Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Cena już od 19,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

serum

cudów nie zdziała, ale świetnie ujędrnia i napina

Oczywiście z przymrużeniem oka potraktuję obietnicę powiększenia biustu - jednak to, co powinno robić takie serum: wygładzać, ujędrniać, napinać skórę, dzięki czemu mamy efekt lekkiego wizualnego podniesienia piersi - robi.

Skóra jest na pewno wygładzona i poprawia się jej napięcie. Wizualnie piersi wyglądają lepiej i stwierdzam to po porównaniu z produktami tego typu z innych firm. Bielenda jako jedyna nie jest tylko balsamikiem, ale rzeczywiście poprawia kondycję skóry.

Jednak, jak pisze moja poprzedniczka - wcześniejsza wersja tego serum, w bordowym opakowaniu (dlaczego nie ma go już na rynku??) było skuteczniejsze. Tamto oceniłabym na 5 (naprawdę dawało wyraźny efekt uniesienia biustu, dzięki mocniejszemu napięciu skóry), to oceniam na 4,5.

Przyjemna konsystencja, wygodne opakowanie, dobra wydajność, efekty działania - dla mnie jak na razie najlepsze w swojej kategorii (choć szkoda, że nie mogę nigdzie już znaleźć wcześniejszej bordowej wersji, tamta byłaby moim hitem).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524931].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zawiedziona

Kupiłam serum w grudniu, więc stosuję je już od czterech miesięcy. Zawiodłam się, ze względu na to, że kilka lat temu kupiłam już ten produkt (wtedy opakowanie było jakby fioletowo-bordowe), spełniał wszystkie moje oczekiwania. Mam mały biust, więc skusiła mnie obietnica efektu push-up. Oczywiście, w poprzedniej wersji serum działało. Biust był 'napuchnięty'. W tej chwili, nawet w czasie długotrwałego używania, minimum dwa razy dziennie, nie zauważyłam obiecywanego efektu, dla którego kupiłam produkt. Jedynym pozytywem jest delikatniejsza skóra w okolicy dekoltu i piersi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487581].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja nie polecam!

Na początku byłam zachwycona, bo to serum pięknie pachnie i rzeczywiście ujędrnia biust. Nie klei się, choć wchłania się wolno.

Nie zauważyłam żadnego powiększenia biustu (no w to to chyba dzieci tylko by uwierzyły ;)), natomiast wyskoczył mi na jednej piersi dziwny placek mocno złuszczającej się skóry, taki zaczerwieniony strupek. I stało się to od tego właśnie serum, bo gdy je odstawiłam to wszystko się uspokoiło (choć dopiero po kilku tygodniach).

Zatem nie wrócę do tego kosmetyku i choć byłam pełna nadziei na piękną i jędrną skórę biustu to bardzo dziękuję za takie efekty :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425741].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dobre serum ujędrniające

Serum stosowałam głównie po to , by ujędrnić biust. Jak wiadomo sam krem nam go nie powiększy , pomimo zapewnień producenta nie zauważyłam efektu powiększenia , lecz ujędrnienia . Piersi po prostu wyglądały ładniej . Produkt szybko się wchłania .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417031].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest czym oddychać.

Efektem diety odchudzającej jaką sobie zaserwowałam, oprócz zgubionych kilogramów był znaczny ubytek obwodu w biuscie.
By poprawić jego stan, sięgnęłam po produkty specjalistyczne.
Serum z Bielendy działa podobnie jak to z Evelline. Nie widzę większych różnic pomiędzy nimi.

+ ładny zapach, delikatny, kosmetyczny
+ wydajny
+ dobrze się rozsmarowuje- ale musimy pamiętać o tym, aby skóra była wysuszona inaczej się roluje
+ unosi biust
+ wypełnia go
+ piersi wyglądają naprawdę atrakcyjne

Neutralne:
- efekty są widoczne póki stosuje się serum, kiedy się zaprzestanie zanikają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1348156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie idealny!

Jestem obecnie na diecie, połączonej z ćwiczeniami, przez co bardzo szybko tracę na wadze, a co za tym idzie - skóra staje się coraz mniej napięta... Ten balsam to ratunek dla moich piersi (miseczka E), który sprawdza się póki co doskonale.

