Sexy Look, Jędrny Biust, Serum modelujące z efektem powiększania i podnoszenia biustu

Cena już od 19,30 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aksamitne serum z efektem powiększania i podnoszenia biustu. Innowacyjna formuła sprawia, że biust o rozmiarze A i B wspaniale się wypełnia i powiększa, natomiast biust o miseczce C i D podnosi się, ujędrnia i nabiera kuszących kształtów. Serum polecane jest osobom, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

serum

• Gold,
  • PEG - 75 Stearate,
  • Ceteth-20,
  • Steareth - 20,
  • ammonium acryloyldimethyl taurate /vp copolymer,
  • Polysilicone - 11,
  • Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxyaldehyde,
  • Linalool

Napisanych recenzji: 22

Jest fajny

+ bardzo szybko się wchłania
+ nie lepi się
(te dwa punkty są dla mnie HIPER WAŻNE przy wyborze balsamu do biustu)
+ ładnie pachnie
+ sprawia, że skóra jest delikatna i "spulchniona"
+ bardzo przyjemny w użytkowaniu
+ wydajny
+ bardzo dobra cena
+ biust uniósł się lekko!
+ bardzo poprawił stan skóry moich piersi.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Używałam znacznie droższych do tej pory produktów do biustu jednak ten jest bardzo przyzwoity. Komfort przy używaniu go porównuję do produktu Ireny Eris (Intensywnie ujędrniającego balsamu do pielęgnacji biustu C+ ), a jest znacznie tańszy.

Używam go dwa razy dziennie bądź trzy (zależy od kąpieli gdyż smaruję się po każdej z nich). Oczywiście codziennie :)

Zaznaczam, że mam wysoko podniesioną poprzeczkę jeśli chodzi o balsamy do biustu. Jakiś przecież musi ujarzmić 70 E :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215618].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

robi NIC

Taki sobie kremik, który robi nic. Żeby nawilżyć czy wygładzić skórę można użyć każdego kremu, łącznie z maścią z witaminą A. Efekt będzie dokładnie ten sam, Zużyłam całą tubkę, używałam regularnie, rano, wieczorem. Nie dostrzegłam żadnej zmiany.

Główne wady to uciążliwy i zbyt intensywny babciowy zapach. Smarując się nim wieczorem, wszystko przechodzi tym zapachem.

Nie kupię więcej, bo niczym się nie różni od reszty balsamów nie tyle do biustu, co po prostu do ciała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159531].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

dobre i niedrogie

Od kilku lat używam tego serum naprzemiennie z innymi produktami do biustu. Lubię go za cenę i dobre nawilżenie, odżywienie skóry. Piersi są po nim gładkie. Efektu podnoszenia i wzrostu nie zauważyłam:), ale żadne serum tego nie zrobi.
Ma trochę wodnistą konsystencję, ale szybko się wchłania. Ma delikatny, mało wyczuwalny zapach i jest bardzo wydajne. Za tę cenę całkiem w porządku produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151566].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 27

Ciekawy, wart wypróbowania

To serum do biustu jest pierwszym kosmetykiem tego typu, króry używałam i chociaż podeszłam do niego wyjątkowo sceptycznie, to pozytywnie mnie zaskoczył. Niewątpliwie serum coś zdziałało, ale ciężko mi ocenić, czy jest to efekt codziennych masaży biustu przy okazji wsmarowywania produktu, czy samego produktu. Niemniej jednak efekty po używaniu kosmetyku regularnie, przynajmniej raz dziennie, a częściej nawet dwa razy na dzień się pojawiły i są zauważalne, chociaż biust mam mały.
Na pewno skóra stała się bardziej napięta, a biust lekko uniósł się. Nawet jedna z koleżanek zapytała mnie, czy nie zrobiłam operacji biustu, ale chyba lekko przesadziła (chociaż nie wiedziała, że używam serum) :D
I to chyba jest ten efekt o który chodzi.

Czy przybyło mi 2 cm w piersiach? Nie wiem, nie mierzyłam się, ale trochę żałuję.

Konsystencja kosmetyku jest dosyć lejąca, do pełnego wchłonięcia trzeba go przez chwilkę dobrze wmasowywać (ale w tym wypadku, to chyba plus?), przy czym nie jest lepiąca, kosmetyk nie podrażnił mnie, starczył na dosyć długo, więc plus także za wydajność.
Zapach jest świeży i dla mnie bardzo przyjemny, ale bardzo ulotny, więc w zasadzie nie gra większej roli.

Opakowanie w formie tuby do stawiania na nakrętce dla mnie jest bardzo wygodne w zastosowaniu, łatwiej zużyć kosmetyk prawie do samego końca. Do tego prezentuje się całkiem nieźle.

Ogólnie kosmetyk ciekawy, pewnie jeśli trafi się gdzieś jakaś promocja, to zakupię go ponownie, ale szczególnego parcia na to nie mam, także z powodu tego, że mój biust jakoś szczególnie tego nie potrzebuje.

