiedyś kremy z serii Care nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można je stosować praktycznie do każdego typu skóry. Ja posiadam cerę mieszaną i zarówno w jej tłustej jak i suchej części działa tak samo. Świetnie nawilża, dobrze odżywia, cera wygląda ma młodszą. Jest pełna blasku. Dodatkowy plus za filtr UV. Jeśli chodzi o jego działania przeciwzmarszczkowe to trudno mi je ocenić po dość krótkim czasie użytkowania. Myślę, że warto go stosować chociażby profilaktycznie już po 20 roku życia.

bardzo fajny

Krem ma delikatną, lekką i przyjemną konsystencję, a do tego ma bardzo ładny zapach, który się utrzymuje na twarzy. Krem dobrze nawilża i nie zostawia lepkiej warstwy. Wchłania się szybko i jest dobry jako baza pod makijaż. Przy nakładaniu kremu bb nie roluje się. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale i tak nie miałam zamiaru stosować go z tego względu. Jest bardzo wydajny i wystarczy mała ilość żeby posmarować całą twarz. Krem jest zamknięty w słoiczku, który jest całkiem poręczny i praktyczny. Opakowanie bardzo mi się podoba. Uwielbiam go używać do codziennej porannej i wieczornej pielęgnacji.