+piękny zapach!!!
+widoczne uniesienie biustu
+przyjemna w dotyku, satynowa skóra
+wydajny
+znaczne napięcie skóry

Nie wiem, czy rzeczywiście 'powiększa', w każdym razie u mnie zdecydowanie poprawia ich kondycję. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347586].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest fajny

+ bardzo szybko się wchłania
+ nie lepi się
(te dwa punkty są dla mnie HIPER WAŻNE przy wyborze balsamu do biustu)
+ ładnie pachnie
+ sprawia, że skóra jest delikatna i "spulchniona"
+ bardzo przyjemny w użytkowaniu
+ wydajny
+ bardzo dobra cena
+ biust uniósł się lekko!
+ bardzo poprawił stan skóry moich piersi.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Używałam znacznie droższych do tej pory produktów do biustu jednak ten jest bardzo przyzwoity. Komfort przy używaniu go porównuję do produktu Ireny Eris (Intensywnie ujędrniającego balsamu do pielęgnacji biustu C+ ), a jest znacznie tańszy.

Używam go dwa razy dziennie bądź trzy (zależy od kąpieli gdyż smaruję się po każdej z nich). Oczywiście codziennie :)

Zaznaczam, że mam wysoko podniesioną poprzeczkę jeśli chodzi o balsamy do biustu. Jakiś przecież musi ujarzmić 70 E :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215618].usefull || 0 }}% pomocna.

robi NIC

Taki sobie kremik, który robi nic. Żeby nawilżyć czy wygładzić skórę można użyć każdego kremu, łącznie z maścią z witaminą A. Efekt będzie dokładnie ten sam, Zużyłam całą tubkę, używałam regularnie, rano, wieczorem. Nie dostrzegłam żadnej zmiany.

Główne wady to uciążliwy i zbyt intensywny babciowy zapach. Smarując się nim wieczorem, wszystko przechodzi tym zapachem.

Nie kupię więcej, bo niczym się nie różni od reszty balsamów nie tyle do biustu, co po prostu do ciała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159531].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre i niedrogie

Od kilku lat używam tego serum naprzemiennie z innymi produktami do biustu. Lubię go za cenę i dobre nawilżenie, odżywienie skóry. Piersi są po nim gładkie. Efektu podnoszenia i wzrostu nie zauważyłam:), ale żadne serum tego nie zrobi.
Ma trochę wodnistą konsystencję, ale szybko się wchłania. Ma delikatny, mało wyczuwalny zapach i jest bardzo wydajne. Za tę cenę całkiem w porządku produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151566].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy, wart wypróbowania

To serum do biustu jest pierwszym kosmetykiem tego typu, króry używałam i chociaż podeszłam do niego wyjątkowo sceptycznie, to pozytywnie mnie zaskoczył. Niewątpliwie serum coś zdziałało, ale ciężko mi ocenić, czy jest to efekt codziennych masaży biustu przy okazji wsmarowywania produktu, czy samego produktu. Niemniej jednak efekty po używaniu kosmetyku regularnie, przynajmniej raz dziennie, a częściej nawet dwa razy na dzień się pojawiły i są zauważalne, chociaż biust mam mały.
Na pewno skóra stała się bardziej napięta, a biust lekko uniósł się. Nawet jedna z koleżanek zapytała mnie, czy nie zrobiłam operacji biustu, ale chyba lekko przesadziła (chociaż nie wiedziała, że używam serum) :D
I to chyba jest ten efekt o który chodzi.

Czy przybyło mi 2 cm w piersiach? Nie wiem, nie mierzyłam się, ale trochę żałuję.

Konsystencja kosmetyku jest dosyć lejąca, do pełnego wchłonięcia trzeba go przez chwilkę dobrze wmasowywać (ale w tym wypadku, to chyba plus?), przy czym nie jest lepiąca, kosmetyk nie podrażnił mnie, starczył na dosyć długo, więc plus także za wydajność.
Zapach jest świeży i dla mnie bardzo przyjemny, ale bardzo ulotny, więc w zasadzie nie gra większej roli.

Opakowanie w formie tuby do stawiania na nakrętce dla mnie jest bardzo wygodne w zastosowaniu, łatwiej zużyć kosmetyk prawie do samego końca. Do tego prezentuje się całkiem nieźle.

Ogólnie kosmetyk ciekawy, pewnie jeśli trafi się gdzieś jakaś promocja, to zakupię go ponownie, ale szczególnego parcia na to nie mam, także z powodu tego, że mój biust jakoś szczególnie tego nie potrzebuje.

Mimo wszystko warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032701].usefull || 0 }}% pomocna.