Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Nivea, Care, Lekki krem przeciwzmarszczkowy

Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej formule z zawartością witaminy E. Intensywnie nawilża skórę twarzy, zmniejsza liczbę drobnych zmarszczek i przywraca młody wygląd. Odżywia skórę i zapobiega pierwszym oznakom starzenia, dzięki ochronie przeciwsłonecznej UVA i UVB. Przeznaczony do pielęgnacji 25+ i dla każdego rodzaju skóry.
Substancje aktywne:
- Hydro-woski: innowacyjna formuła zawierająca rozpuszczalne na skórze hydro-woski zatopione w lekkim, odżywczym kremie działa ochronnie i nawilżająco na cerę.
- Witamina E - ma działanie chroniące przed wolnymi rodnikami i nawilża skórę na dłużej. Cera wygląda młodziej i promienniej.

Z miłości do NIVEA <3

Uwielbiam ten kremik. Jest delikatny, nawilżający. Ma idealną formułę oraz bardzo przyjemny zapach.
Idealnie sprawdza się pod letni makijaż.
Nivea- jak zwykle nie zawiodła.
Moja babcia zawsze mówi "Używam tylko nivea i zobacz jaka mam buzie" ;)
Faktycznie 72 lata i gładziutka buźka ;)

Za tłusty

Niestety od samego początku nie polubiliśmy się z tą wersją kremu Nivea. Krem zakupiłam latem, aby pomóc skórze przy ekspozycji na słońce. Tradycyjnie krem Nivea jest w ładnym, małym poręcznym opakowaniu. Jego zapach jest lekki i przyjemny. Krem łatwo się aplikuje, natomiast na mojej skórze bardzo ciężko się wchłaniał. Zostawiał tłustą warstwę na bardzo długi, cera brzydko się świeciła i dodatkowo tłuściła włosy przy skórze twarzy. Nie zauważyłam również,żadnej poprawy w wyglądzie skóry. Nie polecam.

Sredni

Miałam okazję używać tego kremu, jak dla mnie działanie nie powaliło mnie z nóg, średnie działanie spodziewałam się innych efektów, fajna konsystencja zapach, rezultatu u mnie nie zauwazylam

Letnią porą

Kremik ukryty jest w plastikowym ,wygodnym pudeleczku.

Konsystencja lekka. Łatwo sie rozprowadza. Szybko wchlania. Nie pozostawia tlustej ,lepkiej warstwy.
Sprawdza sie pod makijaz.

Zapach delikatny ,dla mnie ledwo wyczuwalny.

Zawiera filtry UV . Wzbogacony o witamine E

Uzywam go letnia pora na dzien (wieczorem potrzebuje kremu o bardziej bogatej,odzywczej formule. )
Posiadam sucha cere 30+ bez wiekszych problemow i u mnie ten krem sprawdza sie bardzo dobrze. Nie uczula, nie zapycha,nie obciaza. Nawilza. Chroni przed sloncem. Skora jest delikatna i miekka w dotyku. Przy dluzszym stosowaniu skora wyglada na wypoczeta i zadbana.
Ze wzgledu na pojemnosc czasami nakladam go rowniez na dlonie na noc. Fajnie nawilza i daje ukojenie po ekspozycji na sloncu.

Zapewne bardziej sprawdzi sie u osob ,ktore nie maja wiekszych problemow z cera i nie posiadaja jeszcze wiekszych zbyt widocznych zmarszczek.

Świetna pielęgnacja twarzy

Krem do codziennego użytku, który można stosować zarówno na dzień, jak i na noc.Bardzo lekki i wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby posmarować całą twarz, szybko się wchłania i pięknie rozpromienia cerę. Ma filtry UV więc można go używać cały rok. Skóra już po kilku dniach stosowania jest dobrze nawilżona, lekko wygładzona i wygląda na wypoczętą.

Super krem

lekki krem szybko się wchłania
nie klei sie
skóra pozostaje miękka nawilzona.
Polecam z czystym sumieniem idealny dla cery mieszanej dla mnie strzal w 10.

Całkiem całkiem :)

Krem kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie za jakieś 10 zł. Ogólnie jeśli chodzi o jego cenę to jest bardzo atrakcyjna w stosunku do pojemności (w Rossmannie to 20 zł za 100 ml, na necie nawet 15 zł, a więc ładnie).
Jeśli chodzi o działanie kremu,to jako posiadaczka cery tłustej / mieszanej ze strefą T zawsze obawiałam się kremów Nivea, bo kojarzyły mi się z ciężkością. I faktycznie wiele lat temu miałam jakiś krem na noc Nivea i budziłam się z warstwą tłuszczu na twarzy, co mnie zniechęciło...
Ale pomyślałam sobie - co tam, dam jeszcze raz szansę marce Nivea. I w sumie jestem zadowolona.
Krem jest faktycznie lekki, ładnie się wchłania ale nie jest to taka wchłanialność w 100%. Super, że ma filtry - idealny na lato, ładny zapach, konsystencja też przyjemna.
Stosuję w sezonie wiosna - jesień, ale tylko w przypadku, gdy nie nakładam makijażu, gdyż tworzy lekki film na twarzy. Pod podkład potrzebuję jednak coś matującego. Ale jako krem na dzień do samodzielnego stosowania - polecam :)

jest ok

Bardzo fajny , delikatny kremik. Ma ładny zapach, szybko się wchłania. Nie trzeba go dużo do rozsmarowania na twarzy dlatego jest wydajny. Co do dzialania przeciwzmarszczkowego cudów nie działa

bardzo lubię

Jeden z moich ulubionych kremów, nawilża skórę, tak, że po zastosowaniu jest miękka w dotyku, stosuję go na noc. Ma fajną konsystencję, jest łatwo dostępny. Zdecydowanie polecam.

raczej nie

krem dostałam od taty, który w ogóle nie zna się na składach kosmetyków a akurat dla mnie jest to bardzo waży skład. No ale prezent to prezent :). Jak dla mnie ubogi skład. Nic takiego w sobie ten krem nie ma , co mogło by zrobić efekt wow.

Bardzo przyjemny

Kremik rozsmarowuje się bardzo fajnie. Jest wydajny, bo wystarczy odrobina i już mam go na całej twarzy. Wchłania się super, nawilża. Do tego lekka formuła, więc same plusy

nawilżenie, delikatnosc

Kremu używam już dłuższy czas.. Doskonale nawilża i wygładza sciagnietą skórę twarzy. Łatwo wchłania się i ma przyjemny zapach i konsystencję... Może nie redukuje zmarszczek, ale dobrze nawilża skórę.