Mimo wszystko warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032701].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 214

Lubie go, ale znam lepsze

W sumie nie mam mu nic do zarzucenia, ale wcześniej uzywalam Ziaji i efekt był lepszy.
Produkt jest lekki, szybko się wchlania, jednak trochę klei. Skóra jest po nim nawilżona i wygładzona, ale jednak nie napięta czy ujedrniona. Mam wrażenie, że efekt jest krotkotrwaly, to znaczy przy codziennym użytkowaniu jest ok, ale po kilkudniowej przerwie efekt znika. Pewnie ze względu na silikony na początku składu.
Tuba, pozornie plus, jednak po rozcięciu uzywalam jeszcze 2 tygodnie. Za to jest wydajny.
Ogólnie coś tam dziala i nie można powiedzieć, że efektu napięcie nie ma w ogóle, ale nie jest to spektakularny efekt.

Używam tego produktu od: 2 miesiece

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020451].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 81

ujędrnia...

Na początku stosowania miałam wrażenie, że faktycznie działa. Że widocznie podnosi i powiększa piersi. Po kilku tygodniach stosowania byłam pod dużym wrażeniem. Jednak efekt albo minął albo był spowodowany czymś innym (nie wiem, może przytyłam nieznacznie w tym samym momencie i biust mi się jednocześnie powiększył?) bo przy drugim opakowaniu piersi znowu zaczęły znowu wracać do swojego pierwotnego wyglądu i rozmiaru..:/
Tak więc podsumowująć:
-krem nie powiększa ani nie podnosi zbytnio biustu,
-ładnie wygładza i nawilża skórę oraz lekko ją napina przy dłuższym stosowaniu,
-jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie,
-ma niską cenę i jest łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984096].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bardzo skuteczny

Od lat używam produktów do ujędrniania biustu z podobnej półki cenowej i tym produktem jest zachwycona. Stosuję go bardzo systematycznie - dwa razy dziennie. Ostatnio mieszam z Intensywnym serum przeciw rozstępom i wiotczeniu skóry na biuście, rano jedno, wieczorem drugie serum. Efekty widać po ok. miesiącu. Skóra napięta, jędrna, biust podniesiony, "okrąglutki:)" Efektu powiększenia - nie okłamujmy się - nie widać, ale efekt podniesienia naprawdę wystąpił. Ten produkt jako pierwszy się sprawdził, używam go od około 6 miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać. Do codziennej pielęgnacji jak najbardziej polecam. Do lepszych efektów to już tylko chyba operacje plastyczne zostają ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974032].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 45

Napisanych recenzji: 849

taaa na pewno

No wiadomo żaden preparat biustu nam nie powiększy więc nie wiem po co taka nazwa. Jest to produkt o miłym zapachu jednak rzadkiej mało wydajnej konsystencji. Jedyne co robi to nawilża i lekko napina bez żadnego szału. Raczej nie wróce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953804].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

W porządku

Kiedy byłam młodsza, stosowałam wiele kosmetyków "powiększających" biust, ten był pierwszym, który choć odrobinę zadziałał. Kilka lat temu (może 5-6) bardzo ładnie ujędrnił biust, widziałam też, że jest minimalnie, ale naprawdę większy. Było to dla mnie olśnienie, ponieważ żaden inny balsam używany przed nim nie dał tak wyraźnego efektu. Od razu dodam, że nie chodzi tu o powiększenie z miseczki B do D, ale moje małe wtedy B wypełnił, efekt nie był spektakularny ale widoczny.
Potem była ciąża, biust powiększył mi się do C, więc nie szukałam już powiększaczy, ale jakiś czas temu pomyślałam, że można by kupić coś profilaktycznie na ujędrnienie. Mój wybór naturalnie padł na serum, które już raz zdało egzamin. Nie wiem czy wraz ze zmianą szaty graficznej, zmienił się też skład - nie wnikałam - ale działanie nie jest już tak widoczne jak kiedyś. Inna rzecz, że wtedy motywację miałam większą, więc uzywałam go dwa razy dziennie z dużą dyscypliną, teraz smaruję tylko na noc i zdarza mi się czasem zapomnieć.
Konsystencja w porządku, ładny zapach, poręczne opakowanie. Kosmetyk ładnie nawilża, wygładza, troszkę ujędrnia. Powiększenia aktualnie nie widzę.

Używam tego produktu od: w sumie może pół roku w dwóch podejściach
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949763].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 262

Napisanych recenzji: 442

Dobre

Serum jest tanie i wydajne jak na tego typu kosmetyk. Pachnie przyjemnie i ma fajną konsystencję. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra biustu i dekoltu jest nawilżona, gładka, miękka i jędrna. Nie zauważyłam jednak, żeby wpływało na powiększenie biustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925523].usefull || 0 }}% pomocna.